ΕΣΚΑ

Δράση για Α’, Β’ Φάση

Εχει δημοσιευτεί σε ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ

Κύπελλο Ανδρών, Α’ φάση, 3η αγωνιστική

 

Τρεις Αστέρες 57
Θρακ/νες 52

Διαιτητές: Γρίβα, Παπαγεωργίου

ΑΣΤΕΡΕΣ (Φουσκάκης): Καϋμενάκης 4, Βλασταράς, Κορρές 2, Ντίνος 20, Σπανός, Κοκκινίδης 1, Μυτιληναίος, Βιντζηλαίος 9, Παπάνογλου 2, Καπετανίδης 10, Γιαννόπουλος 4, Σκάρπας 5.

Φιλοθέη 52
Λαγονήσι 49

Διαιτητές: Κοτσώνης, Ραπτογιάννης

Δεκάλεπτα: 6-10, 22-28, 38-37, 52-49.

ΦΙΛΟΘΕΗ (Μισθιλόγλου): Κελεπούρης 4, Γεροχρήστος, Σουλιώτης 2, Κούδας 14, Γιουβανέλλης 4, Φουρτούνης 4, Πουλάκης 8, Κοπετινάς 8, Μούγιος, Βλαχάκης 2, Γκιουζέλης 6.

ΛΑΓΟΝΗΣΙ (Κοντός): Μαστιχιάδης Φ., Νοταράς 3, Κελέσης 2, Δέλλιος 6 (1), Σκουλούδης 16, Μαστιχιάδης Π. 9 (1), Κατσαρός 4, Κοροβέσης 7 (1), Τσακναρίδης, Ρέππας 2.

 

Χαραυγιακός 71
Γκύζη 67

Διαιτητές: Πόντας, Φλώρος

Λεόντειος 56
Δόξα Βύρωνα 52

Διαιτητές: Δαβιδέλης, Σιαμίδης

Δεκάλεπτα: 7-15, 17-20, 30-31, 56-52.

Ατταλος 69
Αγ. Νικ. Παλλ. 58

Διαιτητές: Ναστούλης, Κολοκυθάς

Δεκάλεπτα: 20-11, 28-32, 47-43, 69-58.

ΑΤΤΑΛΟΣ (Αχινιώτης): Ηλιόπουλος 2, Κολιός 14 (4), Μάρκος 3, Τούμπλαρης 18, Κουρέλης 14, Χύτας, Τσιρώνης 12 (2), Χουσέας 1, Σάσσαλος, Τσίλης 5 (1), Χρόνης, Μπέργιος.

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ (Πλαγιαννάκος): Καραχάλιος 6, Φωτίου 8, Αρχιμανδρίτης 1, Μουτεβέλης 1, Λιονάκης 12 (1), Αναστασόπουλος, Τσιλιμιδός 2, Χοτζάι, Δρακάς 9 (1), Λεζάι 5, Μπάμπαλης 8, Νικηταράς 6.

 

Β’ Φάση

Ιρις Πετρούπ. 63
Θεμιστοκλής 60

Διαιτητές: Μαρτινάκος, Καταγάς

Δεκάλεπτα: 11-16, 26-28, 42-45, 63-60.

ΙΡΙΣ (Κοντός, Μαντανίκας): Πουρνάρας 3 (1), Λυσσανδρόπουλος, Τσιρίγκας 4, Κυπριτίδης 13, Βούρτσας 10 (2), Γονιδάκης 7, Τσούκης, Τσατσάνης 2, Καραδήμας, Πάσχος 2, Σμάγκιν 22.

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (Σφυρής, Παππάς): Λαρεντζάκης, Ρώης 6 (1), Τσατσάνης 14 (1), Βοϊδήλος 6 (1), Σπυρλιδάκης 8, Οικονόμου, Σπανίδης 2, Τασούλας 15, Σωτηρίου, Κουρής 7 (1), Καρτσούνης 2.

Κρόνος Γέρακα 50
Αγ. Ανάργυροι 57

Διαιτητές: Σακκής, Κουντουράς

Δεκάλεπτα: 17-14, 26-27, 42-45, 50-57.

ΚΡΟΝΟΣ (Λιγνός, Περιβολάρης): Γκίνης 2, Φραγκούλης, Χατζόπουλος 7 (1), Πάσχος 2, Γιασαφάκης 4, Κώσταρης Δ. 11 (1), Γιαννακόπουλος 2, Κόρμπος, Μυκονιάτης, Μακρυδάκης 20 (3), Ευθυμίου, Κώσταρης Β. 2.

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (Σολωμός): Λαγός 3 (1), Γκινούτσης 7 (1), Τουρλίδας, Τσίγκος, Κουτσούμπας 15 (1), Γούνης 2, Ζήκας, Αθανασάκης 22, Αγγελογιαννάκης 2, Σαμαράς, Μπαμπάκος, Παπαηλιού 6.

Αναγέννηση Πετραλ. 54
ΟΚΑ Μεσογ. 74

Διαιτητές: Σέλληνας, Πετράκης

ΑΝΑΓΕΝΗΣΗ (Δρουμπούκης): Παρασκευόπουλος, Ιμπραημάκης, Μπρακάι 8 (1), Διονυσόπουλος 12 (3), Χότζα 3, Παυλίδης 2, Ρίζας, Σωτηρόπουλος 2, Συριανός 7 (1), Ροκάς 4 (1), Τσίτουρας 7 (2), Τσουκαλάς 9.

ΟΚΑΜ (Χασιώτης, Μελάς): Λαγουδάκης 2, Τσίρος 9 (2), Ατζαμόγλου 3, Πλέστης 3, Κεσκινίδης 6, Παπαγιαννάκος 18 (3), Παπακωνσταντίνου 25 (3), Μπαλόπητος 4, Χατζής 4, Νάσσου.

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 86
Νικηφόρος 72

Διαιτητές: Κομιανός, Κυβελίδης

Δεκάλεπτα: 18-13, 37-29, 68-50, 86-72.

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Καρατζάς): Ρωμοσιός 8, Μαστρογιάννης 7 (1), Λουφόπουλος 3 (1), Στεργιάκης 23, Τριχιάς 9, Τσεκούρας, Μπασέας 6, Δεληγιάννης 16 (1), Μπάτσος, Γιαννουλάκος, Καρβέλης, Καραλευθέρης 14.

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ (Γρυλλιωνάκης): Φύκας 8 (1), Μιχαηλίδης 2, Γεργεριτάκης 14 (1), Παπαδόπουλος 2, Ράπτης, Κούρτζας 3 (1), Παπαναγόπουλος 10 (1), Οικονόμου 18 (3), Καππής 6, Μπούτσικος 8, Μπουρβάνης 1.