ΕΣΚΑ

Αποτελέσματα αναμετρήσεων

Εχει δημοσιευτεί σε ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Κύπελλο Γυναικών, Α’ φάση, 2η αγωνιστική

 

Αμιλλα 65
Αρίων Αμαρ. 30

Διαιτητές: Σιαμίδης, Ανανίδης

Δεκάλεπτα: 14-5, 29-13, 43-21, 65-30.

ΑΜΙΛΛΑ: (Ξυράφη, Μπαλτά): Αυγέρη 9, Γουναρά 10, Καρότση 6. Σαραγιώτη 7 (1), Τουρκάμπη 2. Καναβάρου 4, Τσιλιγκίρη 1, Ιωάννου 2, Πολλάλη 8, Τσόκου 6, Κουφοπούλου 10.

ΑΡΙΩΝΑΣ: (Σουλιώτης): Πρασσά 2, Γκάτσου, Πλόσκα 15 (3), Ξένου, Κοντάρου, Παλαιοκρασσά Α. 6, Παλαιοκρρασσά Αμ,, Κωνταντίνου, Σβώλου 7 (2).

 

Παγκράτι 37
Αγ. Νικ. Παλλ. 31

Διαιτητές: Τσουραπάς, Τερζής

Ημίχρονο: 5-9, 22-14, 27-21, 37-31.

ΑΟΠ (Λάγιος): Τροϊζή 15 (3), Βροχίδου Β. 6 (2), Βροχίδου Σ. 5 (1), Παπανικολάου 4, Παπακώστα 2, Τσούβαλου 5, Ζαραφίδου, Βλατάκη, Οικονόμου, Μπαουράκη.

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ: (Καλογερόπουλος): Μελίστα, Κιοσέ, Γκόσιου 2, Σκούρα 3, Οικονομοπούλου 4, Γιώτα, Στεφανίδου, Μπενέτου 4, Μουσάδη, Ασημακοπούλου 3, Λαψάνα 15, Σαρδέλλη.

 

Κουκ/νες 41
Ροδόπολη 30

Διαιτητές: Γκανής, Παπαχρήστου

ΚΑΟΚ (Στάμος): Μουκίδου 9 (1), Κυριακίδη 2, Τράγου 2, Μουραφέτη 5, Δημολιάτη 6, Κιούση 8, Τσεβά 9 (1).

ΡΟΔΟΠΟΛΗ (Μπελέρης): Τσιανή 8, Λιούμη 7, Σερέτη 7, Αρταβάνη 6, Λουκάτου 2.

 

Ντερή 37
Εστία 60

Διαιτητές: Καραμπιτσάκος, Παπαγεωργίου

ΝΤΕΡΗ (Σωτηρίου): Μαντά 17, Πασπαλιάρη 5, Αναστασίου 8, Ρήγου 7, Κυρανού, Μπιέρκελουντ, Πολίτη, Μαλκογιάννη, Ντατσοπούλου, Αποσπόρη.

ΕΣΤΙΑ (Γεωργίου Σ.): Κοντοέ 16, Χριστοδούλου 9, Σκαρογιάννη 11, Γαλιατσάτου 6, Κάλλη 6, Σαράντου 2, Ασλανίδου 4, Μπαβιόλη 2, Πέτρου 4, Αθανασούλη, Σαρατσιώτη, Παυλίδου.

 

Δάφνη 51
Θρίαμβος 62

Διαιτητές: Καλογριάς, Σέλληνας

Δεκάλεπτα: 15-14, 30-36, 41-43, 51-62.

ΔΑΦΝΗ (Μπούρας): Ιωάννου 4, Χατζηθεοδώρου 2, Καλογεράκου 2, Βελέντζα 16, Βασιλοπούλου 20, Αρκουμάνη 1, Σκριμιζέα 2, Δήμα 4.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ (Τόλλιας): Ζέρβα 10, Βελάνα 18 (2), Χασαπίδου 2, Κίνα 6, Ελευθεριάδου 6 (2), Χρυσοχόου 4, Παναγιωτοπούλου 4, Νικολοπούλου 12.

 

Ιωνία 40
Αχαρνής 47

Διαιτητές: Κοτσώνης, Κολοκυθάς

Δεκάλεπτα: 5-11, 15-20, 26-38, 40-47.

ΙΩΝΙΑ (Κωστόπουλος): Μάβη, Μπότση 4, Βασιλείου 7, Τσώμου, Αργύρη 3, Λαμπρινού 3, Προυσανίδου 6 (2), Κυδωνιάδη 2, Βλαχοπούλου, Πρωτόπαππα, Καρτέρη 15, Τσαγκαράκη.

ΑΧΑΡΝΗΣ (Μουρμούρης): Τσέρο 8, Καζά 1, Δημητριάδη, Τσούκα 4 (1), Νοταρίδου 3, Αντώνη 3 (1), Μαστρογιαννοπούλου 12, Γαλανοπούλου 3 (1), Παγώνη 4, Σαβουλίδου, Γκιζάνη 9, Κουρογιάννη.

 

Περιστέρι 60
Αναγέννηση 40

Διαιτητές: Τούσης, Αναστασόπουλος

Δεκάλεπτα: 10-14, 30-28, 52-36, 60-40.

ΓΣΠ (Αγγέλη): Αποστολοπούλου 15, Πετράκη 11, Ποθητού, Γεωργιάδου 2, Βαρελογιάννη 4, Ντόντη, Περαματζή, Κορακάκη, Γκουρτσιάν 6 (1), Κάλχελ, Πατεράκη 18, Μπατζάκη 4.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛ. (Τσίτουρας): Μπραχιμάι, Τάσου, Ντέκα 1, Κουφοπούλου 6, Ιγνατίδου 3, Θεοχάρη 5, Κατηκαρίδου 2, Μεϊμαντίνη 8 (2), Πετροπούλου, Βασιλοπούλου 2, Μπελέση 10, Τσιάτου 3 (1).

Αχιλλεύς 49
Ακαδημία 57

Διαιτητές: Ναστούλης, Πετράκης

Δεκάλεπτα: 3-20, 18-33, 35-46, 49-57.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧΑΡΝ. (Κοσμίδης, Κοντός): Στατήρη 10, Αλλογιάννη 3 (1), Μπίστα 4, Τσεβά 2, Γιαννίτση Π. 2, Γιαννίτση Β. 2, Νικολοπούλου 8, Τυροπούλου 5 (1), Παπανικολάου 2, Μπόκα 3, Δεληγιάννη 8.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ (Σταμούλης, Παπαϊωάννου): Γρυλλάκη 4, Αγράφα 2, Γκόλια 8, Χατζογιαννάκη 19, Κιούση 5, Τσίμπου 9, Γαληνού 2, Αγαθάκη 8.

 

Ιωνικός ΝΦ 51
ΖΑΟΝ 33

Διαιτητές: Βελέντζας, Αμπελίδης

Δεκάλεπτα: 13-6, 24-12, 38-26, 51-33.

ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ (Καραμπελιάς): Τζιώλου, Μαυροειδή 6 (2), Κοντού 1, Καραγιάννη 4, Κυρικέα, Ψωμά 7, Ανδρεοπούλου 6, Προμπονά 1, Σούτα, Καμπέρη 11 (2), Λάππα 3, Κελεμουρίδου 12.

ZAON (Μπαρλά): Μπασιαδάκη Σ. 6, Βουλκίδη 14, Δερμιτζάκη 2, Πατσιώρα 2, Πέτση 4, Μπασιαδάκη Ι. 3, Σκρέμπου 2.