ΕΣΚΑ

Α’ Ομιλος-9η ημέρα

Εχει δημοσιευτεί σε Β' ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ

Β’ ΕΣΚΑ Ανδρών 1ος Ομιλος
9η αγωνιστική

ΦΕΑ-ΓΣΚ 65-46
ΓΑΟΚ-Παιανία 65-66
Καρέας-Εθν. Ελλην. 66-49
Αίολος-Πολυνίκης 80-73
Γαλάτσι-Θεμιστοκλής 70-35
ΑΕΚ Π.-Ιρις Π. 74-56
Αναγέννηση-ΦΟΤ 62-45

 

ΦΕΑ 65
Κηφισιά 46

Διαιτητές: Μαγκλογιάννης, Τούσης

Δεκάλεπτα: 24-11, 36-22, 50-33, 65-46.

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Καρατζάς, Κουτσούκος): Αφαλίδης 6, Ρωμοσιός 4, Αναούνης, Λουφόπουλος 7 (1), Στεργιάκης 20, Τσεκούρας, Παπαδόπουλος Κ. 2, Δεληγιάννης 8 (1), Μπάτσος, Γιαννουλάκος 8, Καρβέλης, Καραλευθέρης 10 (1).

ΚΗΦΙΣΙΑ (Μπιλάλης Ν., Γιαννακάκης): Τριποδάκης Λ. 4, Ζιώγας 2, Μπαζίνης, Μπιλάλης Κ. 9, Πολυδώρου 2, Σελίτας 1, Βογιατζόγλου, Λαμπρόπουλος 9 (1), Πολύζος, Τριποδάκης Φ. 18 (4), Τσολακόπουλος 1, Παναγιώτου.

 

Κουκουβάουνες 65
Παιανία 66

Διαιτητές: Ισιγώνης, Σιαμίδης

Δεκάλεπτα: 17-15, 35-33, 54-49, 65-66.

ΚΟΥΚΟΥΒ/ΝΕΣ (Κουκλάκης, Μπαζιάνας): Λουΐζος 3, Χασαπόπουλος, Τσιόρδας, Σιαπατόρης 5, Καρακατσάνης 10, Μαζιάνης 7 (1), Δρυμαλίτης 11 (3), Αγγελόπουλος 2, Τσιάπουλας 16 (2), Κονταρίνης, Τσενές 2, Παπαγγελάκης 9.

ΠΑΙΑΝΙΑ ΚΤΗΣΙΦΩΝ (Μπράμος): Στάμου 1, Σκανδάλης 5, Μίχας 2, Μιμάνι, Σπυρόπουλος 3 (1), Δουβλαντώνης 17 (2), Δεδούσης 8, Χύτας 3, Σιδέρης, Αγγελής 2, Τσόκας, Τσίγκανος 25 (5).

 

Καρέας 66
Εθν. Ελληνορ. 49

Διαιτητές: Αναστασίου, Ραπτογιάννης

Δεκάλεπτα: 25-13, 40-28, 51-43, 66-49.

ΚΑΡΕΑΣ (Σούφλας, Πλούμης): Μανούρης, Κοκοτσάκης Α. 12 (1), Μαμαλάκης 15 (2), Κοκοτσάκης Σ. 6 (1), Μακρής 17, Κοκοτσάκης Γ., Τσολάκος Λ. 2, Τσολάκος Κ. 8, Περγαντής 4, Μπότσας, Παπαγιαννόπουλος 2, Δημητρίου.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΩΝ (Διδάχος): Βιτζηλαίος 1, Βελέντζας, Δεληγιάννης 11 (2), Γιαννάτος, Κιούσης 2, Αγόρης, Πολυχρονόπουλος 5, Σωρανίδης 8, Μπάρτζης 13 (1), Αναγνώστου 8 (2), Γλυκόπουλος 1.

 

Αίολος 80
Πολυνίκης 73

Διαιτητές: Αποστολίδης, Παπαδόπουλος

Δεκάλεπτα: 18-17, 41-30, 57-55, 80-73.

ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ (Τσίρος, Κλήμης): Σκούρος, Ραδίτσας 22 (3), Μαμουνής 17 (3), Μπιτζηλής, Καντιώτης 5, Παντελής 5 (1), Χουσεΐν 18 (1), Θεοδώρου, Κωστόπουλος 3 (1), Κουντούρης 10, Γιγουρτάκης.

ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ (Στρατικόπουλος): Πατάτας 9 (3), Δημητρακούλης, Μόρφος 3, Τσοχονελίτζε 2, Γκερέκος, Βερβίτας 8, Μένος, Κοντούλης 11, Δουρουντούς 11, Χιώτης 4, Δημούλης, Βαμβακίδης 25 (4).

 

Γαλάτσι 70
Θεμιστοκλής 35

Διαιτητές: Θεονάς, Αναστασόπουλος

Δεκάλεπτα: 16-6, 35-13, 54-24, 70-35.

ΓΑΛΑΤΣΙ (Κουμαράς): Αθανασόπουλος, Τσιούτσιας 2, Οικονομόπουλος 10 (2), Γυφτοκώστας 2, Κορκοσούρας 15 (3), Παπαδόπουλος 11, Στράγκας 8, Καρούσης, Παπαβλασόπουλος 2, Μπαλαμπάνης 18 (4), Γιάννης 2, Μπινετόπουλος.

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (Σφυρής, Παππάς): Δρακόπουλος 2, Λαρεντζάκης, Ρώης 2, Τσατσάνης Δ. 6, Κόκκαλης 2, Σωτηρίου, Παπαπαναγιώτου, Μυρτέλι, Τασούλας 9, Βοϊδήλος 10 (1), Κουρής 2, Καρτσούνης 2.

 

ΑΕΚ Π. 74
Ιρις Π. 56

Διαιτητές: Φραγκούλη, Τηγάνης

Δεκάλεπτα: 18-17, 35-30, 55-48, 74-56.

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Παπανδρέου, Τόπακας): Γκότσης 2, Παλτόγλου 4, Πάρνος 2, Βιδάκης 23 (2), Δημητρόπουλος, Αναγνωστόπουλος, Πέττας 15, Σιδέρης 6, Μιχαλόπουλος, Ευθυμιόπουλος, Μητσόπουλος 2, Τζαγκαράκης 20.

ΙΡΙΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (Κοντός): Πουρνάρας, Λυσανδρόπουλος 10 (2), Τσιρίγκας 2, Μπίλης 3 (1), Βούρτσας 6 (2), Γονιδάκης 4, Τσατσάνης Π. 7 (2), Καραδήμας 8, Θωμαδάκης 3 (1), Σμάγκιν, Τσατσάνης Ι. 9, Καλλιμάνης 4.

 

Αναγέννηση 62
ΦΟΤ 45

Διαιτητές: Χρηστίδης, Γαραντζιώτης

Δεκάλεπτα: 14-14, 26-21, 43-29, 62-45.

ΑΝΑΓΕΝNΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ (Βασιλόπουλος, Καλαντζής): Βαζούρας 5 (1), Παρασκευόπουλος, Πουλιανός 17 (1), Παυλίδης 4, Διονυσόπουλος, Μπορακάι 2, Μπράκας, Αλεφαντινός 1, Σωτηρόπουλος 1, Συριανός 13 (1), Ροκάς 8, Τσίτουρας 11 (2).

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ (Σπηλιωτόπουλος): Πιαλόγλου, Χατζημιχαήλ 6, Χατζής 4, Χαμηλός 2, Καζαντζιάν, Κατσίκερος, Φύτρος, Κουγιανός 16 (2), Λυράκης 2, Καράμπουλας, Πολίτης 7, Βόσικας 8.

 

https://www.facebook.com/eska.gr/