ΕΣΚΑ

Β’ Ομιλος-9η ημέρα

Εχει δημοσιευτεί σε Β' ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ

Β’ ΕΣΚΑ Ανδρών 2ος Ομιλος
9η αγωνιστική

Νικηφόρος-Δάφνη 53-59
Φίλιππος-ΟΚΑΜ 51-43
Αμιλλα-Νήαρ 73-67
Ολυμπιάδα-Πρωτέας 65-73
Αγ. Ανάργυροι-ΜΕΝ Ιλίου 49-47
Γλ. Νερά-Κρόνος Γ. 70-63
Κυψελιακός-Κούρος 79-75

 

Νικηφόρος 53
Δάφνη 59

Διαιτητές: Φασόλης, Ευαγγελίδης

Δεκάλεπτα: 17-12, 27-32, 37-51, 53-59.

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ (Γρυλλιωνάκης, Τσούλιας): Κρητικός 6, Παπαδόπουλος 2, Μιχαηλίδης, Γεργεριτάκης 5, Μαράτος, Οικονόμου, Παπαναγόπουλος 3 (1), Κούρτζας 4, Βαρνάβας 11, Μπουρβάνης 14, Ράπτης, Τζιώτης 8 (1).

ΔΑΦΝΗ (Καραμπάς): Μηντζαρίδης 3, Βούλγαρης 14, Καραγιάννης, Γεωργακόπουλος 2, Αργυρίδης 2, Πασσάς 3, Γεωργόπουλος 10 (3), Βαλές 10 (1), Γκολιάς 2, Σαμαράς 6 (2), Βίτσος 7, Μανιατόπουλος.

 

Φίλιππος 51
ΟΚΑΜ 43

Διαιτητές: Καραβίτης, Καλαντζής

Δεκάλεπτα: 11-, 25-18, 36-37, 51-43.

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Αντωνόπουλος, Τσίτος): Τσίμπερης, Παπαδόπουλος 19, Γεωργιάδης, Ντάνας 16 (2), Μπότσας, Μητρόπουλος 2, Κανελλόπουλος 5 (1), Φιλόπουλος, Λιαπούρης 2, Παπαϊωάννου 7, Βεντούρης, Ζεμπέρης.

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Χασιώτης, Μελάς): Καλούδας, Λαγουδάκης, Οικονόμου 2, Γιαννάκης 2, Τσίρος 10 (1), Ατζαμόγλου, Κεσκινίδης, Παπαγιαννάκος 9 (1), Παπακωνσταντίνου 9 (1), Βλάχος 8, Χατζής, Μπαλόπητος 3.

 

Αμιλλα 73
Νήαρ Ηστ 67

Διαιτητές: Γιακείμη, Ιασωνίδης

Δεκάλεπτα: 21-16, 31-30, 50-49, 73-67.

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Μακρής): Μαρκομιχάλης 21 (4), Χύτας 6, Βαμβακάρης, Βλασερός 15, Αγρέβης, Μήλης 2, Καμπίτης, Τόλιος 5, Παριανόπουλος 5 (1), Σπηλιώτης, Βοσκάκης 3 (1), Αδράμης 16 (3).

ΝΗΑΡ ΗΣΤ (Καρνέσης, Τουρλής): Νικολόης 7, Χατζηκωστής 14 (2), Θειακούλης 3 (1), Πανταζής 7 (1), Σκέντζος, Μάγκος 20 (1), Τσαντήλας 3 (1), Χατζηαναστασιάδης, Δημητριάδης, Σαρακασίδης 5, Ζαλώνης 8, Αποστολίδης.

 

Ολυμπιάδα 65
Πρωτέας 73

Διαιτητές: Ζακεστίδης, Σκουλαρίκης

Δεκάλεπτα: 14-13, 23-28, 45-53, 65-73.

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ (Σγουρίτσας, Μπεζεριάνος): Μπακόπουλος Δ. 6, Μαντζούνης 9 (2), Λημνιός, Ζαχόπουλος 12 (1), Κοτσολέτης, Ανδρουλάκης 11 (1), Οικονόμου, Λούβαρης 2, Διόλατζης 9, Τηλιόπουλος 3, Μπακόπουλος Α. 13.

ΠΡΩΤΕΑΣ (Ζαφειράκης): Ανδριώτης 10 (3), Μέλλος 13, Αναγνώστου Κ., Σιράγας, Νταγιάννης, Γερασιμόπουλος 19 (2), Πάτσιος 16 (3), Δράκος 2, Ντάφλος 4, Αναγνώστου Η. 9, Ξένος, Λιάπης.

 

Αγ. Ανάργ. 49
ΜΕΝ Ιλίου 47

Διαιτητές: Καλογριλάς, Ζιώγας

Δεκάλεπτα: 16-14, 25-24, 39-34, 49-47.

ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (Σολωμός): Λαγός, Γκινούτσης 10 (1), Σφακιανάκης, Τουρλίδας, Κουτσούμπας 1, Γουνής 10, Ζήκας 4, Αθανασιάδης 7, Αγγελογιαννάκης 1, Ζουλινάκης, Μπαμπάκος 3, Παπαηλιού 13.

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ (Γεωργαλάς, Κατσιώτης): Γραμμένος 2, Μουρτογιάννης, Αντωνόπουλος Α. Β. 6 (2), Καβούρης 7 (1), Καρυάτης, Φίλιος 3 (1), Αντωνόπουλος Ι. Β. 4 (1), Τριαντογιάννης 10, Κώτσιας 2, Τσερώνης 13, Μαντέλος, Παπαδάκης.

 

Γλ. Νερά 70
Κρόνος 63

Διαιτητές: Αγγέλης, Μελισσάρης

Δεκάλεπτα: 16-9, 35-25, 52-41, 70-63.

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ (Σκλαβούνος, Παπασιδέρης): Γάσπαρης 13 (1), Αγγελής, Σαρήμπαλης 13 (2), Γαϊτανάκης 4, Κατσαμπέκης 13, Καρκανίδης 2, Σταφυλάς 8 (2), Μεγαλοοικονόμου, Καρακώστας, Σακελλαρίδης 9, Χανιώτης 8.

ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ (Λιγνός): Γκίνης 5, Χατζόπουλος 11 (1), Πάσχος 3, Ευθυμίου 10, Τσουκαλάς 2, Δημητρόπουλος, Γιαννακόπουλος, Κόρμπος 4, Φραγκούλης, Μακρυδάκης 8 (2), Κώσταρης Δ. 4, Κώσταρης Β. 16.

 

Κυψελιακός 79
Κούρος 75

Διαιτητές: Σκούτας, Καλογεράκης

Δεκάλεπτα: 25-13, 44-27, 59-36, 79-75.

ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ (Σγούρος, Αθανασόπουλος): Βουρδάνος, Τσέλο 6 (2), Θάνος 19 (2), Ράπτης, Σιλιτζήρης 26 (2), Χρόνης 8 (2), Ορλώφ 5, Κουτρούλης, Σπυρόπουλος 7, Δήμας 7, Οϊε 1, Τσεκούρας.

ΚΟΥΡΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ (Σίμος): Τσόλας, Καπερώνης, Σπυρίδης 6 (1), Κατσίκης, Μπίρμπας 20, Αντωνίου, Γεωργαντάς, Παξινός 13, Κονδύλης 13, Ζεκάκος, Ψωμαδέρης 23 (2), Αμπλιανίτης.

 

https://www.facebook.com/eska.gr/