ΕΣΚΑ

Αποτελέσματα 13ης ημέρας

Εχει δημοσιευτεί σε Β' ΕΣΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Β’ ΕΣΚΑ Γυναικών
13η αγωνιστική

Αγ. Θωμάς 53
Αγ. Νικ. Παλλήνης 33

Διαιτητές: Μελισσάρης, Καλαβρός

Δεκάλεπτα: 15-10, 35-19, 46-26, 53-33.

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ (Τσουμάνη, Τσιαντής): Κρικέτου, Πανουλή 5, Δαούση 8, Παπαδοπούλου 7 (1), Κογγίνη 9 (1), Λιβέρη 2, Μωυσιάδου 6, Οικονόμου, Σερέτη 4 (1), Μαυράκη 2, Τσότρα 8, Νικολάου 2.

ΑΓ. ΝΙΚ. ΠΑΛΛΗΝ. (Καλογερόπουλος Χ., Καλογερόπόυλος Π.): Μελίστα, Κιοσέ, Γκοσίου 7 (1), Σκούρα 9 (2), Οικονομοπούλου 2, Στεφανίδου, Χατζηνικολάου, Μπενέτου 6, Λαψάνα 7, Ασημακοπούλου, Σαρδέλλη 2.

Αχαρνής 55
Παγκράτι 53

Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Πετράκης

Δεκάλεπτα: 19-12, 32-23, 44-34, 55-53.

ΑΧΑΡΝΗΣ (Μουρμούρης Ι., Μουρμούρης Π.): Τσέρου, Γκούτη, Κουφογιάννη, Πολιτίδου 11 (2), Νικολούλια 9 (1), Αντώνη 2, Μαστρογιαννοπούλου, Γαλανοπούλου, Παγώνη 1, Σαβουλίδου 9 (1), Γκιζάνη 19, Τσούκα 4.

ΠΑΓΚΡΑΤΙ (Δήμου): Παπανικολάου, Βροχίδου Β. 5 (1), Τροιζή 8 (1), Οικονόμου 4, Βροχίδου Σ. 7 (2), Ζιώγα 6 (2), Αντωνογιαννάκη 17, Σκυλακάκη 4, Μπαουράκη, Ζαραφίδου 2, Βλατάκη.

 

Δόξα Β. 58
ΖΑΟΝ 26

Διαιτητές: Ρεμουντάκης, Γιαλαμάς

Δεκάλεπτα: 19-6, 34-11, 42-19, 58-26.

ΔΟΞΑ Β. (Δημουλά, Ζαχαροπούλου, Ζωηρού): Μπάκα 2, Καούνη 10, Βαμμένου, Χριστοδούλου 4, Σίσκου 7, Αβραμοπούλου, Μέρμηγκα 2, Κάπαϊ 5 (1), Αργύρη 14 (3), Μπαρμπάνη, Στάθη 8, Λεμπέση 6.

ΖΑΟΝ (Μπαρλά, Χράπαλος): Ευαγγέλου, Χριστοδούλου Δ., Μεταξά, Πατσιώρα 5, Σουλέ 4, Ανδρεαδέλη 1, Γκρέμου 2, Μπασιαδάκη Σ. 2, Σιμάτου 1, Σκρέμπου 2, Πέτση 8, Μπασιαδάκη Ι. 1.

Ιωνικός ΝΦ 53
Θρίαμβος 47

Διαιτητές: Ναστούλης, Αμπελίδης

Δεκάλεπτα: 15-11, 26-25, 44-33, 53-47.

ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ (Σκαλωμένος): Πρωτονοταρίου, Μαυροειδή 8 (1), Τζιώλου 9 (3), Καραγιάννη 6, Κυριακέα 4, Ψωμά 10, Προμπονά, Μαγκαφά, Καμπέρη, Λάππα, Κελεμουρίδου 12, Ανδρεοπούλου 4.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ (Τόλιας): Ζέρβα 14, Βελάνα 12, Χασαπίδου 2, Τζιοβάρα 6, Μανωλά, Δασκαλογιάννη, Ελευθεριάδου 4 (1), Kίνα 3, Παναγιωτοπούλου 2, Καρακανά, Λαγού 4, Κυρούδη.

Πεύκη 48
Παλατιανή 41

Διαιτητές: Ζιώγας, Δαλέκος

Δεκάλεπτα: 11-9, 23-13, 29-32, 48-41.

ΠΕΥΚΗ (Θεμελής): Αργυροπούλου, Μίχου 6, Λάζου Μ., Ανδριανοπούλου 11 (3), Γάλλου, Φλίγκου, Δουκίδη 13 (2), Αυγέρη, Καλπαδάκη 12, Σελούλη 6, Σεμένογλου, Παπαϊωάννου.

ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ (Καλαϊτζάκη): Χριστακοπούλου 6, Μυρωνάκη, Μανιατά 3 (1),  Τσίπρα 20 (1), Σωτηρίου 2, Κολοβού,  Καμαράδου 1, Κωνσταντινίδου 9 (1), Ανδρινοπούλου.

 

https://www.facebook.com/eska.gr/