ΕΣΚΑ

Α’ Ομιλος/17η ημέρα

Εχει δημοσιευτεί σε Β' ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ

Β’ ΕΣΚΑ Ανδρών 1ος Ομιλος
17η αγωνιστική

Εθνικός Ελλ.-Ιρις Π. 54-64
ΦΕΑ-Πολυνίκης 84-63
ΓΑΟΚ-Αναγέννηση 72-67
Γαλάτσι-ΑΕΚ Π. 73-63
Καρέας-ΦΟΤ 72-42
Αίολος-Παιανία 63-51
ΓΣΚ-Θεμιστοκλής 52-56

Εθν. Ελλην. 54
Ιρις 64

Διαιτητές: Αργυρούδης, Καλαβρός

Δεκάλεπτα: 13 -16, 30-36, 41- 49, 54-64.

ΕΘΝ. ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΩΝ (Διδάχος): Βιτζηλαίος 7 (1), Βελέντζας, Πολυχρονόπουλος 15, Αγόρης 18 (2), Γιαννάτος, Αναγνώστου 6, Μπάρτζης 2, Κιούσης 6, Σωρανίδης.

ΙΡΙΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (Σταματόπουλος): Πουρνάρας 10 (1), Λυσανδρόπουλος 11 (2), Τσιρίγκας 4, Χριστακόπουλος, Βούρτσας 10, Γονιδάκης 6, Κιούκης 12, Καραδήμας 4, Τσατσάνης Π., Καλλιμάνης 7.

 

ΦΕΑ 84
Πολυνίκης 63

Διαιτητές: Γρίβα, Μαρτινάκος

Δεκάλεπτα: 30-24, 42-36, 74-47, 84-63.

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Καρατζάς, Κουτσούκος): Καραλευθέρης 16 (2), Ρωμοσιός 5, Αναούνης 5 (1), Λουφόπουλος 7, Στεργιάκης 15 (1), Τριχιάς 2, Τσεκούρας, Μπασέας 2, Δεληγιάννης 26 (6), Μπάτσος 6, Λουπέτης.

ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ (Στρατικόπουλος): Πατάτας 10 (2), Βερβίτας, Τσοχονελίτζε 7, Δημητρακούλης, Μόρφος 2, Δημούλης, Δουρουντούς 12, Παπαδόπουλος, Λιβανός, Χιώτης 4, Κοντούλης 21, Βαμβακίδης 7 (1).

ΓΑΟΚ 72
Αναγέννηση 67

Διαιτητές: Αντωνιάδης, Καλογεράκης

Δεκάλεπτα: 25-14, 34-40, 49-55, 72-67.

ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ (Κουκλάκης, Μπαζιάνας): Λουΐζος 15, Χασαπόπουλος 12 (3), Δρυμαλίτης 6 (2), Μαζιάνης, Καραΐσκος, Τσιόδρας 4, Παπαγγελάκης 8, Μπαρμπαρής, Καρακώστας, Καρακατσάνης, Λαδικός 19 (2), Σκουτέλης 8 (1).

ΑΝΑΓΕΝNΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ (Βασιλόπουλος): Βαζούρας, Αλεφαντινός, Πουλιανός 22 (1), Μπρακάι, Παυλίδης 2, Ιμπραημάκης 4, Σωτηρόπουλος, Συριανός 18 (1), Ροκάς, Σίμος 3, Τσίτουρας 18 (4), Δρακόπουλος.

Γαλάτσι 73
ΑΕΚ Π. 63

Διαιτητές: Μαραμής, Αντωνίου

Δεκάλεπτα: 19-15, 39-29, 55-49, 73-63.

ΓΑΛΑΤΣΙ (Κουμαράς): Λυμπερόπουλος 15 (3), Τσιούτσιας, Οικονομόπουλος 4, Μακρής 12 (2), Κορκοσούρας 5 (1), Παπαδόπουλος 11, Γιάννης 5, Καρούσης, Παπαβλασόπουλος 7 (1), Μπαλαμπάνης 6 (1), Στράγκας 2, Γυφτοκώστας 6 (2).

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Παπανδρέου, Σωμαράκης): Γκότσης, Παλτόγλου 2, Πάρνος, Βιδάκης 12 (3), Αναγνωστόπουλος, Πέττας 10 (1), Κακολύρης 17 (1), Μιχαλόπουλος, Σιδέρης, Γεωργακόπουλος, Δημητρόπουλος 5, Τζαγκαράκης 17.

Καρέας 72
ΦΟΤ 42

Διαιτητές: Μελισσάρης, Ζαγουρής

Δεκάλεπτα: 23-11, 39-30, 52-38, 72-42.

ΚΑΡΕΑΣ (Σούφλας, Πλούμης): Μανούρης, Κοκοτσάκης Α. 9 (3), Μαμαλάκης 15 (3), Κοκοτσάκης Σ. 2, Μακρής 14 (2), Χατζημωράκης 4, Κοκοτσάκης Γ., Τσολάκος Λ. 2, Τσολάκος Κ. 4, Περγαντής 10, Παπαγιαννόπουλος 6 (1), Δημητρίου 6.

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ (Σπηλιωτόπουλος): Χατζημιχαήλ, Κατσίκερος 3 (1), Χαμηλός 3 (1), Καζαντζιάν 3 (1), Χατζής 3, Φύτρος, Ζερβολέας 7, Κατσουλάρης 2, Βόσικας 8, Πολίτης 6, Λυράκης 7 (1), Καράμπουλας.

Αίολος 63
Παιανία 51

Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Δράκος

Δεκάλεπτα: 12-17, 33-28, 46-40, 63-51.

ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ (Τσίρος): Σκούρος 5, Καρδάρας, Μπιτζηλής, Μαμουνής 15 (1), Χίνης 5, Δάφνης, Μουχίμογλου 3 (1), Παντελής 10 (2), Χουσεΐν 20, Καντιώτης 5, Κωστόπουλος, Γιγουρτάκης.

ΠΑΙΑΝΙΑ ΚΤΗΣΙΦΩΝ (Μπράμος): Στάμου 1, Σκανδάλης 9 (1), Παπακωνσταντίνου, Δουβλαντώνης 6 (1), Σπυρόπουλος 5, Μιμάνι 3, Δεδούσης 4, Χύτας 5, Ορφανίδης, Πλαγιαννάκος 2, Τσόκας, Τσίγκανος 16.

 

ΓΣΚ 52
Θεμιστοκλής 56

Διαιτητές: Πλιάκας, Δαβιδέλης

Δεκάλεπτα: 16-19, 32-24, 43-31, 52-56.

ΚΗΦΙΣΙΑ (Μπιλάλης, Γιαννακάκης): Τριποδάκης 14, Ζιώγας 5 (1), Μπαζίνης 2, Βαβελίδης, Πολυδώρου 12, Σελίτας 6, Βογιατζόγλου, Λαμπρόπουλος 10 (2), Πολύζος 3, Τσιάπας, Τσολακόπουλος, Παναγιώτου.

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (Τσαπάκης): Δρακόπουλος 7 (1), Λαρεντζάκης 6 (1), Ρώης 21 (4), Τσατσάνης Δ., Σπανίδης, Διαμαντής 3 (1), Σωτηρίου 1, Γαλάνης, Τασούλας 6, Βοϊδήλος 3 (1), Παπαπαναγιώτου, Καρτσούνης 9.

 

Περισσότερες εικόνες:

https://www.facebook.com/eska.gr/