ΕΣΚΑ

Β2/21η

Εχει δημοσιευτεί σε Β' ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ

Β’ ΕΣΚΑ Ανδρών Β’ Ομιλος
21η αγωνιστική

Νικηφόρος-Κρόνος 76-69
Φίλιππος-Δάφνη 63-54
Αμιλλα-ΜΕΝ Ιλίου 72-53
Ολυμπιάδα-Κούρος 92-76
Αγ. Ανάργ.-Πρωτέας 21.45
Γλ. Νερά-Νήαρ Ηστ 65-61
Κυψελιακός-ΟΚΑΜ 51-59

 

Νικηφόρος 76
Κρόνος 69

Διαιτητές: Καλαντζής, Κυβελίδης

Δεκάλεπτα: 26-9, 45-30, 59-43, 76-69.

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ (Μιχελιουδάκης): Μιχαηλίδης 13, Γεργεριτάκης 16, Τζιώτης 5 (1), Παπαναγόπουλος 4, Βαρνάβας 6, Κάππης 3, Μπουρβάνης 10, Παπαδόπουλος 17 (1), Τέκος 2, Ράπτης, Μπούτσικος, Ευαγγελάτος.

ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ (Λιγνός): Γκίνης 2, Φραγκούλης 2, Χατζόπουλος 14 (2), Πάσχος 7 (1), Τσουκαλάς 5 (1), Κώσταρης Δ. 2, Κώσταρης Β. 4, Κόρμπος, Γάκης, Γιαννακόπουλος 8, Μακρυδάκης 25 (4), Αϊντίνη.

 

Φίλιππος 63
Δάφνη 54

Διαιτητές: Τσαχάκης, Αγγέλης

Δεκάλεπτα: 13-15, 26-22, 47-38, 63-54.

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Αντωνόπουλος, Τσίτος): Μπότσας, Βεντούρης 10 (2), Λιαπούρης 4, Παπαδόπουλος 14 (2), Μητρόπουλος, Ζέμπερης, Τσίμπερης, Κανελλόπουλος 5, Κατσαρός 2, Ντάνας 17 (2), Παπαϊωάννου 5, Γεωργιάδης 6.

ΔΑΦΝΗ (Καραμπάς): Καραγιάννης 5 (1), Βαλές, Γεωργόπουλος, Γκόλιας 12 (2), Ολύμπιος 1, Πίνης, Σαμαράς 6, Βίτσος 9, Αργυρίδης 3, Πασσάς 4, Μανιατόπουλος, Βούλγαρης 14.

 

Αμιλλα 72
ΜΕΝ Ιλίου 53

Διαιτητές: Αυγερινός, Μαρτινάκος

Δεκάλεπτα: 16-11, 29-22, 51-42, 72-53.

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Μακρής, Μπαλτά): Τόλιος 12, Βλασερός 9, Γκότση, Μήλης, Δάφνος, Μαρκομιχάλης 27 (5), Χύτας 11, Καμπίτης, Βαμβακάρης 5, Κούνας 2, Παριανόπουλος 6 (2), Αγρέβης.

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ (Γεωργαλάς, Κατσιώτης): Γραμμένος 2, Μουρτογιάννης, Αντωνόπουλος Β. Α. 8 (2), Καβούρης 12, Καρυάτης 8 (2), Φίλιος 4, Τριαντογιάννης 7, Κώτσιας 2, Τσερώνης 4, Μαντέλος 1, Παπαδάκης 5.

 

Ολυμπιάδα 92
Κούρος 76

Διαιτητές: Θεοδωρόπουλος, Τηγάνης

Δεκάλεπτα: 15-11, 37-40, 70-59, 92-76.

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ (Σγουρίτσας, Μπεζεριάνος): Καλάης 5, Ρουμπέας 31 (6), Κοτσολέτης, Ανδρουλάκης 14 (2), Οικονόμου 27 (7), Διόλατζης 2, Τηλιόπουλος 4, Μπακόπουλος Α. 9 (1), Λούβαρης, Δαβουλάρης.

ΚΟΥΡΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ (Παλαιοχωρίτης, Μπέκιος): Τσόλας, Σπυρίδης 3, Κατσίκης, Μπίρμπας 26 (1), Αντωνίου 2, Γεωργαντάς 2, Παξινός 16 (2), Τσιούβας, Ζεκάκος 14, Ψωμαδέρης 13 (1).

 

Αγ. Ανάργυροι 55
Πρωτέας 49

Διαιτητές: Καλαϊτζάκης, Πετράκης

Δεκάλεπτα: 14-10, 30-22, 44-34, 55-49.

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (Μηλιωρίτσας, Φασουλόπουλος): Λαγός, Γκινούτσης 6, Ζουλινάκης, Τουρλίδας 3 (1), Αναστασόπουλος, Γούνης 5 (1), Ζήκας 4, Αθανασάκης 9, Αγγελογιαννάκης, Σφακιανάκης, Μπαμπάκος 9, Παπαηλιού 19 (1).

ΠΡΩΤΕΑΣ Ν. ΚΟΣΜΟΥ (Λώλος, Βασιλείου): Ανδριώτης, Μέλλος 9, Αναγνώστου Κ., Σιράγας 4, Νικολόπουλος 2, Γερασιμόπουλος 3 (1), Πάτσιος 14 (1), Δράκος, Ντάφλος, Αναγνώστου Η. 17, Μαζαράκης, Ξένος.

 

Γλ. Νερά 65
Νήαρ 61

Διαιτητές: Τσολάκος, Σέλληνας

Δεκάλεπτα: 21-9, 40-21, 50-38, 65-61.

ΓΛ. ΝΕΡΑ (Σκλαβούνος, Παπασιδέρης): Αγγέλης, Σταφυλάς, Μεγαλοοικονόμου, Γαϊτανάκης 20 (2), Σαρήμπαλης 4 (1), Σακελλαρίδης 12, Χανιώτης 4 (1), Γάσπαρης 5 (1), Νταούντ 7 (1), Καρακώστας 5 (1), Καρκανίδης 8 (2).

ΝΗΑΡ ΗΣΤ (Καρνέσης, Τουρλής): Νικολόης 1, Βαρουκτσής, Χατζηκωστής 4 (1), Πανταζής 1, Σκέντζος, Χατζηαναστασιάδης, Μάγκος 19 (1), Τσαντήλας 3, Αποστολίδης 17, Σαρακασίδης 16 (4), Ζαλώνης, Αλέρτας.

 

Κυψελιακός 51
ΟΚΑΜ 59

Διαιτητές: Γρίβα, Αναστασόπουλος

Δεκάλεπτα: 17-20, 29-38, 41-50, 51-59.

ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ (Σγούρος, Αθανασόπουλος): Τσεκούτας 1, Δέμπη, Καναβός, Κουτρούλης 5, Ράπτης 7 (1), Σιλητζήρης, Χρόνης 6 (2), Βουρδάνος 12, Ορλώφ 1, Σπυρόπουλος 6, Παναγόπουλος 4, Οουε 9.

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Χασιώτης, Μελάς): Καλούδας, Γιαννάκης 9 (1), Τσίρος, Ατζαμόγλου 14 (1), Πλέστης 5 (1), Κεσκινίδης 4, Παπαγιαννάκος 16 (3), Παπακωνσταντίνου 11 (2), Βλάχος, Χατζής, Μπαλόπητος, Νάσσου.