ΕΣΚΑ

Αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής ( 1ος & 2ος Όμιλος)

Εχει δημοσιευτεί σε Β' ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ

Β’ ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ 1η αγωνιστική

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 69 – 66
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ –ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 71 – 64
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ –ΤΑΥΡΟΣ-ΑΟ ΚΑΡΕΑ 61 – 64
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ- ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 75 – 58
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ- ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 54 – 65
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 76 – 70

 

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 69
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 66

Διαιτητές: Καλογριάς, Λαζόγκα

Δεκάλεπτα: 16-16, 34-30, 50-44, 69-66

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ (Ευαγγελίτσης ):
Λιακόπουλος, Ζηρας 4 (1), Πανταζής, Πέτρου, Μιμάνι 1, Αλεβιζάκης,  Σαρακασίδης 6 (1), Μπάτσος 9, Αρτουσένκο 9, Μπελεξής 6, Τριχιάς 18 (2), Κόρβιγκτον 10.

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  (Γρυλιωνάκης):
Γκότσης10 (2), Καμαρινόπουλος 4, Νίνος, Μητσόπουλος 7, Νταγκίνης4, Χίος, Μαρούλης 14 (3), Μπαρτζώκας 3 (1), ΣΙΔΕΡΗΣ 10, Γεωργακόπουλος 1, Δημητρόπουλος 13 (1), Γκαλούσκα

 

 

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 75
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 58

Διαιτητές : Παπαδόπουλος Χ.,Τούσης

Δεκάλεπτα  21-22,37-32,54-43,75-58

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ (Γεωργαλάς-Κατσιώτης) Τσιάπουλας 13(2),Μουρτογιάννης,Αντωνόπουλος Β.Α 19 (3), Μπίλης 2, Καρυάτης 12 (4), Φαρούπος 2, Αντωνόπουλος Β Ι  5,Τριαντογιάννης 4, Κώτσιας 8 , Γραμμένος 2, Λότσιος, Παπαδάκης 8

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ (Αναστασόπουλος) Κάππος 1, Φαρκωνας, Κουτσογιαννόπουλος, Πρίφτης, Συγγούνας 10 (1), Τσάλας, Ντάσης 16 (4),Τοτόμης 6 (1), Δημητρίου,Μάρκου 10 (2),Δάγκλης  8, Ευαγγέλου  7.

 

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ:

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 65-66
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 56-51
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ-ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 58-72
ΕΦΟΑ ΣΠ.ΛΟΥΗΣ- ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 57-66
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 78-51
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 70-59
ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ.- ΤΥΦΩΝ ΑΣ 64-67

 

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 70
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 59

Διαιτητές: Χρηστίδης, Σιδερής

Δεκάλεπτα: 11-17, 29-22, 54-38, 70-59

Α.ο Θεμιστοκλής (Τσαπακης ) : Δρακοπουλος 13, Ζαφειροπουλος 1, Ρωης 4 (1) , Νικολετακης , Σκεμπες 6 (1), Τσατσανης 9 (1),  Γονιδακης 4, Ζαχαρακης 18 (3),  Μπομποκης 3 (1), Σωτηριου, Καρτσουνης 6, Πλουμης 6.

Αο Πικερμίου (Πουλιδης) : Γυφτοκωστας 13 (2), Παπαβασιλειου 1, Κουτσωνας 3 (1), Μελας 17 (2), Υφαντης10 (1), Καπετανος 7, Ταφιλης 2, Τζεμης6

 

ΕΦΟΑ ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 57
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 66

 

 

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 56
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 51

Διαιτητές: Κονταράτος, Νερομυλιώτης

Δεκάλεπτα: 13-16, 23-20, 43-40, 56-51

Αμιλλα (Μακρής) :Λιαπούρης 6, Λαζαριδης 13, Φιλιος 5, Βιδάκης 14(3), Σπηλιώτης 2, Κουνας 2, Χυτας 11(2) , Τολιος 5, Καμπιτης 2 , Παριανοπουλος , Αγρέβης , Αλεξόπουλος
Σπορτιγκ (Δήμου): Μηλουσης 6, Αρναουτακης 11(1), Τασσιος 20 (2), Καραμπάτος 9, Καπερώνης 2, Οικονόμου 3 (1), Αλεξοπουλος, Τζεφεράκος, Καλογερας, Μανωλιτσης

 

ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛ. 64
ΤΥΦΩΝ ΑΣ 67

Διαιτητές: Τηγάνης, Αγγελής

Γκύζη Πολ.: Μυλωνάς 15 (2), Καλασούντας 15, Κανελλόπουλος, Βιτωράτος 6 (1), Τζαμουράνης, Γλύκας 5 (1), Σκουφάκης 8 (1), Ξανθόπουλος 6, Καλφανιάννης, Τσιγαρίδης 2, Αγορόπουλος 7, Βλαχάκης

Τυφών ΑΣ: Βλάχος, Τσουμπρης, Χρυσανθίδης 6 (1), Μαυρογιώργος, Καραμπουλας 24 (3),  Παπαδημητρίου 13 (1), Πρίφτης 2, Μανώλας 11 (1), Κρίνος, Παπαγιαννόπουλος 4, Αγγελόπουλος 6, Βολικάκης