ΕΣΚΑ

Οι αγώνες της 2ης αγωνιστικής

Εχει δημοσιευτεί σε Α' ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ

Α’ ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ 2η αγωνιστική:

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 73-65
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ- ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ 88-90
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ- ΦΕΑ ΝΦ-ΝΧ 62-80
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ- ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 70-67
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ- ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 63-69
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 71-67
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 71-77

 

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 88
ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 90

Διαιτητές: Κάρδαρης, Ουσταμπασίδης, Σπυρόπουλος

Δεκάλεπτα: 22-16, 50-47, 69-70, 88-90

ΑΟΚ Χαλάνδρι (Στεφανάκης, Αναγνώστου): Αρσενίδης 5(1), Μακρής 1, Γράψας, Βαρσάμος 9(1), Μωραϊτης 13(3), Δημητριάδης 27, Κονδύλης 24(5), Ανδρουλάκης, Αμπελάς 5(1), Πουλής, Οκουνγομπόουα, Αυδής 4.

ΑΓΣ Πολυνίκης (Στρατικόπουλος, Πολίτης): Πατατάς 2, Θωμόπουλος 4, Τσοχονελίτζε 1, Βαρβιτάς, Μόρφος 7(1), Λιβανός 9, Δουρουντούς 14(1), Παπαδόπουλος, Θεοδωρίτσης 14(2), Χιώτης 6, Ηλιόπουλος 15(2), Βαμβακίδης 18(4)

 

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 62
ΦΕΑ ΝΦ-ΝΧ 80

Διαιτητές: Γιακείμη, Αναστασίου, Σιδερής

Δεκάλεπτα: 14-11, 27-32, 53-58, 62-80

Γ.Σ Ηλιούπολης (Γκιουλέας) : Σπάνος 6, Περαντωνάκης 6, Βάβουλας, Κούκουρας 8 (2), Τσιάκος 3, Κριεκούκης 4 (1), Χρηστίδης, Βουρλίτης 13 (2), Βουρδέλης 9, Καρακώστας 13 (1), Κονταρίνης , Τσαγκαρούλης
ΦΕΑ (Καρατζάς): Στρατομήτρος 21 (4), Ρωμόσιος 5 (1), Δεληγιάννης 11 (2), Πολυχρονόπουλος 6 (1), Στεργιάκης 16 (1), Πρεμέτης, Δρακάκης, Μπασέας 2, Μιχόπουλος 7, Πανουσόπουλος, Γιαννουλάκος 6, Καραλευθέρης 6.

 

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 71
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 67

Διαιτητές: Ραχιώτης, Φασόλης, Σκαλτσής

Δεκάλεπτα: 14-21, 39-39, 52-51, 71-67

ΑΟ Πεύκης (Καλλιας, Αλεξιάδης): Αλεξανδρόπουλος, Καραθανασόπουλος 5(1), Παπαδημητρίου , Πρίτσος (14), Κωνσταντώνης 7(1), Φιλιππόπουλος 10, Καφαντάρης , Δρικόγιας 17(2), Δημάκος 4, Κορρές 12(2), Ασπραδάκης, Ανδρουλάκης 2

ΟΚΑ Μεσογείων (Αλεξανδράκης, Χασιώτης): Λαγουδάκης , Τσίρος 5 (2), Γιαννάκης , Παπακωνσταντίνου 5(1), Πανταζής 12, Ρουμπέας 6(2), Σουλιώτης 7, Παπαγιαννάκος 14(2), Χατζής, Βλάχος 2, Κεσκινίδης 7, Σιδερης 8(2)

 

 

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 63
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 69

Διαιτητές: Μαγκουνής, Ορφανός, Μαρτινάκος

Δεκάλεπτα: 21-20, 30-40, 46-54, 63-69

ΓΣ Απόλλων: Γερονικος 4, Οικονομάκης 7(1), Γκοριλας, Κεφαλάς 9(1), Τροπελας, Μακρής 15(1), Λαμπράκης, Καλπακης 2, Φράγκος, Υφαντοπουλος 13(3), Μουρίκης 3, Γάτος

ΑΠΣ Φίλιππος (Κουστένης, Τσίτος): Κατσαρός 10(2), Δαρμης 2, Χασάπης, Μποτσας 7(1), Μαζιαννης 4, Ζεμπερης 16(3), Βαλληνδρας 16(2), Μπουγιούρης, Θεοδωράκης 7, Κακαβουλας 3, Φιλοπουλος 4, Μπουτζης

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 71
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 77

Διαιτητές: Μπούκας, Πλιάκας, Σκουλαρίκης

Δεκάλεπτα: 8-19, 36-41, 52-59, 71-77

Γ. Σ Κηφισιας ( Μπιλαλης ,Γιαννακακης): Τριποδακης 4, Ζιώγας 11(2), Τσουπακης 7(1), Αλετρας 3, Βογιατζογλου 1, Λαμπρόπουλος 40(5), Πολυζος 4, Κυριαζοπουλος, Τσολακοπουλος,  Παναγιωτου

Ν. Ιωνία ( Χατζηπανηγύρης, Πατρινός,Μπάκας) : Νιφόρας Γ. 5, Καρτέρης 12(2), Εμίρης 15(3), Τρικαλιώτης 13(1), Μαυρίδης 7, Λίτσιος 8, Σιώμος 6, Νιφόρας Π. 11(2), Αρσενικός

 

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 73
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 65

Διαιτητές: Παπαθανασίου, Χρηστίδης, Ορφανός Ε.

Δεκάλεπτα: 17-17, 33-35, 49-51, 73-65

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ.(Αρχιμανδρίτης, Αχινιώτης): Γαβαλάς , Αναγνωστόπουλος 4, Βοϊδήλος 3, Παπαδόπουλος 29(3), Μουζάκης 5(1), Δερβεντζής, Μπιμπούδης 12(2), Βαρσαμούλης 6, Τασούλας 14, Αδαμόπουλος, Μπαζίνης, Γλυκός

ΓΑΛΑΤΣΙ (Κουμαράς – Χατζή): Λυμπερόπουλος, Γιαννάκης, Οικονομόπουλος 11(3), Μπαλαμπάνης 12(3), Καρκοσούρας 14(2), Παπαδόπουλος 8, Κανελλόπουλος , Θαλασσινός 11, Πολυδώρου, Μπινετόπουλος, Ζευκίλης 7, Μπόθος 2

ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 70
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 67

Διαιτητές: Μπίκας, Χρηστίδης, Κομιανός

Δεκάλεπτα: 18-16, 32-22, 50-40, 70-67

Νίκη Αμαρουσίου (Οικονομάκης, Αναστασίου): Βογιατζής 17, Ζέρβας 1, Νικολακάκος 9 (1), Λυντέρης, Κοντογιάννης 6, Μπαζιώτης 12, Τσιάτσιος 2, Φρίμας 7 (1), Τσέκενης Α. 7, Τσούπρος 2, Αυγουλάς 7 (1).

Ποσειδών ΑΟΝΨ (Ζήβας): Στεφανής 4, Δαμίγος 11 (2), Αποστόλου 5, Μιχαλόπουλος, Πανταζής, Βουλγαράκης 1, Δελής 20 (1), Στασινός 10 (1), Μπαρμπαρης 11, Οικονομόπουλος 2, Μαυρίας, Βισνιέφσκι 3