ΕΣΚΑ

Η 2η αγωνιστική

Εχει δημοσιευτεί σε Β' ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ

Οι αγώνες της 2ης αγωνιστικής της Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑ:

1ος ΟΜΙΛΟΣ:
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 61-70
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.-ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 80-81
ΑΟ ΚΑΡΕΑ- ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 62-65
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ- ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 59-63
ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ- ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 72-74
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ- ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 77-67

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 61
ΝΗΑΡ ΗΣΤ 70

Διαιτητές: Αργυρούδης, Μελισσάρης-Παπανικολάου

Δεκάλεπτα: 17-20, 34-33, 43-50, 61-70

Μαραθώνας (Αναστασόπουλος): Κάππος , Γεμενής 6, Κουτσογιαννόπουλος, Λιούτας, Συγγούνας 15 , Τσάλας, Ντάσης 13(1) ,Τοτόμης 6, Δημητρίου 11,Μάρκου 6, Δάγκλης 4, Ευαγγέλου .

Νηαρ Ηστ (Καρνέσης): Οικολοης 10, Χατζηκωστής 14(4), Καραίνδρος, Πάτσιος Σκέντζος, Μελεούνης 8, Μάγκος 8, Τσαντήλας, Βαρουκτσής, Ρεντίφης 12(2), Μούγιος 18, Χατζηαναστασιάδης

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 59
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 63

Διαιτητές: Φασόλης, Καλαντζής

Δεκάλεπτα: 16-16,33-29,49-40,59-63

Γλυκά Νερά (Σκλαβουνος,Παπασιδερης): Παρμαγκος, Μαθιουδακης, Γαιτανακης 10(2), Σωτηροπουλος 11, Νταουντ 8(2), Αγγελης, Παλαιοξαρης, Καρακωστας, Χανιωτης 21(3), Γασπαρης 5(1), Σταφυλας 1, Σακελλαριδης 6

ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ  72
ΑΧΑΡΝΗΣ 74

Διαιτητές: Σκούτας- Μαλανδρής

Δεκάλεπτα: 24-15, 42-40, 57-56, 72-74

Αγ. Ανάργυροι (Μηλιωρίτσας- Φασουλόπουλος):
Χαραλάμπους 4, Παπακώστας 7[1], Λαγός 4, Τσίτος 13[2],  Λαμπίρης, Καραγιώργης 2, Μουράτος 3[1], Αθανασάκης 16, Χανιώτης 15[2], Τουρλίδας, Μανωλάτος 2, Καπετάνιος 6.

Αχαρνής (Σουρμελής-Γεωργαλάς):
Μαυρώτας, Ζηβας, Καραθανασόπουλος 11, Βεκρής 10[2], Δουβλανιώτης 6[1], Φέσκος 2, Ιγγλέζος 18[3], Κακουλίδης  Π., Λιτσος 8, Λαμπρόπουλος 19[1], Γραμμένος , Κακουλίδης Σ.

ΑΟ ΚΑΡΕΑ 62
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 65

Διαιτητές: Πόντας, Γιαννακόπουλος

Δεκάλεπτα: 24-14, 36-33, 51-54, 62-65

Καρεας: Κοκοτσακης Φ., Κοκοτσακης Α. 24(1), Μαμαλακης9(1), Μανουρης, Μποτσας, Ουζουνιδης, Κοκοτσακης Σ 10, Μαραμενος5(1), Αποστολιδης 2, Θεοφανακης 6, Κοκοτσακης Γ., Δημητριου 6

Μεν Ιλιου: Τσιαπουλας 18(2), Μουρτογιαννης, Αντωνοπουλος 12(3), Μπιλης5, Καρυατης, Φαρουλος, Αντωνοπουλος, Τριαντογιαννης 2, Κωτσιας 5, Τσερωνης 19(1), Λοτσιος, Παπαδακης 4

2ος ΟΜΙΛΟΣ:
ΤΥΦΩΝ ΑΣ- ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 60-76
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ- ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 65-60
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ- ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 77-72
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 63-72
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ- ΕΦΟΑ ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 68-67
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ- ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 69-58
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ- ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 58-62

ΕΥΝΙΚΟΣ 77
ΓΚΥΖΗ ΠΟΛ. 72

Διαιτητές: Ραχιώτης, Μαρτινάκος

Δεκάλεπτα: 22-17, 46-37, 61-51, 77-72

Εύνικος: Στύλλος, Δημόπουλος 11(3), Θάνος 6, Καραγρηγοριου 6(1), Σιδέρης, Χριστοφακης 5, Δήμας 14(1), Αρτεμακης 16, Καρτσωνακης 12(4), Βαρουχας 5, Παπακωνσταντίνου, Ευαγγελουλης 2

Γκύζη: Μυλωνάς 9(1), Καλασουντας 5, Κανελλόπουλος, Βιτωρατος 5, Βλαχάκης 5(1), Γλύκας 4, Σκουφακης 17 (1) Ξανθοπουλος 17(1), Τσιγαριδας 3(1), Αγοροπουλος 6