ΕΣΚΑ

Η 5η αγωνιστική της Β’ Ανδρών

Εχει δημοσιευτεί σε Β' ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ

Β’ Ανδρών 5η αγωνιστική:

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ- ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 59-70
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ- ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 58-51
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ- ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 53-64
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Δ.Π – ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 84-81
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ- ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 57-62
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.- ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 108-78
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ- ΑΟ ΚΑΡΕΑ 67-51

ΝΗΑΡ ΗΣΤ 58
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 51

Διαιτητές: Πόντας, Τεφτίκης

Δεκάλεπτα: 19-21, 19-8, 14-15, 6-7

Νήαρ Ηστ(Καρνέσης,Τουρλής): Νικολόης 7, Χατζηκωστής 10(1), Καραΐνδρος, Πάτσιος 6, Σκέντζος, Μελεούνης 10, Μάγκος 13, Τσαντήλας, Βαρουκτσής, Ρεντίφης 5(1),Μούγιος 7,Χατζηαναστασιάδης.

 

Άγιοι Ανάργυροι(Μιλιωρίτσας,Φασουλόπουλος): Χαραλάμπους 13(1), Παπακώστας 2, Λαγός 2,Τσίτος 5(1), Λαμπίρης, Καραγιώργης,Μουράτος,Αθανασάκης 15(1),Χανιώτης 10(2), Τουρλίδας,Μανωλάτος, Καπετάνιος 4

ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 67
ΑΟ ΚΑΡΕΑ 51

Διαιτητές: Τσώνος, Εφραιμίδης

Δεκάλεπτα: 10-9,33-22,53-35,67-51

Γλυκα Νερα (Σκλαβουνος):Παρμαγκος,Μαθιουδακης,Γαιτανακης 12(3),Σωτηροπουλος 7,Νταουντ 4,Παπασιδερης,Γασπαρης 5(1),Σταφυλας 12(3),Σακελλαριδης 11,Καρακωστας,Σταυρου 4,Χανιωτης 12(1)

Καρεας(Σουφλας):Κοκοτσακης Φ.,Κοκοτσακης Α. 7(1),Μαμαλακης 9(1),Μανουρης,Μαραμενος 2,Ουζουνιδης4,Κοκοτσακης Σ. 7(1),Παπαδημητρακης 7,Αποστολιδης 2,Θεοφανακης 8,Κοκοτσακης Γ.,Δημητριου

 

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 59
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 70

Διαιτητές: Γιακείμη, Γαραντζιώτης

Δεκάλεπτα: 7-18, 27-36, 42-52, 59-70

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ (Ράπτης): Κιούσης, Λιακόπουλος , Ζήκας, Πανταζής 2, Καρακώστας 8, Μιμάνι 2,  Σαρακασίδης 9 (1), Μπάτσος 8, Αρτουσένκο 11, Μπελεξής 4, Τριχιάς 15 (1), Αλεβιζάκης.

ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΊΩΝ  (Μαζαράκης – Χανδρής): Στασινόπουλος 8 (1), Μικέλης 4  Αρβανίτης  14 (3), Ντίμπερτ, Γκόφας 6, Μιχαηλίδης 15 (3), Νακούτση, Τσουπρής 2, Παπασπύρου 2, Πλουτέσκι 13, Κουρούπας, Παναγιωτόπουλος 6.

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Δ.Π 84
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 81

Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Καλαβρός

Δεκάλεπτα: 30-18, 44-43, 65-60, 84-81

ΑΕΚ Περ.( Γρυλιωνάκης, Τσούλιας) : Γκότσης 17(2), Καμαρινόπουλος 7, Γκαλούσκα , Νταγκινης 7, Μπαρυσόκας 5(1), Μαρτζελης 23(5), Σιδέρης 15(1), Γεωργακόπουλος 2, Μιχαλόπουλος 2, Δημητρόπουλος 5(1), Πετσανας 1
Μαραθώνας (Αναστασόπουλος) Κάππος , Πρίφτης, Κουτσογιαννόπουλος, Λιούτας, Συγγούνας 17 (3) , Χαλδούπης 12, Ντάσης 15(1) ,Τοτόμης 8, Δημητρίου 9 ,Μάρκου 11(1), Δάγκλης 9, Ευαγγέλου .

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ  57
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ  62

Διαιτητές  Παπαθανασίου, Πετράκης

Δεκάλεπτα  13-16, 29-28, 44-43, 57-62

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ( Γεωργαλάς,Κατσιώτης) Μουρτογιάννης 2, Αντωνόπουλος Β.Α. 13 (3), Μπίλης 4, Καρυάτης 3 (1), Φαρούπος Α., Τριαντογιάννης 6, Κώτσιας 8, Τσερώνης 21, Γραμμένος, Παπαδάκης. ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙΟΥ (Δημητρακόπουλος, Βεζιρτζόγλου)  Γκάτζο, Καμπέρης 5, Σιδέρης 10 (2), Κορες 4, Δολιανίτης 8 (2), Σιδερίδης Κατεβατης 7, Κοσμάς 2, Δάρας,Εφραιμίδης 2, Μοσχονάς 19 (1), Μπουκουβάλας 1.

2ος ΟΜΙΛΟΣ:

ΤΥΦΩΝ ΑΣ- ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 81-65
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ- ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 68-57
ΕΦΟΑ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ- ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 71-51
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ- ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 57-72
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ- ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 80-63
ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ- ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 80-70
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ- ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 74-76

ΣΠΟΡΤΙΓΚ 74
ΕΥΝΙΚΟΣ 76

Διαιτητές: Γρίβα, Μαλανδρής

Δεκάλεπτα: 16-22, 38-45, 55-62, 74-76

Σπόρτινγκ ( Αποστολοπουλος): Αρναουτακης 11 (1), Πλεσιωτης, Αλεξόπουλος, Οικονόμου 10 (2), Καλογερας 13 (3), Ντάνας 6, Τάσσιος 8, Καραμπατος 7, Μαργωνης 8, Μπατζάκης 11.

Ευνικος ( Ρουστεμης): Στύλλος, Δημόπουλος 7 (1), Θάνος 10, Καραγρηγοριου 6 (2), Σιδέρης, Χρίστοφακης 5, Δήμας 10, Αρτεμακης 21, Ταγαρης 2, Βαρουχας, Καρτσωνακης 13 (2), Ευαγγελουλης 2.

ΕΦΟΑ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ 71
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 51

Διαιτητές: Σκούτας, Αναγνώστου

Δεκάλεπτα: 14 – 7, 31 – 24, 47 – 40, 71 – 51

ΕΦΟΑ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ( Ψυχογιόπουλος): Τσουβελεκάκης, Αντωνόπουλος 8, Θωμόπουλος Α, Καλουδάς 6, Τριγάζης 19 (2), Γεωργακόπουλος 6, Θωμόπουλος Θ. 6 , Ταμπάκης 3 (1), Αλαμάνος 5, Καρατζάς 14, Φράγκος 4, Μπαλιούσης

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Κοσμίδης): Χασαπόπουλος 4(1), Δρακόπουλος, Ροίδης 5, Νιώτης 4, Μπουζιάνης 9, Παπαδόπουλος 6 (1), Νικολαίδης 8(1), Μανιός 2, Μαντζανάς, Κουρής4, Μαλάμης, Καρακατράνης