ΕΣΚΑ

Η 8η αγωνιστική της Α’ Γυναικών

Εχει δημοσιευτεί σε Α' ΕΣΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

8η αγωνιστική Α’ Γυναικών:

ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ- ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 54-41
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ- ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 46-42
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Δ.Π- ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 59-32
ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ- ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 74-41
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ- ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 63-52
ΜΕΛΑΣ ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ- ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 49-71

ΑΕΚ ΠΕΡ. 59
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 32

Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Τούσης

Δεκάλεπτα: 15-11,  32-16, 46-23, 59-32

ΑΕΚ Περ. (Κόμης, Λιναρά): Μαλαπάνη 4, Καίσαρη 12, Κατσιμάρδου 2, Σελίμη 6, Παπακωνσταντίνου 6, Γαβαλά 13 (3), Τζίβα 10, Δραγωνέα 6, Ρουμελιώτη, Θορια, Καλαντζή, Σκιαδά

ΑΟ Πεύκης (Θεμελής): Σελούλη Π. 2, Γεωργοπούλου, Μίχου 2, Λάζου Μ., Ανδριανοπούλου 9 (3), Λάζου Σ., Φλίγκου , Δουκίδη 6, Σελούλη Ε. 11, Βελέντζα 2, Μονογυιού, Παναγιωτοπούλου

ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 46
ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ 42 

Διαιτητές: Πετράκης, Αντωνόπουλος

Δεκάλεπτα: 14-13, 26-22, 34-32, 46-42

ΓΣ Ωρωπού (Δήμου, Ζαχαρόπουλος): Βαφειάδη 4, Χαλικοπούλου 22 (3), Χαινα 4, Αποστολάκη Α., Γκέκα, Αποστολάκη Δ., Ράπτη, Ζωγοπούλου, Χατζή, Λουκοπούλου, Φέκα 5, Τσέρου 11

Εστία Φιλίας (Γεωργίου, Γανωτη): Γαλιατσάτου 11 (3), Κασσίμη 3, Κοντοέ 4, Καλλή 2, Πέτρου, Σερέτη, Μαυράκη 8, Μπαβιόλη 6, Ζαχαράκη 8

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 74
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 41

Διαιτητές: Αδαμόπουλος, Ρηγόπουλος

Δεκαλεπτα : 19-15, 37-22, 59-31, 74-41

Αρης Χολαργου (Γεωργουδακης, Ροιδου): Παζαριδη, Τζαμαρια 7(1), Παπαδροσου 9(1), Καβασιλα, Τσοκανα 8, Σμυρναιου 12, Πολιτοπουλου 4, Τζιοβαρα 8, Σταυροπουλου, Μυριουνη 10, Τσοτρα 3, Φρερη 13(1)

Αρης Πετρουπολης (Ματζακος) : Γκογκου 11, Ντοντη, Σισμανιδου 2, Καπελερη 9, Στατηρη 4(1), Ευαγγελατου 3(1), Παναγιωτοπουλου, Κωνσταντινιδου 5(1), Χριστακοπουλου 7(1), Μουτεβελη, Ζουμα Μ., Ζουμα Ν.

ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 54
ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 41

Διαιτητές: Δράκος, Γαραντζιώτης

Δεκάλεπτα: 20-11, 31-19, 42-29, 54-41

Κρόνος Γέρακα (Ζέρβα – Γεωργακόπουλος): Κυριακάκη Β. 9(1), Παπαδοπούλου 13(1), Παππά 2, Χελιώτη 14, Πέππα, Βαλαντάση 6, Αγιάσογλου, Μελαχροινίδη 2, Κολλιαδήμα 2, Κυρίδη, Κυριακάκη Λ. 6, Στεργίου.

Ένωση Γαλατσίου (Δήμου): Κανιαδάκη 2, Δαμουλάκη Γ. 9(1), Παγώνη 10(1), Αναστασίου, Ρουσουνέλου, Πολέττ, Δαμουλάκη Α. 6, Τσούφα, Κατσαμπίρη, Βλάχου 12, Δαμουλάκη Αρ., Πέτσα 2.

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 63
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 52

Διαιτητές: Κοτσώνης, Αγγελής

Δεκάλεπτα: 17-10, 33-21, 45-41, 63-52

Αγ.Θωμάς (Πισκούλης, Κοσμίδης): Νικολοπούλου 4, Πανουλη 11, Δαούση 4, Καββαδία 5 (1), Κογγίνη 7 (1), Νικολάου 8, Κρικέτου 4 (1), Οικονόμου 4, Βλάχου, Αστραντίνη 6 (2), Τσουμάνη 10, Γαλάνη

ΑΕΝΚ ( Κατρά, Τσαλαπατάνη): Πολίτη 14, Καστρινάκη, Μολφέτα, Τζίμη 9 (1), Μουστάκα 6, Γάλλου, Πλούμπη, Αχμέτ 8, Ανεζύρη,  Γεωργακοπούλου 5, Ζερβουλάκου- Γιατράκου, Τσουκαλά 10

ΜΕΛΑΣ 49
ΕΥΝΙΚΟΣ 71

Διαιτητές: Λαζαρίδης, Λαζόγκα

ΜΕΛΑΣ ( Αργυρίου, Γουναρά): Κονταλη 9 (2), Σκεπετάρη 12, Χριστοδούλου 5, Καρανικόλα, Μονεμβάσιου, Φραγκούλη, Λυκούδη 13, Σιδέρη 4, Χριστοφόρου, Γιάκαλου 4, Κατσαρου 2, Κατενη

Εύνικος ( Μίχα, Γκάτσου): Κελάδη 8 (2), Σκαμαντζούρα, Παπαδοπούλου 4, Μοίρα 4, Μάρκου 4, Κεμαβδά 17 (3), Μουστάκα 2, Βουκελάτου, Πετράκη 13, Καρλαύτη 2, Καραβασίλη 11, Αλεξίου  6 (2)

ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 44
ΠΟ ΑΓ.ΘΩΜΑ 60

Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Αδαμόπουλος

Δεκάλεπτα: 16-16, 22-33, 35-38, 44-60

Ένωση Γαλατσίου ( Δήμου, Μαχαιριώτη): Κανιαδάκη 6 (2), Δαμουλάκη Γ. 5 (1), Παγώνη 4, Αναστασίου, Ρουσουνέλου , Κατσαμπίρη 2, Δαμουλάκη Αν. 15 (2), Τσούφη , Αυγέρη, Βλάχου 5, Δαμουλάκη Α. 7(1), Πέτση

Αγ.Θωμάς (Πισκούλης, Κοσμίδης): Βλάχου, Γαλάνη 2, Δαούση 14, Καββαδία 7(1), Πανούλη 4, Νικολάου 5, Νικολοπούλου, Λιβέρη 6, Αστραντίνη 8(2), Κογγινη 3, Τσουμάνη 9, Κρικέτου 2