ΕΣΚΑ

Η 17η αγωνιστική της Β’ Ανδρών

Εχει δημοσιευτεί σε Β' ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ

17η αγωνιστική Β’ Ανδρών:

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ- ΑΟ ΚΑΡΕΑ 57-65
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ 2006- ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 76-74
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ- ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 85-64
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Δ.Π- ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ- ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 78-67
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.- ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 74-68
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ- ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 73-65

2ος ΟΜΙΛΟΣ:

ΤΥΦΩΝ ΑΣ- ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 58-56
ΕΦΟΑ ΣΠ.ΛΟΥΗΣ- ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 57-63
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ- ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 92-89
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ- ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 72-67
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ- ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 58-68
ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ- ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 72-76
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ- ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 89-63

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 57
ΑΟ ΚΑΡΕΑΣ 65

Διαιτητές: Στρέμπας, Ραπτογιάννης

Δεκάλεπτα: 20-15, 27-32, 47-46, 57-65

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ (Αναστασόπουλος ): Κιούσης,  Ζήκας 6 (2), Πανταζής 4 , Καρακώστας 7, Μιμάνι,  Μπάτσος 8, Λιακόπουλος, Σαρακασίδης 6 (2), Γαλάνης 4, Αρτουσένκο 20 (1), Κόρβιγκτον 2.

ΑΟ ΚΑΡΕΑ (Σούφλος, Πλούμης): Μαραμένος 10 (2), Κοκοτσάκης Α.  7,  Μαμαλάκης, Μακρής 7,  Χατζημωράκης 6 (2) , Ουζουνίδης 2, Κοκοτσάκης 8, Θεοφανάκης 2  Μαντέλης, Περγαντής 8, Κοκοτσάκης Γ. 2,  Δημητρίου 13.

ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 73
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 65

Διαιτητές: Φραγκούλη, Πετράκης

Δεκάλεπτα: 25-14, 45-23, 64-38, 73-65

ΓΣ Γλυκών Νερών (Σκλαβούνος, Σακελλαρίδης): Παρμαγκος, Μαθιουδάκης 3 (1), Γαϊτανάκης 3 (1), Σωτηρόπουλος 17 (3), Ντάουντ 14 (1), Παπασιδέρης, Κοντογιωργάκης, Σαρημπαλης 7 (1), Σταφυλας 2, Σταύρου 8, Χανιώτης 16 (2)

ΜΕΣ Μαραθώνα (Αναστασόπουλος): Κάππος 2, Γριμανης 2, Τσαπας 4, Δεληγιάννης 13, Συγγούνας 14 (3), Λιούτας, Ντάσης, Κουτσογιαννόπουλος, Ευαγγέλου 5 (1), Μάρκου 7 (1), Δημητρίου 12, Δαγκλής 6

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 74
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 68

Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Λαζόγκα

Δεκάλεπτα: 23-18, 41-32, 50-50, 74-68

Αναγέννηση Πετραλώνων (Βασιλόπουλος, Παπουτσής): Μπραχιμάι, Κοκορης, Κατσαμπάνης 11 (1), Παυλίδης 2, Πουλιανος 2, Μαυρομμάτης, Σωτηρόπουλος 15 (2), Ιγιαμου-Περισανίδης 13, Καλογερόπουλος, Τσίτουρας 24 (6), Πολονας 7

Αχαρνής ΛΦΜ (Σουρμελής, Γεωργογαλας): Μαυρώτας, Ζήβας, Πάνης, Βεκρης 2, Δουβλαντώνης 4, Φέσκος 2, Ιγγλέζος 4, Κακουλίδης Π., Λίτσος 25 (1), Λαμπρόπουλος 31 (6), Γραμμένος, Κακουλίδης Χ.

ΝΗΑΡ ΗΣΤ 85
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 64

Διαιτητές: Ζακεστίδης, Καλογριάς

Δεκάλεπτα:19-21, 50-32, 66-50, 85-64

Νήαρ Ήστ(Καρνεσης, Τουρλής):Νικολοης 2, Χατζηκωστής 16(4), Καραΐνδρος 7,Πατσιος 7, Χατζηαναστασιάδης 1,Μελεούνης 16(1),Κουπιδης 10(1),Τσαντήλας,Κεντροθαναση, Σκέντζος,Μούγιος 24,Μάγκος 2

Υπεροχή Εξαρχείων (Μαζαράκης): Στασινόπουλος 10,Μικέλης 2,Αρβανίτης 11(2), Γκόφας 3(1), Μιχαηλίδης 20, Παπασπύρου 7,Πλουτετσκι 13

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 72
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 67

Διαιτητές: Σιδερής, Σπυρλιδάκης

Δεκάλεπτα: 23-21, 40-39, 58-52, 72-67

ΠκΑΟ Άμιλλα (Μακρής, Αλεξανδρίδης): Τόλιος 6, Βλασερός 18, Λιαπούρης 3, Βιδάκης 21 (3), Ρίκος, Φίλιος 5, Χύτας 7 (1), Καμπίτης 2, Σπηλιώτης 10 (1), Λαζαρίδης, Παριανόπουλος, Κουνας

ΑΟΝ Παλατιανής ( Σγουρός, Πολίτης): Παναγόπουλος 2, Τόυντας 2, Ηλιάδης 7 (1), Πετρόπουλος, Μητρόπουλος 10 (2), Κατριβάνος, Γεωργούσης 22 (3), Κιούκης, Βήττας 2, Παπαγγελάκης 12, Τσελέπης, Παλιοβρυσιώτης 9

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 78
ΓΣΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 67

Διαιτητές:Αποστολίδης , Μελισσάρης-Παπανικολάου

Δεκάλεπτα : 12-20, 40-39, 59-53, 78-67

ΜΕΝ Ιλίου (Γεωργαλάς-Κατσιώτης): Τσιάπουλας 28 (3),Μουρτογιάννης, Αντωνόπουλος Β.Α 13 (4), Καρυάτης 6 (2), Μπίλης 5 (1), Αντωνόπουλος Β.Ι, Φαρούπος 1, Τριαντογιάννης 10  , Κώτσιας 9 , Τσερώνης 6, Παπαδάκης.

ΓΣ Αγ. Αναργύρων (Μηλιωρίτσας,Φασουλόπουλος): Χαραλάμπους 3 (1), Γκινούτσης 3, Λαγός 3,Τσίτος 6 (2), Χασάπης, Γονιδέλλης Παπακώστας  9, Αθανασάκης 17 (1),Χανιώτης 7 (1), Μανωλάσος 3 (1), Καπετάνιος 16.,

ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 72
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 76

Διαιτητές: Χριστοδουλάκης, Εφραιμίδης

Δεκάλεπτα: 22-23, 33-36, 48-49, 72-76