ΕΣΚΑ

Η 26η αγωνιστική της Β’ Ανδρών

Εχει δημοσιευτεί σε Β' ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ

26η αγωνιστική Β’ Ανδρών:

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ- ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 58-52
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ- ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Δ.Π 76-58
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ 2006- ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 65-72
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ- ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 79-61
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ- ΑΟ ΚΑΡΕΑ 75-61
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ- ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 70-65
ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ- ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 70-54

2ος ΟΜΙΛΟΣ:

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ- ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 80-69
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ- ΤΥΦΩΝ ΑΣ 98-88
ΕΦΟΑ ΣΠ.ΛΟΥΗΣ- ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 53-50
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ- ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 76-68
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.- ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 64-59
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ- ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 86-63
ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ.- ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 85-77

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 58
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 52

Διαιτητές: Πόντας, Δόξας

Δεκάλεπτα: 8-14, 21-24, 33-39, 58-52

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ :Κιούσης 2, Ζήκας,  Πανταζής, Καρακώστας 14, Τριχιάς 10 (1), Μιμάνι 3, Μπάτσος 4, Λιακόπουλος, Σαρακασίδης 10 (3), Γαλάνης, Αρτουσένκο 15(1), Χιώτης.

ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ: Παρμαγκος 2, Μαθιουδάκης 6 (1), ΓΑΪΤΑΝΗΣ 8 (1), Κοντογιωργάκης 2, Νταούντ 8(2), Παπασιδέρης,  Οικονόμου, Σαρήμπαλης, Γάσπαρης 5 (1), Σωτηρόπουλος 7, Σταύρου 4, Σακελλαρίδης 10.

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 76
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 58

Διαιτητές: Μελισσάρης, Κούτσιος

Δεκάλεπτα: 27-14, 47-30,  62-47, 76-58

Νήαρ Ηστ(Καρνεσης,Τουρλής): Νικολοης, Χατζηκωστής 11(3), Καραΐνδρος,Πατσιος 9(1), Χατζηαναστασιάδης,Μελεούνης 11(1),Κουπιδης 18(4), Τσαντίλας 4,Βαρουκτσης 1, Σκέντζος 6(1),Μούγιος 14,Μάγκος 2

ΑΕΚ Περιστερίου (Γρυλλιωνακης): Γκότσης 10(1),Καμαρινοπουλος 14(2),Νίνος,Μπαρτζώκας 4, Μιχαλόπουλος 2,Παρασκευοπουλος 2,Χίος 9,Νταγκινης 6(1),Σιδέρης 2,Δημητρόπουλος 2,Πετσανας 7

ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ 65
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 72

Διαιτητές: Τσολάκος, Αναγνώστου

Δεκάλεπτα: 9-18, 27-34, 41-59, 65-72

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ:(Αναστασοπουλος) Κουτσογιαννοπουλος 2, Συγγουνας 10, Τσαλας , Ευαγγελου 12(1), Μαρκου 7(1), Δημητριου 23(3), Δαγκλης 2, Ντασης 9, Καππος , Δεληγιαννης 5, Γριμανης 2, Παρασκευοπουλος

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 76
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 68

Διαιτητές: Ραχιώτης, Λαζάρου


ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 70
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 54

Διαιτητές: Σκούτας, Παπαχρήστου

Δεκάλεπτα : 23-15, 37-27, 52-40, 70-54.

Άγιοι Ανάργυροι (Μηλιωριτσας, Φασουλοπουλος): Χαραλαμπους 9[1], Γκινουτσης 4[1], Λαγος 4, Τσιτος 10[3], Λαμπιρης, Καραγιωργης, Παπακωστας 4, Αθανασακης 7, Χανιωτης 13[1], Μανωλατος 8[2], Τουρλιδας 3[1], Καπετανιος 8.

Αναγέννηση Πετραλώνων (Βασιλοπουλος, Παπουτσης): Μουργελας, Κοκορης 6, Σπαρτινος 3[1], Κατσαμπανης 5[1], Μπραχιμαι, Πουλιανος 6, Παυλιδης 13, Καλογεροπουλος 3, Ιγιαμου 7, Ροκας 1, Τσιτουρας 10[2].

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 79
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 61

Διαιτητές: Πλιάκας, Λυκούδη

Δεκάλεπτα: 27-14,45-28,64-46,79-61

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ (Γεωργαλάς-Κατσιώτης) Τσιάπουλας 11,  Μουρτογιάννης, Αντωνόπουλος Β.Α 16 (4), Καρυάτης 6 (2), Μπιλής 9 (3), Αντωνόπουλος Β.Ι , Τριαντογιάννης 11, Κώτσιας 14, Τσερώνης 4, Φαρούπος 3  (1), Παπαδάκης 5 (1)

ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ (Ψωμαδέρης) Παπαθεοδώρου 2,Δρίτσας, Σπυρίδης 10 (2), Καλούδης 6,Διαμαντόπουλος 12, Παξινός 14 (1), Μπίρμπας 15, Τσιούβας 2

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 86
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 63

Διαιτητές: Μπούκας, Γιακείμη

ΔΑΦΝΗ(Καραμπας):Καρυστινος 21(5),Γκολιας 14(2),Αναγνωστου 11,Μανσαραι 10,Βιτσος 10(1),Πασσας 9(1),Δμητρακουλης 6,Αργυριδης 5,Φυκας.

ΕΥΝΙΚΟΣ(Μπαρτζος):Καραγρηγοριου 26(6),Καρτσονακης 10(1),Αρτεμακης 8,Ταγαρης 8,Σπηλιοπουλος 5(1),Θανος 4,Χριστοφακης 2,Δημας.

ΕΦΟΑ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ 53
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 50

 Διαιτητές: Ουσταμπασίδης, Καψιώχας

ΣΠ. ΛΟΥΗΣ (Κοσμίδης): Τσουβελέκης 3(1), Καλούδας  – ,  Καραμπίκης – , Μπαλιούσης – , Παπαδρόσου 8, Τριγάζης 15, Θωμόπουλος 4 , Γεωργακόπουλος 6 , Αλαμάνος 17

Α.Ο.Ν. ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ (Σγουρός): Παναγόπουλος 7 (1), Τούντας -, Ηλιάδης 4, Πετρόπουλος 3 (1), Κατριβάνος 12, Μητρόπουλος 7 (1), Κωτσόπουλος – , Παπαγγελάκης 10(2) Παλιοβρυσιώτης 7.