ΕΣΚΑ

Αποτελέσματα Α’ Ανδρών 2η αγωνιστική (7/10)

Εχει δημοσιευτεί σε Α' ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ

Τα αποτελέσματα για την κατηγορία της Α’ Ανδρών στην 2η αγωνιστική έχουν ως εξής:

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ: 54-56

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ: 74-71

ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ: 72-64

ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ: 57-53

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: 92-78

ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ: 79-75

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ: 67-43

 

ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 57

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 53

Τα δεκάλεπτα: 20-16, 30-26, 43-42, 57-53

Διαιτητές: ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΤΣΩΝΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. (ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΟΛΙΤΗΣ): ΠΑΤΑΤΑΣ 3 (1), ΤΣΟΧΟΝΕΛΙΤΖΕ 5, ΜΟΡΦΟΣ Β. 10, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ 6, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 16, ΘΕΟΔΩΡΙΤΣΗΣ 9 (2), ΚΑΛΛΙΛΑΣ 3 (1), ΛΟΪΖΟΣ, ΚΑΠΠΗΣ 2, ΜΟΡΦΟΣ Θ., ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ, ΛΙΒΑΝΟΣ 3.

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ): ΖΕΡΒΑΣ 4, ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 8 (1), ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ 1, ΚΥΠΡΙΤΖΟΓΛΟΥ 6, ΠΡΟΦΚΑ, ΤΣΕΚΕΝΗΣ Ι. 8 (2), ΦΡΙΜΑΣ, ΤΣΕΚΕΝΗΣ Α., ΒΙΣΝΙΕΒΣΚΙ 8, ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 18 (4).

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 74

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 71

Τα δεκάλεπτα: 23-20, 50-36, 59-50, 74-71

Διαιτητές: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ, ΤΕΦΤΙΚΗΣ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ: ΚΑΛΟΥΔΑΣ 7 (1), ΤΣΙΡΟΣ 10, ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΑΤΖΑΜΟΓΛΟΥ 5, ΠΑΝΤΑΖΗΣ 7 (1), ΚΥΡΙΑΖΗΣ 4, ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ 6, ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 21 (5), ΒΛΑΧΟΣ 7, ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ 7, ΠΛΕΣΤΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ.

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ: ΦΥΚΑΣ 2, ΤΖΑΤΖΑΣ, ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 2, ΓΚΟΛΙΑΣ, ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ 23 (4), ΦΩΤΙΟΥ 11 (1), ΜΑΤΖΟΥΡΟΣ 7, ΚΑΚΟΜΑΝΩΛΗΣ, ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ 13, ΠΑΣΣΑΣ 3, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 1, ΜΑΝΣΑΡΑΪ 9.

 

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ-ΓΣ 67

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 43

Τα δεκάλεπτα: 21-14, 44-27, 56-34, 67-43

Διαιτητές: ΓΙΑΚΕΙΜΗ, ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ, ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ-ΓΣ (ΠΑΤΡΙΝΟΣ-ΜΠΑΚΑΣ): ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ 2, ΤΣΑΚΙΡΗΣ 2, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 12, ΣΤΑΜΑΤΗΣ 13 (1), ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 4, ΜΑΥΡΙΔΗΣ 9 (1), ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΕΥΑΓΓΕΙΑΔΗΣ, ΣΙΩΜΟΣ 10, ΚΟΚΙΟΣ, ΒΑΡΝΑΒΑΣ 15 (3), ΖΗΣΗΣ.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (ΨΥΧΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΑΣΙΟΣ): ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ 2, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΤΣΟΠΕΛΑΣ 12 (2), ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ, ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ, ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ, ΛΕΠΟΥΡΗΣ, ΚΑΛΠΑΚΗΣ 2, ΠΑΝΤΣΙΟΣ 10 (1), ΡΕΝΤΙΦΗΣ, ΜΟΥΡΙΚΗΣ 15, ΔΑΟΥΤΑΚΟΣ 2.

 

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 54

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 56

Διαιτητές: ΚΑΡΔΑΡΗΣ, ΣΙΔΕΡΗΣ, ΤΗΓΑΝΗΣ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΣΑΒΒΑΤΗΣ-ΜΑΓΟΥΛΑΣ): ΣΠΑΝΟΣ 14 (2), ΠΕΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ, ΒΑΒΟΥΛΑΣ 2, ΤΣΑΓΚΑΡΟΥΛΗΣ 4, ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ, ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 12 (4), ΔΑΜΙΓΟΣ 13, ΚΩΣΤΑΣ, ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ, ΠΟΥΛΗΣ 3 (1), ΓΡΙΛΛΙΑΣ, ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 6.

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ (ΔΕΣΠΟΤΑΚΗΣ-ΜΕΡΤΙΝΙΑΝ-ΣΤΡΑΓΚΑΣ-ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ): ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 7, ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ 8, ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 12 (3), ΚΟΡΚΟΣΟΥΡΑΣ 8 (1), ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ 4, ΥΦΑΝΤΗΣ, ΔΡΙΚΟΓΙΑΣ 4, ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ, ΚΟΡΡΕΣ 12 (2), ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ, ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΩΤΗΣ.