ΕΣΚΑ

Αποτελέσματα Α’ Ανδρών – 9η αγωνιστική (2/12)

Εχει δημοσιευτεί σε Α' ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ

Τ’ αποτελέσματα για την κατηγορία της Α’ Ανδρών για την 9η αγωνιστική έχουν ως εξής:

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ: 83-80

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ: 69-70

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ: 55-61

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.: 79-68

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: 85-81

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ: 51-54

ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ: 68-64

 

 

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ: 83

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ: 80

Τα δεκάλεπτα: 33-17, 47-34, 66-57, 83-80

Διαιτητές: ΖΙΩΓΑΣ, ΛΑΖΟΓΚΑ, ΨΥΧΑΣ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ (ΔΕΣΠΟΤΑΚΗΣ-ΜΕΡΤΙΝΙΑΝ): ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΩΤΗΣ, ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 8 (2), ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ 8 (2), ΚΟΡΚΟΣΟΥΡΑΣ 7 (1), ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ 21, ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 6 (2), ΔΡΙΚΟΓΙΑΣ 2, ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ 5 (1), ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 7, ΥΦΑΝΤΗΣ, ΚΟΡΡΕΣ 19 (3).

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (ΧΑΤΖΗΣ): ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ 5, ΟΟΥΝΤΕ-ΜΠΟΣ, ΣΚΟΡΙΛΑΣ, ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ 6, ΛΕΠΟΥΡΗΣ 4, ΚΑΛΠΑΚΗΣ 20 (2), ΠΑΝΤΣΙΟΣ 18 (2), ΤΣΟΠΕΛΑΣ 3 (1), ΜΟΥΡΙΚΗΣ 17, ΣΚΑΡΠΕΛΗΣ, ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ 5 (1), ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ 2.

 

 

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: 69

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ: 70

Τα δεκάλεπτα: 20-11, 38-33, 53-48, 69-70

Διαιτητές: ΤΣΑΤΣΗΣ, ΚΟΤΣΩΝΗΣ, ΤΕΡΖΗΣ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΣΑΒΒΑΤΗΣ-ΜΑΓΟΥΛΑΣ): ΣΠΑΝΟΣ 12 (1), ΠΕΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ 8, ΒΑΒΟΥΛΑΣ 1, ΤΣΑΓΚΑΡΟΥΛΗΣ, ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ, ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 12 (1), ΔΑΜΙΓΟΣ 8 (2), ΚΩΣΤΑΣ, ΓΚΙΖΕΛΗΣ 3 (1), ΠΟΥΛΗΣ 10 (2), ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ 9 (1), ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 6.

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ (ΛΙΟΓΑΣ-ΤΣΙΚΙΝΑΣ): ΦΥΚΑΣ 4 (1), ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ, ΤΖΑΤΖΑΣ, ΓΚΟΛΙΑΣ 12 (2), ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ 12 (1), ΦΩΤΙΟΥ 19 (2) , ΜΑΤΖΟΥΡΟΣ 12 (1), ΚΑΚΟΜΑΝΩΛΗΣ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ, ΠΑΣΣΑΣ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 9, ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ 2.

 

 

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ: 55

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ: 61

Τα δεκάλεπτα: 17-17, 32-38, 49-56, 55-61

Διαιτητές: ΓΙΑΚΕΙΜΗ, ΠΛΙΑΚΑΣ, ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ (ΤΟΥΡΛΗΣ-ΚΑΡΑΜΠΑΣ): ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗΣ 10 (3), ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ 5 (1), ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 7, ΤΖΟΚΑΣ, ΡΟΥΜΠΕΑΣ 9 (2), ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ 2, ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ, ΣΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ 6, ΜΟΥΓΙΟΣ 12, ΣΦΗΚΑΚΗΣ 4.

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (ΜΠΙΛΑΛΗΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ): ΤΣΟΥΠΑΚΗΣ, ΖΙΩΓΑΣ 14 (3), ΛΑΟΥΡΔΕΚΗΣ 2, ΜΠΙΛΑΛΗΣ, ΜΠΑΖΙΝΗΣ 4, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ, ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ 14 (2), ΤΣΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 7, ΠΟΛΥΖΟΣ, ΤΡΙΠΟΔΑΚΗΣ 12 (2), ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 8.

 

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ: 79

ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.: 68

Τα δεκάλεπτα: 17-27, 34-41, 60-52, 79-68

Διαιτητές: ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ, ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ, ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΧΑΣΙΩΤΗΣ): ΚΑΛΟΥΔΑΣ 6, ΤΣΙΡΟΣ 9 (1), ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 2, ΑΤΖΑΜΟΓΛΟΥ 11 (1), ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ 25 (1), ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ 5 (1), ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 13 (3), ΒΛΑΧΟΣ 6 (1), ΠΛΕΣΤΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ 2.
ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. (ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΟΛΙΤΗΣ): ΠΑΤΑΤΑΣ 4 (1), ΛΙΒΑΝΟΣ 6, ΜΟΡΦΟΣ Β. 9 (1), ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ 9, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 16 (1), ΘΕΟΔΩΡΙΤΣΗΣ 15 (3), ΚΑΛΛΙΛΑΣ, ΛΟΪΖΟΣ 7, ΚΑΠΠΗΣ 2, ΜΟΡΦΟΣ Α., ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ, ΒΑΚΑΛΗΣ.

 

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ: 85

ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: 81

Τα δεκάλεπτα: 21-14, 34-39, 60-51, 85-81

Διαιτητές: ΚΑΡΔΑΡΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΚΑΛΤΣΗΣ

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ (ΠΟΥΛΙΔΗΣ): ΓΕΩΡΓΟΥΤΣΟΣ 18 (1), ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ, ΣΗΜΑΙΟΠΟΥΛΟΣ 7 (1), ΚΑΔΗΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ, ΜΕΛΑΣ 19 (4), ΚΡΗΤΙΚΟΣ 24 (1), ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ 12, ΤΑΦΙΛΗ, ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΡΑΨΑΣ, ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 5 (1).

ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΧΑΤΖΗΠΑΝΗΓΥΡΗΣ-ΡΑΔΗΣ): ΓΑΡΔΕΛΗΣ, ΑΡΧΟΣ 17 (2), ΣΙΛΙΤΖΗΡΗΣ 16 (4), ΑΓΟΡΗΣ 14 (3), ΣΒΟΡΩΝΟΣ 4, ΖΕΡΒΟΣ 16 (1), ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 2, ΜΙΧΑΛΗΣ, ΤΣΙΡΙΜΠΑΣΗΣ, ΠΑΠΑΣ 12 (1).

 

 

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: 51

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ: 54

Τα δεκάλεπτα: 15-9, 27-25, 37-41, 51-57

Διαιτητές: ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ, ΟΡΦΑΝΟΣ, ΚΟΥΛΗΣ Χ.

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ (ΜΗΛΙΩΡΙΤΣΑΣ-ΦΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ): ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 2, ΛΑΓΟΣ 2, ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 15 (1), ΤΣΙΤΟΣ, ΧΑΣΑΠΗΣ, ΠΕΤΡΑΣ 6 (2), ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ 7 (1), ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ 15, ΜΟΥΡΑΤΟΣ, ΜΑΝΩΛΑΤΟΣ 3, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ, ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ 1.

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ): ΜΑΥΡΙΑΣ, ΖΕΡΒΑΣ 1, ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 10 (2), ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ, ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΥΠΡΙΤΖΟΓΛΟΥ 14, ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 11 (1), ΤΣΕΚΕΝΗΣ Ι. 4 (1), ΦΡΙΜΑΣ 2, ΤΣΕΚΕΝΗΣ Α. 2, ΤΣΟΥΠΡΟΣ 4, ΒΙΣΝΙΕΒΣΚΙ-ΧΙΤΣ 6.

 

ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: 68

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ: 64

Τα δεκάλεπτα: 16-8, 36-22, 57-42. 68-64

Διαιτητές: ΤΣΟΛΑΚΟΣ, ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ, ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ