ΕΣΚΑ

Β’ Ομιλος/6η ημέρα

Εχει δημοσιευτεί σε Β' ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ

Β’ ΕΣΚΑ Ανδρών 2ος Ομιλος
6η αγωνιστική/Αποτελέσματα

 

Κούρος Αναβ.-Αμιλλα Περιστ. 59-53
Πρωτέας Αθ.-Γλ. Νερά 60-62
Νήαρ Ηστ-Δάφνη 71-66
ΜΕΝ Ιλίου-Νικηφόρος Αγ. Βαρβ. 68-66
ΟΚΑ Μεσογ.-Αγ. Ανάργ. 63-58
Κρόνος Γέρ.-Φίλιππος Περιστ. 36-68
Κυψελιακός-Ολυμπιάδα Παπ. 70-74

 

Κούρος 59
Αμιλλα 53

Διαιτητές: Τεφτίκης, Τηγάνης

Δεκάλεπτα: 19-8, 31-29, 40-42, 59-53.

ΚΟΥΡΟΣ (Σίμος, Δάφνης): Τσόλας, Καπερώνης, Σπυρίδης 3, Κατσίκης 3 (1), Μπίρμπας 11, Αντωνίου, Γεωργαντάς 4, Παξινός 14, Κονδύλης 2, Ζεκάκος 6, Ψωμαδέρης 14 (2), Αμπλιανίτης 2.

ΑΜΙΛΛΑ (Μακρής): Μαρκομιχάλης 10 (2), Χύτας 10 (1), Βαμβακάρης 1, Βλασερός 6, Μήλης, Κούνας, Καμπίτης 3 (1), Τόλιος 13 (1), Παριανόπουλος 3 (1), Σπηλιώτης 1, Βοσκάκης, Αδράμης 6 (2).

 

Πρωτέας 60
Γλ. Νερά 62

Διαιτητές: Φασόλης, Τερζής

Δεκάλεπτα: 20-16, 35-29, 47-44, 60-62.

ΠΡΩΤΕΑΣ (Ζαφειράκης, Βασιλείου): Ανδριώτης 6 (2), Μέλλος 9 (1), Αναγνώστου Κ., Σιράγας 5 (1), Νταγιάννης, Γερασιμόπουλος 5 (1), Πάτσιος 6, Δράκος, Ντάφλος 7 (1), Αναγνώστου Η. 22, Ξένος, Τίκας.

ΓΛ. ΝΕΡΑ (Σκλαβούνος, Παπασιδέρης): Γάσπαρης 7 (1), Αγγελής, Σαρήμπαλης 5 (1), Γαϊτανάκης 7 (1), Κατσαμπέκης 7, Νταούντ 9 (1), Καρκανίδης, Σταφυλάς, Μεγαλοοικονόμου 3 (1), Καρακώστας, Σακελλαρίδης 9, Χανιώτης 15 (2).

 

Νήαρ Ηστ 71
Δάφνη 66

Διαιτητές: Θεονάς, Καλογριάς

Δεκάλεπτα: 16-13, 35-20, 51-39, 71-66.

ΝΗΑΡ ΗΣΤ (Καρνέσης, Τουρλής): Νικολόης 13, Χατζηκωστής 11 (1), Θειακούλης, Πανταζής 11 (1), Χατζηαναστασιάδης, Μάγκος 13 (1), Τσαντήλας 2, Σαρακασίδης 7 (1), Ζαλώνης 9, Αντωνιάδης 2, Αποστολίδης 3, Σκέντζος.

ΔΑΦΝΗ (Καραμπάς): Ολύμπιος, Καραγιάννης 2, Γεωργακόπουλος 25, Μπίλλης, Σαμαράς, Αργυρίδης 10, Πασσάς 17 (4), Γεωργόπουλος 4, Βαλές 3 (1), Γκόλιας 5 (1), Αποστολόπουλος.

 

ΜΕΝ Ιλίου 68
Νικηφόρος 66

Διαιτητές: Χριστοδουλάκης, Αναστασόπουλος

Δεκάλεπτα: 10-15, 29-32, 48-47, 68-66.

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ (Γεωργαλάς, Κατσιώτης): Γραμμένος, Μουρτογιάννης, Αντωνόπουλος Α. Β. 7 (1), Καβούρης 12 (1), Καρυάτης 2, Φίλιος 5, Αντωνόπουλος Ι. Β. 8 (1), Τριαντογιάννης 4, Κώτσιας 5 (1), Τσερώνης 17, Μαντέλος, Παπαδάκης 8.

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒ. (Γρυλλιωνάκης): Κρητικός 8 (1), Μιχαηλίδης 5 (1), Γεργεριτάκης 17 (2), Ευαγγελάτος 4, Οικονόμου 1, Παπαναγόπουλος 10 (3), Κούρτζας 3 (1), Βαρνάβας 2, Κάππης 4, Μπουρβάνης 11, Ράπτης , Τζιώτης 1.

 

ΟΚΑΜ 63
Αγ. Ανάργυροι 58

Διαιτητές: Αγγέλης, Ρεμουντάκης

Δεκάλεπτα: 17-16, 36-35, 52-45, 63-58

ΟΚΑΜ (Χασιώτης, Μελάς): Καλούδας 2, Λαγουδάκης, Γιαννάκης 3, Τσίρος 19 (3), Ατζαμόγλου, Πλέστης 2, Κεσκινίδης 8 (1), Παπαγιαννάκος 24 (1), Βλάχος 5 (1), Χατζής, Μπαλόπητος, Νάσσου, Mαργαρώνης.

ΑΓ. ΑΝΑΡΓ. (Σολωμός): Λαγός, Γκινούτσης 13 (1), Αθανασιάδης 2, Κουτσούμπας 7, Γούνης, Ζήκας 4, Αθανασάκης 10, Τουρλίδας, Σαμαράς, Αγγελογιαννάκης 12 (2), Μπαμπάκος, Παπαηλιού 10 (2).

 

Κρόνος Γ. 36
Φίλιππος 68

Διαιτητές: Ισιγώνης, Δημητρακόπουλος

Δεκάλεπτα: 10-18, 20-34, 27-52, 36-68

ΚΡΟΝΟΣ (Λιγνός): Γκίνης 2, Φραγκούλης, Χατζόπουλος, Πάσχος, Τσουκαλάς 3 (1), Δημητρόπουλος, Γιαννακόπουλος 2, Κόρμπος 3, Ευθυμίου 4, Μακρυδάκης 13 (1), Κώσταρης Δ. 1, Κώσταρης Β. 8.

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Αντωνόπουλος, Τσίτος): Μπότσας 3, Βεντούρης, Λιαπούρης 7, Παπαδόπουλος 14 (1), Λότσιος 7 (1), Μητρόπουλος 7 (1), Φιλόπουλος, Ζέμπερης 3 (1), Κανελλόπουλος 5 (1), Ντάνας 14 (1), Παπαϊωάννου 3, Γεωργιάδης 5.

 

Κυψελιακός 70
Ολυμπιάδα Π. 74

Διαιτητές: Πλιάκας, Μαρτινάκος

Δεκάλεπτα: 20-20, 35-46, 51-58, 70-74.

ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ (Σγούρος, Αθανασόπουλος): Βουρδάνος, Κουτρούλης, Θάνος 19, Ράπτης 14 (3), Σιλιτζήρης 9, Καναβός 14, Χρόνης, Παναγόπουλος, Δήμας 2, Σπυρόπουλος 12, Μπεμπέτσος, Τσεκούρας.

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ (Σγουρίτσας, Μπεζεριάνος): Μπακόπουλος Δ. 14 (2), Μαντζούνης 2, Ρουμπέας 20 (1), Λημνιός, Ζαχόπουλος 8, Λούβαρης, Ανδρουλάκης 6, Βλάχος, Οικονόμου 7, Διόλατζης 4, Τηλιόπουλος 13 (1), Μπακόπουλος Α.