ΕΣΚΑ

Β’ Ομιλος-13η ημέρα

Εχει δημοσιευτεί σε Β' ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ

Β’ ΕΣΚΑ Ανδρών 2ος Ομιλος
13η αγωνιστική

Κούρος-ΜΕΝ Ιλίου 74-79
Αμιλλα-Γλ. Νερά 76-77
Φίλιππος-Πρωτέας 62-45
Ολυμπιάδα-Δάφνη 62-59
ΟΚΑΜ-Νήαρ Ηστ 72-68
Αγ. Ανάργ.-Νικηφόρος 70-49
Κυψελιακός-Κρόνος 82-55

 

Κούρος 74
ΜΕΝ Ιλίου 79

Διαιτητές: Κονταράτος, Τσολάκος

Δεκάλεπτα: 21-25, 41-46, 61-64, 74-79.

ΚΟΥΡΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ (Σίμος): Τσόλας 2, Τσιούβας, Σπυρίδης 2, Κατσίκης 1, Μπίρμπας 12 (1), Αντωνίου 2, Γεωργαντάς 3, Παξινός 23 (1), Κονδύλης 6, Ζεκάκος 11, Ψωμαδέρης 12 (2), Αμπλιανίτης.

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ (Γεωργαλάς, Κατσιώτης): Γραμμένος, Μουρτογιάννης, Αντωνόπουλος Α. Β. 6 (2), Καρυάτης 8 (2), Φίλιος 21 (2), Αντωνόπουλος Ι. Β. 5, Τριαντογιάννης 5, Κώτσιας 13, Τσερώνης 17 (2), Μαντέλος, Παπαδάκης 4.

 

Αμιλλα 76
Γλ. Νερά 77

Διαιτητές: Παπαφωτίου, Ρεμουντάκης

Δεκάλεπτα: 28-15, 37-42, 56-58, 76-77.

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Μακρής): Καμπίτης 3 (1), Μαρκομιχάλης 24 (5), Βαμβακάρης 16, Σπηλιώτης 2, Χύτας 13 (1), Αδράμης 6 (2), Τόλιος 3, Βλασερός 9, Παριανόπουλος, Μήλης.

ΓΛ. ΝΕΡΑ (Σκλαβούνος, Παπασιδέρης): Γαϊτανάκης 17 (1), Σακελλαρίδης 11, Χανιώτης 10, Γάσπαρης 3 (1), Κατσαμπέκης 16, Νταούντ 12 (2), Σταφυλάς 2, Μεγαλοοικονόμου 3 (1), Αγγελής 3 (1), Καρακώστας, Καρκανίδης.

 

Φίλιππος 62
Πρωτέας 45

Διαιτητές: Διμπινούδης, Παπαγεωργίου

Δεκάλεπτα: 30-18, 39-33, 53-35, 62-45.

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Αντωνόπουλος, Τσίτος): Μπότσας, Βεντούρης 12 (2), Λιαπούρης 11 (1), Παπαδόπουλος 12 (1), Μητρόπουλος, Ζέμπερης, Λότσιος, Κανελλόπουλος, Κατσαρός 7 (1), Ντάνας 6, Παπαϊωάννου 4, Γεωργιάδης 10.

ΠΡΩΤΕΑΣ Ν. ΚΟΣΜΟΥ (Ζαφειράκης, Βασιλείου): Ανδριώτης 8 (2), Μέλλος, Αναγνώστου Κ., Σιράγας 6 (1), Νικολόπουλος, Γερασιμόπουλος 2, Πάτσιος 8 (2), Δράκος, Ντάφλος 3 (1), Αναγνώστου Η. 14, Μαζαράκης 4, Ξένος.

 

Ολυμπιάδα 62
Δάφνη 59

Διαιτητές: Ουσταμπασίδης, Τερζής

Δεκάλεπτα: 18-10, 28-29, 51-38, 62-59.

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ (Σγουρίτσας, Μπεζεριάνος): Μπακόπουλος Δ. 9, Μαντζούνης 11 (1), Ρουμπέας 3 (1), Ζαχόπουλος, Κοτσολέτης, Ανδρουλάκης 17 (2), Οικονόμου, Διόλατζης 6, Τηλιόπουλος 3 (1), Μπακόπουλος Α. 13 (1), Λούβαρης.

ΔΑΦΝΗ (Καραμπάς): Bίτσος 20 (1), Βούλγαρης 8, Καραγιάννης, Γεωργακόπουλος 2, Αργυρίδης, Πασσάς, Γεωργόπουλος 3 (1), Βαλές 2, Γκόλιας 5, Σαμαράς 19 (2), Ολύμπιος.

 

ΟΚΑΜ 72
Νήαρ 68

Διαιτητές: Θεοδωρόπουλος, Αντωνίου

Δεκάλεπτα: 16-13, 35-30, 56-41, 72-68.

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Χασιώτης, Μελάς): Καλούδας 4, Γιαννάκης 2, Τσίρος 12 (2), Ατζαμόγλου 17 (2), Πλέστης, Κεσκινίδης 5, Παπαγιαννάκος 12, Παπακωνσταντίνου 14 (2), Βλάχος 6, Χατζής, Μπαλόπητος, Νάσσου.

ΝΗΑΡ ΗΣΤ (Καρνέσης, Τουρλής): Νικολόης 2, Χατζηκωστής 21 (3), Θειακούλης 4, Πανταζής, Χατζηαναστασιάδης, Σκέντζος, Μάγκος 12, Τσαντήλας, Δημητριάδης, Σαρακασίδης 15 (3), Ζαλώνης 6, Αποστολίδης 8.

 

Αγ. Ανάργ. 70
Νικηφόρος 49

Διαιτητές: Ραχιώτης, Σιαμίδης

Δεκάλεπτα: 15-14, 30-25, 49-32, 70-49.

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (Φασουλόπουλος): Λαγός 11 (2), Τσίγκος 2, Σφακιανάκης 1, Τουρλίδας 2, Κουτσούμπας 4 (1), Γούνης 4, Ζήκας 2, Αθανασάκης 17, Αγγελογιαννάκης, Χασάπης 4, Μπαμπάκος 9, Παπαηλιού 14 (1).

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ (Γρυλλιωνάκης, Τσούλιας): Κρητικός 2, Μιχαηλίδης 2, Γεργεριτάκης 13 (1), Παπαδόπουλος, Οικονόμου 8 (1), Τζιώτης 8, Παπαναγόπουλος 1, Κούρτζας 1, Βαρνάβας 8, Καππής, Μπουρβάνης 6, Ράπτης.

 

Κυψελιακός 82
Κρόνος 55

Διαιτητές: Αθανασόπουλος, Γιαλαμάς

Δεκάλεπτα: 27-19, 48-32, 70-47, 82-55.

ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ (Σγούρος, Αθανασόπουλος): Μπαρδάκος 2, Τσέλο 8 (2), Κουτρούλης, Ράπτης 7 (1), Σιλητζήρης 21 (1), Καναβός 21 (4), Βουρδάνος 1, Ορλώφ 5 (1), Παπαδημητράκης 2, Σπυρόπουλος 5 (1), Παναγόπουλος, Οουε 10.

ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ (Λιγνός): Γκίνης 10 (1), Τσουκαλάς, Χατζόπουλος 13 (3), Πάσχος, Γάκης 2, Δουκέλης, Γιαννακόπουλος 4, Κόρμπος 6, Μυκονιάτης, Μακρυδάκης 16 (3), Κώσταρης Δ. 1, Κώσταρης Β. 3.

 

https://www.facebook.com/eska.gr/