ΕΣΚΑ

Ανοδος στην Α’ ΕΣΚΑ για το Γαλάτσι

Εχει δημοσιευτεί σε Β' ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ

Β’ ΕΣΚΑ Ανδρών/1ος Ομιλος
Πλέι οφ

 

(3-0), τελικοί

Γαλάτσι 80
ΓΣΚ 69

Διαιτητές: Κάρδαρης, Παπαδόπουλος

Δεκάλεπτα: 18-23, 40-38, 62-57, 80-69.

ΓΑΛΑΤΣΙ (Κουμαράς): Λυμπερόπουλος 10, Τσιούτσιας, Οικονομόπουλος, Μακρής 8, Κορκοσούρας 18 (3), Παπαδόπουλος 19, Γιάννης, Καρούσης, Παπαβλασόπουλος 15 (2), Μπαλαμπάνης 3, Στράγκας 6, Γυφτοκώστας 1.

ΚΗΦΙΣΙΑ (Μπιλάλης Ν., Γιαννακάκης): Τριποδάκης Π. 12, Ζιώγας 6 (2), Βογιατζόγλου 3 (1), Μπιλάλης Κ. 3 (1), Μπαζίνης 8, Βαβελίδης, Πολυδώρου 8 (1), Σελίτας 2, Λαμπρόπουλος 15 (3), Πολύζος 8 (2), Τριποδάκης Φ. 4, Τσολακόπουλος.

 

4η-5η θέση, ένα ματς

 

ΑΕΚ Π. 71
Πολυνίκης 83

Διαιτητές: Γιακείμη, Αυγερινός

Δεκάλεπτα: 14-21, 27-47, 48-69, 71-83.

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Παπανδρέου, Σωμαράκης): Χίος 4, Γκότσης, Πάρνος 2, Βιδάκης 25 (2), Αναγνωστόπουλος 2, Πέττας 12 (1), Κακολύρης 3 (1), Σιδέρης, Μαρτζέλης, Τζαγκαράκης 23, Δημητρόπουλος, Μιχαλόπουλος.

ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ (Στρατικόπουλος, Πολίτης): Πατάτας 10 (2), Δημητρακούλης 9 (1), Τσοχονελίτζε 4, Βερβίτας 12, Μόρφος 11 (1), Κοντούλης 6, Παπαδόπουλος 8, Λιβανός 4, Χιώτης 3, Τζεμπέλικος, Βαμβακίδης 16 (3).


2ος Ομιλος

Πλέι οφ (ημιτελικά)

 

(3-2)

Νήαρ 71
Γλ. Νερά 62

Διαιτητές: Μπίκας, Σπυρόπουλος

Δεκάλεπτα: 18-16, 40-34, 55-50, 71-62.

ΝΗΑΡ ΗΣΤ (Καρνέσης, Τουρλής): Νικολόης 1, Χατζηκωστής 9, Βαρουκτσής, Χατζηαναστασιάδης, Μάγκος 22 (1), Αποστολίδης 16, Πανταζής 4, Τσαντήλας, Σαρακασίδης 15 (3), Ζαλώνης 4.

ΓΛ. ΝΕΡΑ (Σκλαβούνος): Βρακατσέλης, Γαϊτανάκης 8, Κατσαμπέκης 15, Νταούντ, Παπασιδέρης 2, Αγγελής, Γεωργούσης, Σταφυλάς 4, Καρακώστας 5, Σακελλαρίδης 6, Χανιώτης 16, Γάσπαρης 6.

 

(3-2)

ΟΚΑΜ 67

ΜΕΝ Ιλ. 55

Διαιτητές: Σκούτας, Σιδέρης

Δεκάλεπτα: 20-19, 40-33, 51-48, 67-55.

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Χασιώτης, Μελάς): Γιαννάκης 6, Τσίρος 8 (1), Ατζαμόγλου 17 (3), Πλέστης, Κεσκινίδης 7 (1), Παπαγιαννάκος 7, Παπακωνσταντίνου 5 (1), Βλάχος 14 (2), Χατζής, Μπαλόπητος, Νάσσου, Καλούδας 3 (1).

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ (Γεωργαλάς, Κατσιώτης): Γραμμένος 2, Μουρτογιάννης, Αντωνόπουλος Β. Α. 2, Καβούρης, Καρυάτης 2, Φίλιος 8, Αντωνόπουλος Β. Ι. 10 (2), Τριαντογιάννης 9, Κώτσιας 2, Τσερώνης 13 (1), Μαντέλος, Παπαδάκης 7.

 

Τελικοί: ΟΚΑΜ-Νήαρ Ηστ (1-1)

4η-5η θέση Γλ. Νερά-ΜΕΝ Ιλίου (ένα ματς)

————————————————————-

Β’ Ανδρών, μπαράζ παραμονής

Ρεβάνς του +5 του ΦΟΤ

 

Πρωτέας 52
ΦΟΤ 40

Διαιτητές: Θεονάς, Τσολάκος

Δεκάλεπτα: 16-13, 26-18, 37-32, 52-40.

ΠΡΩΤΕΑΣ Ν. ΚΟΣΜΟΥ (Λώλος, Βασιλείου): Κεφαλάς 4, Μέλλος, Αναγνώστου Κ. 3 (1), Σιράγας 8 (1), Νικολόπουλος, Μαζαράκης, Γερασιμόπουλος 2, Πάτσιος 13 (2), Ντάφλος 7, Αναγνώστου Η. 15, Πρινινιάκης.

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ (Σπηλιωτόπουλος): Φραγκούλης, Βόσικας 14 (1), Πιαλόγλου 8 (1), Χαμηλός 2, Καζαντζιάν 3 (1), Καράμπουλας, Χατζής 2, Ζερβολέας, Κατσουλάρης 1, Φύτρος 6, Πολίτης 2, Λυράκης 2.

 

Eξτρα φωτογραφίες, βίντεο:

https://www.facebook.com/eska.gr/