ΕΣΚΑ

Η 10η αγωνιστική της Β’ Ανδρών

Εχει δημοσιευτεί σε Β' ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ

10η αγωνιστική Β’ Ανδρών:

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ- ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 84-64
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ- ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Δ.Π 70-58
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ- ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 81-63
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ- ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 70-51
ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ- ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 68-63
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ 2006- ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 65-82
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ- ΑΟ ΚΑΡΕΑ

2ος ΟΜΙΛΟΣ:

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ- ΤΥΦΩΝ ΑΣ 65-60
ΕΦΟΑ ΣΠ.ΛΟΥΗΣ- ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 56-59
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ- ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 54-61
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.- ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 56-68
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ- ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 77-67
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ- ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 87-60
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ- ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 62-48

ΝΗΑΡ ΗΣΤ 84
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 64

Διαιτητές: Ζιώγας, Κομιανός – Γαλανόπουλος

Δεκάλεπτα: 14-18, 37-31, 64-46, 84-64

Νήαρ Ηστ(Καρνεσης, Τουρλής): Κουπιδης 22(5), Χατζηκωστής 11(2), Καραΐνδρος, Πάτσιος, Σκέντζος 2, Μελεούνης 15(1), Μάγκος 10(1), Τσαντήλας, Βαρουκτσής, Ρεντίφης,Μούγιος 24(2), Χατζηαναστασιάδης
Αναγέννηση Πετραλώνων (Βασιλόπουλος): Μουργελας 7(1),Κόκκορης,Σπαρτινος,Κατσαμπανης 16(2),Παυλίδης, Πουλιανός 3, Μαυρομμάτης 11(1),Σωτηρόπουλος,Ιπαμου 13,Ροκας 2,Τσίτουρας 8(2)

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 56
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 68

Διαιτητές: Χρηστίδης, Νερομυλιώτης

Δεκάλεπτα: 10-24, 24-39, 46-59, 56-68

Θεμιστοκλής (Τσαπάκης): Δρακόπουλος 19, Ζαφειρόπουλος 3, Ρώης 7(1), Σκεμπές 2, Νικολετάκης, Τσατσάνης 4(1), Ζαχαράκης 11(3), Σωτηρίου, Μπωμπόκης, Καρτσούνης, Πλουμής 10

Εύνικος (Ρουστέμης): Στύλλος, Δημόπουλος 7(1), Θάνος 9, Καραγρηγορίου 8(1), Καρτσωνάκης 3(1), Χριστοφάκης 8(1), Δήμας 12(2), Αρτεμακης 15, Σπηλιόπουλος 2, Βαρούχας 4(1), Παπακωνσταντίνου, Ευαγγελούλης

 

 

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 77
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 67

Διαιτητές: Στρέμπας, Τούσης

Δεκάλεπτα: 22-18, 42-31, 63-53 , 77-67

ΑΟ Θρακομακεδόνων (Μπυρωσης,Μπιλαλης): Κοκκινακης, Κανιαρης 6, Φλουδας 5, Παντζιδης 16, Σωτηρακης 5, Φωτης 2, Βαρελας 2, Αγγελοπουλος 7, Καρτανος 12, Μιχαλοπουλος 7, Μπαχαρης, Κερατσας 15

Oλυμπιαδα Παπαγου (Σγουριτσας, Μπεζεριανος): Μπακοπουλος Δ 1, Δημητροπουλος 12, Βοντετζιανος 3, Τηλιοπουλος 12, Παρασκευοπουλος 3, Κοτσολετης 2, Ανδρουλακης 17, Πιτσαρης 2, Οικονομου 11, Διολατζης 2, Γλυτσης, Μπακοπουλος Α 2

 

ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ 65
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 82
Διαιτητές: Ορφανός, Τσουκαλάς
Δεκάλεπτα: 21-20,28-38,49-63,65-82
Γλυκα Νερα(Σκλαβουνος,Παπασιδερης): Παρμαγκος 3(1), Μαθιουδακης, Γαιτανακης, Σωτηροπουλος 15(2), Νταουντ 21(5), Γασπαρης 8(2), Σταφυλας 4, Σαρημπαλης 13(3), Σακελλαριδης 7, Καρακωστας 1, Σταυρου 2, Χανιωτης 8

 

ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 68
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 63

Διαιτητές: Μπούκας, Τηγάνης

Δεκάλεπτα: 14-17, 36-37, 56-43, 68-63

Αγιοι Αναργυροι (Μηλιωριτσας, Φασουλοπουλος): Xαραλαμπους 2, Γκινουτσης 4 (1), Λαγος 6, Τσιτος 6 (2), λαμπιρης 3(1), Καραγιωργης 2, Παπακωστας, Αθανασακης 14, Χανιωτης 21(5), Μανωλατος 2, Τουρλιδας, Καπετανιος 8.

Mαραθωνας (Αναστασοπουλος): Καππος, Χαλδουπης 11 (1), Γριμανης, Δεληγιαννης, Τσαλας, Δαγκλης 9, Ντασης 17(4), Τοτομης 8, Λιουτας 2, Μαρκου 8[1], Δημητριου 8, Κουτσογιαννοπουλος.

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 70
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 51

Διαιτητές: Γιακείμη,Σκουλαρίκης

Δεκάλεπτα: 24-15,43-23,58-39,70-51

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ (Γεωργαλάς-Κατσιώτης) Τσιάπουλας 7 (1),Μουρτογιάννης, Αντωνόπουλος Β.Α 7 (1), Μπίλης 8 (2),Καρυάτης 8  (2),Φαρούπος 2, Αντωνόπουλος Β.Ι 7 (1), Τριαντογιάννης 10 , Κώτσιας 7 , Τσερώνης 14, Παπαδάκης

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ(Ράπτης,Αντωνόπουλος) Κιούσης, Ζήκας 9 (1), Πανταζής 6, Καρακώστας 2,Τριχιάς 5, Μινάνι 7,Μπάτσος 7, Λιακόπουλος, Σαρακασίδης 4,Γαλάνης, Αρτουσένκο 4 (1),Κορβινγκτον 7.

 

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 81
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 63

Διαιτητές: Τσολάκος, Κούλης

Δεκάλεπτα: 25-15, 49-29, 67- 46, 81 – 63

ΠΑΟ Κουκάκι (Δημητρακόπουλος, Βεζιρτζόγλου): Γκατζο, Καμπερης 13, Σιδερης 9(3), Κορετς 3 (1), Δολιανιτης 13 (2), Μποτσι, Κατεβατης 14, Κοσμας 3(1), Μπουκουβαλας 3, Εφραιμιδης 11, Μοσχονας 12

ΑΕΣΑΦ Κούρος (Ψωμαδερης): Παπαθεοδωρου 6(1), Δριτσας , Σοπυριδης 7(1) Καλουδης 14(1), Διαμαντοπουλος , Δελλης 9, Γεωργαντας , Παξινος 27(3) , Ψωμαδερης , Πεππας , Τσιουβας