ΕΣΚΑ

Αποτελέσματα A’ Γυναικών – 9η αγωνιστική (1/12)

Εχει δημοσιευτεί σε Α' ΕΣΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Τ’ αποτελέσματα για την κατηγορία Α’ Γυναικών μετά την 9η αγωνιστική έχουν ως εξής:

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ: 61-57

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.: 30-43

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ: 43-41

ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ – ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ: 42-44

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ: 35-52

ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. – ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ: 57-65

 

 

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ: 61

ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ: 57

Τα δεκάλεπτα: 16-16, 32-31, 46-45, 61-57

Διαιτητές: ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ, ΜΑΚΡΗΣ

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (ΚΑΤΡΑ-ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΝΗ): ΛΑΖΟΥ, ΣΙΚΙΑΡΙΔΗ, ΜΟΛΦΕΤΑ 5 (1), ΤΖΙΜΗ 2, ΛΙΓΚΡΗ, ΓΑΛΛΟΥ 8, ΠΛΟΥΜΠΗ 17, ΑΝΕΖΥΡΗ 17, ΓΛΥΝΟΥ 2, ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 8, ΑΧΜΕΤ ΟΖΛ., ΑΧΜΕΤ ΟΖΓ. 2.

ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ (ΚΟΜΗΣ): ΠΑΠΠΑ 7 (1), ΚΥΡΙΔΗ Α. 1, ΚΥΡΙΔΗ Ν. 1, ΤΖΑΜΑΡΙΑ 9(1), ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗ, ΑΒΡΑΜΗ 5, ΑΓΙΑΣΟΓΛΟΥ, ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΙΔΗ 7, ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ Β 15 (2), ΚΑΣΙΜΑΤΗ 2, ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ Λ 10 (1), ΓΕΡΟΝΤΗ.

 

 

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ: 43

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ: 41

Τα δεκάλεπτα: 9-11, 20-23, 34-36, 43-41

Διαιτητές: ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ, ΠΕΤΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ (ΣΚΑΡΟΓΙΑΝΝΗ-ΠΑΣΤΡΟΒΑ): ΚΑΡΑΒΕΛΗ 14, ΚΑΣΙΜΗ 4, ΚΟΝΤΟΕ, ΣΚΟΥΡΑ 6, ΒΑΓΔΑΤΛΗ 4, ΒΑΡΚΑ 7 (2), ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ 2, ΓΙΩΤΑ, ΣΤΑΥΡΟΥ, ΙΩΑΝΝΟΥ, ΝΙΚΟΛΕΤΟΥ 4, ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ 2.

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ (ΤΟΛΙΑΣ-ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ): ΔΟΡΔΟΚΙΔΗ, ΤΡΟΙΖΗ, ΒΡΟΧΙΔΟΥ Π. 3, ΖΩΤΟ, ΒΡΟΧΙΔΟΥ ΣΤ. 4, ΦΑΚΙΡΗ, ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 5, ΒΕΛΕΝΤΖΑ, ΛΙΑΓΚΑ 10 (1), ΜΠΑΟΥΡΑΚΗ 1, ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ 4, ΤΣΟΥΚΑΛΑ 14.

 

 

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ: 30

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.: 43

Τα δεκάλεπτα: 11-11, 19-23, 27-32, 30-43

Διαιτητές: ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ (ΣΚΑΛΩΜΕΝΟΣ): ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ 2, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 4, ΚΥΡΙΑΚΕΑ 2, ΨΩΜΑ 8, ΚΑΛΛΙΡΗ, ΛΕΡΗ, ΜΥΡΙΟΥΝΗ 4, ΤΖΙΩΛΟΥ 3 (1), ΤΣΑΚΜΑ, ΚΑΜΑΡΑΔΟΥ 3 (1), ΖΙΟΥ, ΠΑΠΠΑ 4.

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. (ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ): ΜΑΛΑΠΑΝΗ, ΜΠΩΓΑΡΗ, ΚΑΛΑΝΤΖΗ, ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 9, ΓΑΒΑΛΑ 9 (3), ΝΑΟΥ 2, ΔΡΑΓΩΝΕΑ 6, ΡΑΠΤΗ, ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΥ, ΣΚΙΑΔΑ 2, ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΥ 8, ΤΖΙΒΑ 7.

 

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ: 35

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ: 52

Τα δεκάλεπτα: 5-8, 13-18, 24-34, 35-52

Διαιτητές: ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ, ΚΑΨΙΩΧΑΣ

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ (ΤΣΟΥΜΑΝΗ-ΔΗΜΟΥΛΑ): ΚΟΓΓΙΝΗ, ΠΑΝΟΥΛΗ 6, ΔΑΟΥΣΗ 13 (1), ΚΑΒΒΑΔΙΑ 2, ΤΑΛΑΝΗ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ 4, ΑΣΤΡΑΝΤΙΝΗ 5 (1), ΛΙΒΕΡΗ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ, ΤΣΟΤΡΑ 1, ΖΟΥΡΤΣΑΝΟΥ 4, ΚΡΙΚΕΤΟΥ.

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ (ΔΡΑΚΑΚΗ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ): ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ, ΤΡΙΜΕΡΗ 4, ΜΑΡΓΩΝΗ 6, ΣΚΕΠΕΤΑΡΗ 4 (1), ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ 2, ΠΑΤΣΙΩΤΗ 4, ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ 7, ΤΖΙΟΒΑΡΑ 2, ΜΑΖΑΡΑΚΗ, ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑ, ΝΤΑΝΟΥ Α. 10, ΝΤΑΝΟΥ Γ. 13 (3).

 

 

 

ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ: 42

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ: 44

Τα δεκάλεπτα: 19-5, 28-19, 32-30, 42-44

Διαιτητές: ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ (ΓΑΝΩΤΗ): ΑΡΓΕΝΤΟΥ, ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ ΑΓΓ. 15 (2), ΠΕΤΡΟΥ 5, ΣΤΕΦΑΤΟΥ 4 (1), ΖΑΧΑΡΑΚΗ Μ. 5, ΜΑΥΡΑΚΗ, ΜΕΜΑΙΝΤΙΝΙ, ΖΑΧΑΡΑΚΗ Ε. 9, ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ ΑΝ. 6, ΚΡΕΟΥΖΗ, ΣΕΡΕΤΗ, ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ.

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ (ΔΗΜΟΥ-ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ): ΒΑΦΕΙΑΔΗ 9 (2), ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ 12, ΘΕΟΔΩΡΟΥ 8, ΓΚΕΚΑ 8, ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ, ΧΑΤΖΗ, ΜΙΧΑΛΑΚΗ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ, ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΧΑΙΝΑ 5.

 

 

 

ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ.: 57

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ: 65

Τα δεκάλεπτα: 16-16, 29-31, 35-44, 57-65

Διαιτητές: ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ, ΚΟΥΛΗΣ Κ.

ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. (ΑΡΓΥΡΙΟΥ-ΓΟΥΝΑΡΑ): ΚΟΝΤΑΛΗ 14 (3), ΤΣΟΤΡΑ, ΑΜΙΤΣΗ 3 (1), ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ 1, ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ, ΛΥΚΟΥΔΗ 19 (3), ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΟΥ 2, ΚΑΤΕΝΗ, ΓΙΑΚΑΛΟΥ 2, ΜΑΚΡΥΝΙΚΑ 16, ΚΟΤΣΙΑΦΤΗ.

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ-ΡΟΪΔΟΥ): ΚΕΛΛΑΡΗ 13 (4), ΣΕΡΕΜΠΑ 6 (1), ΠΑΠΑΔΡΟΣΟΥ 7 (1), ΚΑΒΒΑΔΑ 5 (1), ΤΣΟΚΑΝΑ 2, ΣΜΥΡΝΑΙΟΥ 8, ΚΑΝΙΑΔΑΚΗ 2, ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΥ 3 (1), ΤΣΙΡΙΜΠΑΣΗ, ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 14, ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ 1, ΣΙΔΕΡΗ 4.

burst