ΕΣΚΑ

Αποτελέσματα Β’ Ανδρών 1η Αγωνιστική – 1ος Όμιλος (3/10)

Εχει δημοσιευτεί σε Β' ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ

Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής στην Β’ Κατηγορία Ανδρών για τον πρώτο όμιλο είναι τα εξής:

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ: 71-75

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.-ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ: 51-55

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ: 65-56

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ-ΑΟ ΚΑΡΕΑ: 82-56

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ-ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.: 64-56 (παρ.)

ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ: 73-47

ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ-ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ: 43-73

 

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 65

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 56

Τα δεκάλεπτα: 13-17, 34-29, 49-46, 65-56

Διαιτητές: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (ΤΣΙΤΟΣ): ΜΠΟΤΣΑΣ 3 (1), ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΖΟΡΜΠΑΣ 3, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 19 (2), ΜΑΖΙΑΝΗΣ 3 (1), ΖΕΜΠΕΡΗΣ 10(1), ΒΑΛΛΗΝΔΡΑΣ 6, ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ, ΚΑΤΣΑΡΟΣ 7 (1), ΚΑΚΑΒΟΥΛΑΣ, ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 14, ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ.

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ (ΜΠΑΡΤΣΟΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ): ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΑΣ, ΘΑΝΟΣ 8, ΚΑΡΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 11 (1), ΚΩΝΣΤΑΝΤΩΝΗΣ 7, ΜΟΥΖΑΚΗΣ 2, ΤΑΓΑΡΗΣ 5 (1), ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ, ΣΤΥΛΛΟΣ 3 (1), ΜΑΝΤΑΛΒΑΝΟΣ 5, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 13, ΠΟΥΠΑΚΗΣ 2.

 

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 82

ΑΟ ΚΑΡΕΑ 56

Τα δεκάλεπτα: 19-15, 34-26, 54-44, 82-56

Διαιτητές: ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΕΤΡΑΚΗΣ

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ (ΜΠΡΟΥΣΑΛΗΣ): ΓΚΑΤΖΟ 13 (3), ΚΑΜΠΕΡΗΣ 6, ΣΙΔΕΡΗΣ 9 (3), ΔΙΑΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 10 (3), ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ 12 (4), ΚΑΤΕΒΑΤΗΣ, ΚΟΣΜΑΣ 11 (3), ΚΗΡΥΚΟΣ 2, ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ 8 (2), ΜΟΣΧΟΝΑΣ 9, ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 2.

ΑΟ ΚΑΡΕΑ (ΣΟΥΦΛΑΣ): ΤΣΙΑΠΟΥΛΑΣ 12 (3), ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ, ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ 4 (1), ΜΑΝΟΥΡΗΣ 4, ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 13 (1), ΚΟΝΤΟΣ, ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ 7, ΚΑΝΤΕΛΗΣ 1, ΜΑΚΑΡΙΑΔΗΣ, ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ 11 (1), ΘΕΟΦΑΝΑΚΗΣ 4, ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ.

 

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 64

ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 56

Τα δεκάλεπτα: 14-12, 33-28, 44-39, 52-52, παρ. 64-56

Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ, ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ (ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ):ΣΤΡΙΓΑΣ 2, ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 19 (2), ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ, ΠΡΟΥΝΤΖΟΣ 9 (1), ΔΕΛΗΣ 6, ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ 5, ΠΕΤΡΟΥ 9, ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 2, ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ, ΣΤΑΧΙΚΑΣ, ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 12 (2).

ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. (ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ): ΑΡΤΣΑΝΟΣ 1, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 14 (1), ΛΑΡΕΝΤΖΑΚΗΣ 2, ΚΟΥΤΣΟΥΒΑΣ 6 (1), ΚΑΥΚΗΣ, ΜΑΝΟΔ, ΣΠΑΝΙΔΗΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΥ, ΚΑΡΤΣΟΥΝΗΣ 8, ΠΛΟΥΔΛΗΣ 12, ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 6 (2), ΓΟΝΙΔΑΚΗΣ 7 (2).

 

ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 73

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 47

Τα δεκάλεπτα: 17-5, 38-24, 60-34, 73-47

Διαιτητές: ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ-ΤΟΥΣΗΣ

ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ-ΑΧΤΥΠΗΣ): ΖΑΡΡΑΣ 8(1), ΤΖΑΚΟΣ 4, ΤΣΕΤΣΩΝΗΣ 6(2), ΜΗΛΗΣ 4, ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 22(3), ΚΑΪΜΕΝΑΚΗΣ 4, ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 3(1), ΛΕΣΙ 4, ΚΑΚΑΛΙΑΣ 1, ΣΚΟΥΦΑΚΗΣ 10, ΣΤΑϊΚΟΠΟΥΛΟΣ 4, ΣΚΑΡΠΑΣ 3(1).

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ (ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ): ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΣ Κ.Δ., ΠΑΣΙΟΣ, ΖΑΧΑΡΙΑΣ 2, ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΣ Σ. 4, ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9(2), ΦΡΑΓΚΟΣ 24(2), ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ 8(1), ΜΠΟΜΠΟΚΗΣ, ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΕΡΓΟΣ.

 

ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 43

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 73

Τα δεκάλεπτα: 10-17, 16-39, 31-55, 43-73

Διαιτητές: ΟΡΦΑΝΟΣ, ΑΓΓΕΛΗΣ

ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ (ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ): ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 8, ΓΚΟΤΣΑΣ 6 (1), ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 5 (1), ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΚΟΦΑΣ 6 (1), ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ, ΝΑΞΑΚΗΣ, ΤΣΟΥΠΡΗΣ 7 (1), ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ 3, ΝΙΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 4, ΜΠΟΥΡΑΣ 2, ΟΟΥΕ 2.

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΟΠΑΚΑΣ): ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ 12 (2), ΚΥΠΡΙΤΙΔΗΣ, ΜΙΖΑΛΗΣ, ΛΥΣΑΝΡΟΠΟΥΛΟΣ 3 (1), ΚΙΟΥΚΗΣ 16, ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 9, ΒΟΥΡΤΣΑΣ 5 (1), ΤΟΛΙΟΣ 8 (1), ΤΣΙΡΙΓΚΑΣ, ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ 8, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1, ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΣ 11.