ΕΣΚΑ

Αποτελέσματα Β’ Ανδρών 1η Αγωνιστική – 2ος Όμιλος (3/10)

Εχει δημοσιευτεί σε Β' ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ

Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής στην Β’ Κατηγορία Ανδρών για το δεύτερο όμιλο είναι τα εξής:

ΤΥΦΩΝ ΑΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ: 54-73

ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006-ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ: 69-67

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ-ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ: 82-83 (παρ.)

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ-ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: 62-66

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ: 58-50

ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.: 55-60

ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ-ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ: 53-65

 

ΤΥΦΩΝ Α. Σ  54

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 73

Διαιτητές: ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ, ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΥΦΩΝ Α. Σ: ΚΡΙΝΟΣ  2, ΝΙΦΟΡΑΣ Γ 17, ΦΩΤΙΑΔΗΣ 6, ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 3, ΝΙΦΟΡΑΣ Π 14(1), ΧΑΝΙΩΤΗΣ 12(2), ΔΗΜΟΛΙΚΑΣ, ΔΑΛΕΖΙΟΣ, ΠΑΝΕΡΗΣ, ΠΡΙΦΤΗΣ, ΓΥΛΙΠΕΡΗΣ.
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ: ΒΕΝΙΤΟΥΡΑΚΗΣ 15, ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ 13(2), ΤΡΙΓΚΑΣ 3, ΣΤΑΥΡΟΣ 4, ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ 9(3), ΦΑΣΟΥΡΑΣ 4, ΤΑΣΟΥΛΑΣ 12, ΚΑΤΣΟΧΕΙΡΑΚΗΣ 4, ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 9, ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ, ΖΗΚΑΣ, ΓΛΥΚΟΣ.

 

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 62

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 66

Τα δεκάλεπτα: 19-17, 27-35, 44-51, 62-66

Διαιτητές: ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ, ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ

 

ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 69

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 67

Τα δεκάλεπτα: 15-24, 38-44, 57-57, 69-67

Διαιτητές: ΛΑΖΟΓΚΑ, ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 (ΚΛΗΜΗΣ): ΤΣΟΛΗΣ 8, ΡΑΔΙΤΣΗΣ 10 (1), ΤΣΕΒΡΕΝΙΔΗΣ, ΜΑΜΟΥΝΗΣ 6 (2), ΧΙΝΗΣ 12, ΔΟΥΤΣΙΝΗΣ 5, ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 1, ΡΟΥΣΚΑΣ, ΓΙΓΟΥΡΤΑΚΗΣ, ΘΕΟΔΟΣΗΣ 5, ΑΦΑΛΙΔΗΣ 16 (1), ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ 6.

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ (ΜΠΑΖΙΑΝΑΣ): ΛΟΥΙΖΟΣ 4, ΚΑΡΑΚΕΣΤΑΣ 11, ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ 13, ΒΟΥΡΤΖΟΥΜΗΣ, ΡΟΪΔΗΣ 5 (1), ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 9 (3), ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ 10, ΜΕΡΑΪΤΗΣ 10, ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ, ΚΟΥΤΡΑΣ, ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 3, ΛΑΔΙΚΟΣ 2.

 

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 58

ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 50

Τα δεκάλεπτα: 17-9, 35-18, 51-36, 58-50

Διαιτητές: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΕΛΛΗΝΑΣ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (ΨΥΧΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΦΟΥΣΚΑΚΗΣ): ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 7, ΠΛΕΣΙΩΤΗΣ, ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 5 (1), ΠΑΛΛΑΝΤΖΑΣ 2, ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 2, ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ 11 (3), ΤΣΕΛΙΟΣ 6 (1), ΜΙΛΟΥΣΗΣ 9 (1), ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ 5, ΑΡΓΥΡΙΔΗΣ 5, ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ, ΑΛΑΜΑΝΟΣ 6.

ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ (ΔΕΣΠΟΤΑΚΗΣ-ΜΠΕΛΕΓΡΗΣ): ΠΑΝΤΑΖΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 2, ΜΑΝΙΑΣ, ΧΑΛΚΙΑΣ 4, ΣΕΛΙΤΑ 10, ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 13, ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 8, ΠΕΡΓΟΥΛΗΣ 3, ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 2, ΜΠΑΤΙΣΤΑΚΗΣ 3, ΤΕΠΕΝΚΙΟΖΗΣ 5 (1), ΝΤΑΣΗΣ.