ΕΣΚΑ

Αποτελέσματα Α’ Γυναικών – 7η αγωνιστική (10/11)

Εχει δημοσιευτεί σε Α' ΕΣΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Τ’ αποτελέσματα για την κατηγορία Α’ Γυναικών στην 7η αγωνιστική έχουν ως εξής:

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ: 41-54

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ: 46-51

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ: 41-54

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ: 57-65

ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.: 38-46

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ – ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ: 45-52

 

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ: 41

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ: 54

Τα δεκάλεπτα: 9-13, 23-31, 27-45, 41-54

Διαιτητές: ΤΣΑΤΣΗΣ, ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (ΚΑΤΡΑ-ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΝΗ): ΚΑΣΤΡΙΜΑΚΗ, ΑΝΕΖΥΡΗ 7 (1), ΜΟΛΦΕΤΑ 4 (1), ΤΖΙΜΗ 5, ΛΙΓΚΡΗ, ΓΑΛΛΟΥ 4, ΠΛΟΥΜΠΗ 19, ΑΧΜΕΤ, ΓΛΥΝΟΥ, ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2, ΑΥΓΕΡΗ, ΛΑΖΟΥ.

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ-ΡΟΪΔΟΥ): ΤΣΙΡΙΜΠΑΣΗ, ΣΕΡΕΠΑ 6 (2), ΠΑΠΑΔΡΟΣΟΥ 2, ΚΑΒΒΑΔΑ, ΤΣΟΚΑΝΑ, ΣΜΥΡΝΑΙΟΥ 10, ΚΑΝΙΑΔΑΚΗ 7 (1), ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΥ, ΚΑΒΑΣΙΛΑ, ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΟΥ 16 (1), ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ 7 (1), ΣΙΔΕΡΗ 6.

 

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ: 46

ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ: 51

Τα δεκάλεπτα: 9-12, 14-27, 29-39, 46-51

Διαιτητές: ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΙΤΟΥ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ (ΣΚΑΛΩΜΕΝΟΣ): ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ 9, ΠΑΓΩΝΗ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 8, ΚΥΡΙΑΚΕΑ, ΨΩΜΑ 12, ΛΕΡΗ 10 (1), ΜΥΡΙΟΥΝΗ 2, ΤΖΙΩΛΟΥ, ΔΑΜΟΥΛΑΚΗ 1, ΚΑΜΑΡΑΔΟΥ 4, ΠΑΠΠΑ, ΤΣΙΑΚΜΑ.

ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ (ΔΗΜΟΥ-ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ): ΒΑΦΕΙΑΔΗ 23(1), ΧΑΪΝΑ 5 (1), ΘΕΟΔΩΡΟΥ 2, ΓΚΕΚΑ 8, ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ, ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ, ΧΑΤΖΗ 4, ΦΕΚΑ 5, ΜΙΧΑΛΑΚΗ, ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ 4.

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ: 57

ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ: 65

Τα δεκάλεπτα: 11-18, 28-31, 39-40, 57-65

Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ Κ., ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ (ΔΕΔΕ-ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ): ΔΟΡΔΟΚΙΔΗ 2, ΤΡΟΙΖΗ 13 (2), ΒΡΟΧΙΔΟΥ Π. 22 (5), ΒΕΛΕΝΤΖΑ, ΒΡΟΧΙΔΟΥ ΣΤ. 3, ΦΑΚΙΡΗ, ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 1, ΣΟΛΩΜΟΥ 12, ΛΙΑΓΚΑ 4, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΖΩΤΟ, ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ.

ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ (ΚΟΜΗΣ): ΠΑΠΠΑ 9 (2), ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ, ΚΥΡΙΔΗ ΑΓ. 4, ΤΖΑΜΑΡΙΑ 8, ΣΤΕΡΓΙΟΥ, ΑΓΙΑΣΟΓΛΟΥ 5 (1), ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΙΔΗ, ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ Β. 9 (1), ΚΑΣΙΜΑΤΗ, ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ Λ. 19 (1), ΓΕΡΟΝΤΗ 6 (1), ΚΥΡΙΔΗ ΑΘ. 5.

 

 

ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ.: 38

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.: 46

Τα δεκάλεπτα: 10-17, 27-26, 33-35, 38-46

Διαιτητές: ΟΡΦΑΝΟΣ, ΣΙΔΕΡΗΣ

ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. (ΑΡΓΥΡΙΟΥ-ΓΟΥΝΑΡΑ): ΚΟΝΤΑΛΗ 9 (1), ΤΣΟΤΡΑ, ΑΜΙΤΣΗ 2, ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ 8 (2), ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ 2, ΛΥΚΟΥΔΗ 6, ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΟΥ, ΚΑΠΕΝΗ, ΓΙΑΚΑΛΟΥ, ΜΑΚΡΥΝΙΚΑ 8, ΚΑΤΣΙΑΦΤΗ 3 (1).

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. (ΚΑΡΓΙΑΝΝΗΣ-ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ): ΜΑΛΑΠΑΝΗ, ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΥ 6, ΚΑΛΑΝΤΖΗ 2, ΚΑΤΣΑΡΗ, ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 14 (1), ΓΑΒΑΛΑ, ΝΑΟΥ, ΔΡΑΓΩΝΕΑ 2, ΤΖΙΒΑ 20 (3), ΡΑΠΤΗ, ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΥ, ΣΚΙΑΔΑ 2.

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ: 41

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ: 54

Τα δεκάλεπτα: 12-12, 28-24, 32-37, 41-54

Διαιτητές: ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ, ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ (ΣΚΑΡΟΓΙΑΝΝΗ-ΠΑΣΤΡΩΜΑ): ΚΑΡΑΒΕΛΗ 7 (1), ΚΑΣΙΜΗ 5 (1), ΚΟΝΤΟΕ, ΣΚΟΥΡΑ 6 (2), ΒΑΓΔΑΤΛΗ 2, ΒΑΡΚΑ 4, ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ, ΓΙΩΤΑ, ΙΩΑΝΝΟΥ, ΝΙΚΟΛΕΤΟΥ 10, ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥς 7, ΣΤΑΥΡΟΥ.

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ (ΔΡΑΚΑΚΗ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ): ΣΚΑΡΛΗ, ΤΡΙΜΕΡΗ 9 (1), ΜΑΡΓΩΝΗ 5, ΣΚΕΠΕΤΑΡΗ 7, ΠΑΤΣΙΩΤΗ 2, ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ 10, ΤΖΙΟΒΑΡΑ, ΜΑΖΑΡΑΚΗ 2, ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑ 3 (1), ΝΤΑΝΟΥ Α. 8, ΝΤΑΝΟΥ Γ-Λ 8, ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ.

 

 

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ: 42

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ: 52

Τα δεκάλεπτα: 9-12, 21-27, 34-42, 42-52

Διαιτητές: ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ, ΔΕΛΔΗΜΟΣ

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ (ΓΑΝΩΤΗ-ΑΡΓΕΝΤΟΥ): ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ 5 (1), ΣΤΕΦΑΤΟΥ 9 (1), ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ Α. 16 (3), ΠΕΤΡΟΥ 6, ΧΙΩΤΗ, ΖΑΧΑΡΑΚΗ Ε. 8, ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ, ΜΕΜΑΙΝΤΙΝΙ, ΣΕΡΕΤΗ 2, ΜΑΥΡΑΚΗ 6, ΚΡΕΟΥΖΗ, ΖΑΧΑΡΑΚΗ Μ.

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ (ΤΣΟΥΜΑΝΗ-ΔΗΜΟΥΛΑ): ΚΟΓΓΙΝΗ 2, ΠΑΝΟΥΛΗ 11, ΔΑΟΥΣΗ, ΚΑΒΑΔΔΙΑ 7 (1), ΒΛΑΧΟΥ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ 6, ΓΑΛΑΝΗ, ΛΙΒΕΡΗ, ΑΣΤΡΑΝΤΙΝΗ 11 (2), ΤΣΟΤΡΑ 2, ΖΟΥΡΤΣΑΝΟΥ 3, ΚΡΙΚΕΤΟΥ 3.