ΕΣΚΑ

Αποτελέσματα Β’ Ανδρών – 2ος Όμιλος – 13η αγωνιστική (9/1)

Εχει δημοσιευτεί σε ΑΓΩΝΕΣ

Τ’ αποτελέσματα για την 13η αγωνιστική για τον 2ο Όμιλο της κατηγορίας Β’ Ανδρών έχουν ως εξής:

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. – ΤΥΦΩΝ ΑΣ: 83-68

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ – ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ: 77-48

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ: 73-80

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ: 75-62

ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ – ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ: 70-54

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006: 69-79

ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ: 75-61

 

 

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.: 83

ΤΥΦΩΝ ΑΣ: 68

Τα δεκάλεπτα: 15-14, 33-30, 54-49, 83-68

Διαιτητές: ΣΙΔΕΡΗΣ, ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. (ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΟΥΡΛΙΔΑΣ): ΔΗΜΟΥΛΗΣ, ΚΟΚΚΟΡΗΣ 3, ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΤΣΑΜΠΑΝΗΣ-ΚΟΥΖΟΥΛΗΣ 10, ΜΠΑΚΑΛΗΣ 4, ΤΟΥΡΛΙΔΑΣ, ΣΚΑΛΩΜΕΝΟΣ 17 (2), ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 13 (3), ΙΓΙΑΜΟΥ-ΠΕΡΙΣΑΝΙΔΗΣ 21, ΤΡΑΓΟΣ 9, ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ 6 (1), ΣΠΑΡΤΙΝΟΣ.

ΤΥΦΩΝ ΑΣ (ΓΕΩΡΓΟΓΑΛΑΣ-ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ): ΔΗΜΟΛΙΚΑΣ 7 (1), ΣΤΑΣΙΝΟΣ, ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΗΣ 10 (1), ΚΡΙΝΟΣ, ΠΕΤΡΙΑΝΙΔΗΣ 7, ΦΩΤΙΑΔΗΣ 2, ΠΡΙΦΤΗΣ 16 (1), ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 5 (1), ΑΡΓΥΡΙΔΗΣ, ΝΙΦΟΡΑΣ 13 (2), ΠΑΝΕΡΗΣ, ΧΑΝΙΩΤΗΣ 8.

 

 

 

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ: 77

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ: 48

Τα δεκάλεπτα: 19-8, 44-17, 60-32, 77-48

Διαιτητές: ΑΓΓΕΛΗΣ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ (ΤΣΑΦΑΡΑΣ-ΤΣΑΦΑΡΑ): ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1, ΜΠΙΜΠΑΣ, ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ Ε. 9 (2), ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ Δ. 15 (1), ΜΑΥΡΟΥΛΕΑΣ 3, ΝΤΑΣΗΣ 5, ΓΕΡΑΜΑΝΗΣ 12 (2), ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 13 (1), ΜΑΡΚΟΥ 7 (1), ΠΡΙΦΤΗΣ 2, ΔΑΓΚΛΗΣ 10, ΚΑΡΑ-ΑΧΜΕΤ.

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ (ΜΠΥΡΩΣΗΣ-ΜΠΙΛΑΛΗΣ): ΑΡΣΕΝΙΔΗΣ, ΦΛΟΥΔΑΣ 3, ΚΑΛΙΑΡΑΣ 1, ΚΑΝΙΑΡΗΣ, ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ 7, ΦΩΤΗΣ 2, ΚΕΡΑΤΣΑΣ 15, ΠΑΝΤΖΙΔΗΣ 6 (2), ΚΑΡΤΑΝΟΣ 10, ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΑΡΕΛΑΣ 2.

 

 

 

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: 73

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ: 80

Τα δεκάλεπτα: 28-16, 42-32, 58-54, 73-80

Διαιτητές: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ, ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΤΑΣΙΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΗΣ): ΜΑΛΑΜΗΣ Τ., ΜΑΛΑΜΗΣ Γ., ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ 7 (1), ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ 4 (1), ΒΕΡΒΙΤΑΣ 2, ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ 14 (1), ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 4, ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 5 (1), ΚΑΛΟΥΔΑΣ 6 (2), ΚΟΥΡΗΣ 29 (2), ΚΟΥΔΑΣ 2, ΣΟΥΜΠΟΥΛΗΣ.

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (ΨΥΧΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΦΟΥΣΚΑΚΗΣ): ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 12 (3), ΠΛΕΣΣΙΩΤΗΣ, ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 3 (1), ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ, ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 10, ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ 2, ΝΙΚΑΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΙΛΟΥΣΗΣ 26 (2), ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ 20 (2), ΑΡΓΥΡΙΔΗΣ 7, ΑΔΑΜΑΝΟΣ.

 

 

 

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ: 75

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ: 62

Τα δεκάλεπτα: 18-14, 35-34, 55-48, 75-62

Διαιτητές: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ (ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ-ΚΑΤΣΙΩΤΗΣ): ΝΙΝΟΣ 2, ΖΑΓΑΛΙΚΗΣ, ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 3 (1), ΜΠΙΛΗΣ 2, ΚΑΡΥΑΤΗΣ 19 (5), ΠΟΥΡΟΣ 14 (3), ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΡΙΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 7, ΚΩΤΣΙΑΣ, ΤΣΕΡΩΝΗΣ 22 (2), ΣΙΔΕΡΗΣ 4, ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 2.

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ (ΚΟΥΚΛΑΚΗΣ-ΜΠΑΖΙΑΝΑΣ): ΛΟΥΪΖΟΣ, ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ 16 (2), ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ 2, ΒΟΥΡΤΖΟΥΜΗΣ, ΜΩΡΑΪΤΗΣ 11, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 5 (1), ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ 16 (2), ΡΟΪΔΗΣ, ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 7, ΚΟΥΤΡΑΣ 2, ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ, ΛΑΔΙΚΟΣ 3 (1).

 

 

 

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ: 69

ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006: 79

Τα δεκάλεπτα: 21-20, 34-43, 54-55, 69-79

Διαιτητές: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗΣ-ΓΡΑΒΑΛΟΣ): ΣΕΡΕΠΙΣΟΣ 3 (1), ΒΕΝΙΤΟΥΡΑΚΗΣ 8 (1), ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ 8 (2), ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ, ΣΤΑΥΡΟΣ 19, ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ 10 (3), ΖΗΚΑΣ 3, ΦΑΣΟΥΡΑΣ, ΤΑΣΟΥΛΑΣ 16, ΓΛΥΚΟΣ 2, ΚΑΤΣΟΧΕΙΡΑΚΗΣ, ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ.

ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 (ΚΛΗΜΗΣ-ΖΑΜΠΕΤΑΣ): ΤΖΟΛΗΣ 7 (1), ΡΑΔΙΤΣΑΣ 32 (5), ΤΣΕΒΡΕΝΙΔΗΣ 2, ΜΑΜΟΥΝΗΣ 11 (3), ΔΟΥΤΣΙΝΗΣ 7, ΡΟΥΣΚΑΣ, ΧΙΝΗΣ 5 (1), ΣΚΟΥΡΟΣ, ΘΕΟΔΟΣΗΣ-ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ, ΓΙΓΟΥΡΤΑΚΗΣ, ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ 15.

 

 

 

ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ: 70

ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ: 54

Τα δεκάλεπτα: 22-15, 35-25, 59-41, 70-54

Διαιτητές: ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ, ΨΥΧΑΣ

 

 

 

 

ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ: 75

ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ: 61

Τα δεκάλεπτα: 19-26, 36-37, 58-46, 75-61

Διαιτητές: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ

ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ (ΔΕΣΠΟΤΑΚΗΣ-ΜΠΕΛΕΓΡΗΣ): ΠΑΝΤΑΖΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 15 (1), ΜΑΝΙΑΣ, ΧΑΛΚΙΑΣ 14 (3), ΣΕΛΙΤΑ 4, ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 26 (3), ΜΠΟΥΑ 2, ΝΤΑΣΗΣ, ΠΕΡΓΟΥΛΗΣ 3, ΒΑΜΒΑΚΑΣ, ΜΠΑΤΙΣΤΑΚΗΣ 11, ΤΕΠΕΝΚΙΟΖΗΣ.

ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΚΑΤΣΑΜΠΕΚΗΣ-ΤΕΓΟΠΟΥΛΟΣ): ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ 3, ΓΑΪΤΑΝΑΚΗΣ 20 (4), ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 7 (1), ΝΤΑΟΥΝΤ 13 (3), ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ 7 (1), ΓΑΣΠΑΡΗΣ, ΣΤΑΦΥΛΑΣ 1, ΠΑΡΜΑΓΚΟΣ 2, ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΣΤΑΥΡΟΥ, ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ 8.