ΕΣΚΑ

Η 6η αγωνιστική της Β’ Ανδρών

Εχει δημοσιευτεί σε Β' ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ

6η αγωνιστική 25/11/2021

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ- ΣΚ ΑΝΟΙΞΗΣ 85-65
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ- ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 61-71
ΤΥΦΩΝ ΑΣ- ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 63-59
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ- ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 85-95
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 56-63

ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 85
ΣΚ ΑΝΟΙΞΗΣ 65

Διαιτητές: Γρίβα, Δράκος

Δεκάλεπτα: 29-18, 41-33, 61-55, 85-65

Χολαργός (Λινοξυλάκης, Ηρακλειανος): Μπάρμπας 10, Τσουβελεκάκης 3 (1), Ανδρικόπουλος 6 (2), Ραπτίδης 2, Κομποδιέτας 27 (4), Λιμαντζάκης 4, Κώτσιος 4, Δευτερέβος 2, Βουδούρης 21 (1), Τετζεράκης 6

Άνοιξη (Γράβαλος): Μπουγιούκος, Πετρουλάκης, Καλδής 4 (1), Παπαιωάννου 18 (1), Μπέλμπας 6, Χειράκης 7 (2), Λεπούρης 10, Πράσσας 10, Κοκκίνης, Λυπηρίδης 8, Ντριλιζας, Κωστογλου 2

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 61
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 71

Διαιτητές: Κούλης, Βαλουξής

Προμηθέας (Αβραμίδης): Παπαδημητρίου 5 (1), Παπαδόπουλος 8 (1), Αδάμος, Ζήκας 5 (1), Κατσικερος, Λαουρδέκης 14 (2), Γαλάνης, Βελιου, Λοϊζος 11, Θεοδωρόπουλος 7, Μουτεβελής 8 (1), Δερμανης 3

Ν. Μάκρη (Μπούτζης): Σταμάτης 15 (1), Μπούτζης Α. 22, Καραγιάννης 4, Μαντζουνης 5 (1), Αλεξόπουλος, Πογκας 16 (3), Δράκος 4, Μπούτζης Ι., Αναματερός, Μπούτζης Π. 5

ΤΥΦΩΝ ΑΣ 63
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 59

Διαιτητές: Παπαγεωργίου, Αμπελίδης

Δεκάλεπτα: 31-15, 36-32, 48-49, 63-59

Τυφών ( Γεωργογαλας): Τσουπάκης 10 (1), Πετριανίδης 10 (1), Λαμπρόπουλος 18 (2), Λυμπέρης 5 (1), Χανιώτης 14 (4), Δρες 6 (2)

Κούρος ( Μουτριχίδης, Παπασωτηρίου): Σπυρίδης Σ. 6, Εμμανουηλίδης 13 (1), Διαμαντής 8, Αδαμης 3 (1), Σαρημπαλης 10 (3), Τσαμαλης 2, Διαμαντόπουλος, Σπυρίδης Ν., Κατρανης 6, Ρουκας 11

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 85
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 95

Διαιτητές: Σώμος, Τερζής

Δεκάλεπτα: 13-23, 36-43, 63-60, 80-80 (καν.διάρκεια), 85-95 (παράταση)

Χαραυγιακός (Αμπατζής, Κωστελέτος): Κώνστας 12, Χαλκίτης 2, Γκινάι, Κωστελέτος Ι. 9, Αργυρίδης 13, Κωστελέτος Γ., Παριανός, Τσοπουρίδης 17 (3), Αυλογητός 5, Δράκο 27 (4), Μουσετης

Τούφα (Σπηλιωτόπουλος): Χαμηλος 7, Φλώρος, Καζαντζιαν 5 (1), Σιαλάτης 6 (2), Βακρινός 4, Κουγιανος 13 (3), Κατσουλάρης 2, Γιαννουλάκος 9, Παπαιωάννου 37 (8), Διαμαντης 2, Εμιρης  10 (2)

ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 56
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 63

Διαιτητές: Τεφτίκης, Ρουκλιώτης

Δεκάλεπτα: 11-9, 28-27, 48-49, 56-63

Λαγονήσι (Χρηστίδης, Νικολάου): Αδαμαντίδης 4, Τσαφιλκος 20 (5), Κοντος 5, Νικολάου 3 (1), Μανωλας 4, Δαγτζης 16 (1), Καλιαμπάκος 2, Τσακναρίδης 2

Άρης Πετρούπολης (Αρχιμανδρίτης): Βενιτουράκης 9 (1), Ελευθερίου 4, Κουτσούκης 2, Σταύρος 18, Σερεπίσος 5, Χασουλίδης 9, Τασούλας 12, Χαϊδεμένος 4

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ- ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 62-58
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.- ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 70-53
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ- Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 79-74
ΑΟ ΚΑΡΕΑ- ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 69-59
ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ- ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 71-59

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 62
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 58

Διαιτητές: Φραγκούλη, Μπον

Δεκάλεπτα: 12-19, 26-31, 38-43, 62-58

Βριλησσιακός ( Μακρυδάκης, Γκατζούλης): Καραμποϊκης 11 (2), Ντόκος, Σπαρταλης 4, Νικολόπουλος, Κυράκης 13 (1), Τσοπης 15 (3), Σεγγούνας 2, Νικολλι 10 (1), Δημητρακόπουλος 1, Ντιντιλας 6

Παλατιανή (Μπαρδας, Μεσσας): Μπέκιος, Ηλιάδης 18 (1), Αντωνόπουλος 2, Σκαλωμένος 5, Πετρόπουλος, Τριαντογιαννης 3, Καρυάτης 9 (2), Παπαγγελάκης 10, Κωτσόπουλος, Κουφός, Κατριβάνος 11 (1)

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 70
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 53

Διαιτητές: Ραχιώτης, Κουρλέσης

Δεκάλεπτα: 21-23, 30-30, 53-37, 70-53

Θεμιστοκλής (Δαμιανίδης): Μαυρίδης 10, Θάνος 6, Αρτσανος 5, Κουτσουβας 16 (3), Χριστοφάκης, Χυτας 1, Ναυπλιώτης, Διαμαντόπουλος, Παπαϊωάννου 3 (1), Πλούμης 13 (1), Γονιδάκης 2, Ιγγλέζος 14 (3)

Λυκόβρυση (Δημητρακέλλος, Λαλούδας): Πρίφτι 12, Θωμόπουλος, Πάτσιος 5 (1), Στάθης 2, Γαλατίδης 2, Μπαιλας 9 (1), Δελατόλας, Μεντζας, Τατάκης 1, Ασημένιος 17, Μαντάς 5 (1)

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 79
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 74

Διαιτητές: Σκαλτσής, Κοκκώσης

Δεκάλεπτα: 18-20, 40-42, 55-60, 79-74

Άμιλλα (Μακρής, Σεϊζης): Δημητρακούλης 4, Βλασερος 12, Αναγνωστόπουλος 10 (1), Λαμπρόπουλος 8, Φίλιος 9, Μαυροειδάκος 12, Βασιλόπουλος 5, Μαργώνης, Σπηλιώτης 16 (4), Παπαδημητρίου, Παριανόπουλος 3 (1)

Αγ. Ελευθέριος (Βένιος, Πετρέλης):  Κορρές, Πρέκας, Σκρέμπος 5, Μπάλας 13 (3), Σπυρλιδάκης 12 (2), Σπυράκος 2, Πέτρου 12 (4), Τσιπλάκος, Σπανίδης 17 (1), Ντόκος 13 (2)

ΑΟ ΚΑΡΕΑ 63
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 59

Διαιτητές: Βελέντζας, Πλέγας

Δεκάλεπτα: 19-17, 37-27, 43-38, 63-59

Καρέας (Σούλφας, Πλούμης): Γκότσης 6 (2), Κοκοτσάκης Α. 12 (1), Καραγκούνης 3 (1), Δημητρόπουλος 8, Γιαννόπουλος, Ταμπάκης 11 (1), Καντελης 9 (1), Μποτσας, Κοκοτσάκης Γ., Ντουμάνης 11, Θεοφανάκης 3

Υπεροχή Εξαρχείων (Ραρης): Στασινόπουλος, Αρβανίτης 10 (3), Μυλωνάς 1, Σαγανίδης 12, Μιχαηλίδης 3 (1), Ναξάκης 3, Μπουρντα 6, Μπρεγκασι, Γκόφας 11 (2), Αγορόπουλος 13, Στεργιόπουλος

 ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 71
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 59

Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Ντσούνος

Δεκάλεπτα: 18-14, 33-31, 48-44, 71-59

Αγ. Στέφανος (Παπανδρέου, Ψυχογιός): Κύρου 2, Μποζ 1, Βασιλείου 2, Ντούρας 2, Καραβας, Σωτήρος 5 (1), Χαρμπ 2, Δρακάκης 14, Κωτίδης 4, Μαγκωνης 8, Κακολύρης 16 (4), Παπαντωνάκης 15 (1)

Δόξα Βύρωνος (Τριανταφύλλου): Καζιανης 21 (2), Μαλτίδης 4, Λιονάκης 4, Μαμαλάκης 14 (1), Ζηνέλης, Ζευγώλης, Βιτωράτος 3 (1), Μπιτζιλης, Ροπη 9, Σκορδας 4 (1)

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ- ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 72-62
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ- ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 88-57
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ- ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 48-60
ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ- ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 39-49

ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 72
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 62

Διαιτητές:  Παπαδόπουλος, Αναστασόπουλος

Δεκάλεπτα: 16-9, 34-25, 51-44, 72-62

Ολυμπιάδα Πετρούπολης (Αντωνάτος, Κριμιτζάκης): Χατζηγιαννάκης, Ασημακόπουλος 6 (1), Ροδόπουλος 6, Καραγρηγορίου 15 (5),Χρονόπουλος 21 (3), Λέσι 3 (1), Μπατιστάκης 16, Μπελέκης, Τσάκος, Καλοθανάσης 2, Ζαρβας, Μπιλης 3 (1)

Γλυκά Νερά ( Κατσαμπέκης, Τεγόπουλος): Γαϊτανάκης 15 (3), Νταουντ 9 (1), Αυγουλας 15 (2), Φωτίου 2, Κοκκινίδης 4, Παρμαγκος 2, Σταύρου 3, Σακελλαρίδης 10, Κωσταρης 2, Τουλιατος

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 88
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 57

Διαιτητές: Ορφανός, Ιασωνίδης

Δεκάλεπτα: 21-10, 39-31, 69-44, 88-57

Πανελλήνιος (Λημναίος, Καπετανάκης): Ναντι 7 (1), Καπινιάρης 7 (1), Κουρτης 11 (3), Ζαχαρος 3 (1), Λεκκας 2, Παπανίκος 20 (5), Τσακαλάκης 10, Αρμπελιάς 2, Κατλακος 21, Ψαρράς 3 (1), Κορρές 2

Κουκουβάουνες (Κουκλάκης, Μπαζιάνας): Χασαπόπουλος 9 (3), Αγγελόπουλος 11 (3), Ασπραδάκης, Ευαγγελιάδης, Κούτρας, Λαδικός 12 (2), Παπαθανασίου 12, Μπουα, Λεοντόπουλος 2

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 48
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 60

Διαιτητές: Τσάτσης, Πολάτογλου

Δεκάλεπτα: 13-14, 25-34, 36-45, 48-60

Ολυμπιάδα Παπάγου (Μελισσάρης, Παπαδόπουλος): Κανελλόπουλος 3, Καγιαντζας 9 (3), Κοκοτσάκης 6, Καραγιωργης 3 (1), Μαρίνος, Γεωργιόπουλος 2, Δαβουλάρης 6 (1), Παπακωνσταντινόπουλος, Πάνου 13 (1), Ρεζκ 6, Κώτσης

Θρακομακεδόνες (Τασιόπουλος, Νικητόπουλος): Αρσενίδης, Καραθανασόπουλος Α. 13 (3), Φλούδας 5 (1), Καλιαρας 15 (3), Ανδρουλάκης 5 (1), Φαναριώτης 2, Σαλτουρίδης 4, Ζήσης 6 (1), Καραθανασόπουλος Λ. 4, Βαρελας 2, Κερατσας 4

ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ  39
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 49

Διαιτητές: Κούτσιος, Τσουράπας

Δεκάλεπτα: 10-20, 20-25, 30-30, 39-49

Ζευς Ερυθρού (Δουνδουλάκης, Περάκης): Γεωργόπουλος Μ., Καραδήμας 2, Σπανίδης, Γεωργόπουλος Β., Καραμπάτσος 12, Μαραγκός, Βοντετσιάνος 1, Κίτσος- Καλυβιανάκης 4, Καραμπίνος, Κουτάντος 11, Καρράς, Λέγκας 9 (1)

Αχαρνής ( Σουρμελής): Θέος 4 (1), Κακουλίδης 4, Φέσκος 4, Ακριβός, Καρτέρης 6 (2), Ρεπούσκος 3, Κακουλίδης 5 (1), Καρτανος 11 (1), Εμπιογλου 6, Κοντογιαννόπουλος, Αντωνόπουλος 6 (2)