ΕΣΚΑ

Η 14η αγωνιστική της Α’ Κορασίδων

Εχει δημοσιευτεί σε ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

14η αγωνιστική 22/01/2022

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ- ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 59-32
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ- ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 53-41
ΑΝΤΑΙΟΣ- ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 57-34
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ- ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 63-21

Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 59
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 32

Διαιτητές: Δράκος, Κυριακόπουλος

Δεκάλεπτα: 13-5, 30-14, 50-21, 59-32

Αγ. Ελευθέριος (Γουναρά, Λυκούδη): Μανούσου, Κατσιώνη 11, Μαρουντα 22, Ντιμτσα, Λιτοπούλου, Σταμούλη 2, Μπαξεβάνου, Κατσώτη 17, Ζουρμπάκη, Θεοδωροπούλου 7, Κοτρώτσιου

Ένωση Ιλίου (Δρούμπαλης, Χούμου): Μοτάκη, Γαλάνη Αρ. 5, Χατζηγιαννάκη 12 (1), Γαλάνη Αικ., Προβια 2, Νικολοπούλου 3, Απέργη, Ζγκουρη 1, Ντεμκα 9, Παπαθανασίου

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 53
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 41

Διαιτητές: Πετράκης, Σπυρλιδάκης

Δεκάλεπτα: 15-5, 26-17, 44-36, 53-41

Παναθηναϊκός (Τσεμπέρης Γ. Τσεμπέρης Ι.): Μαντζιώρη, Φελούρη 17, Μπάτσιου 21 (1), Καμπακά 2, Σπέντζου 5, Φραγκούλη 4, Σωφρονά, Κωστακοπούλου 4, Υφαντοπούλου, Ρηγοπούλου

Δόξα Βύρωνος (Τάτα, Τριανταφύλλου): Θεοδώρη, Βογιατζή 2, Δομνίδου 11, Παπαδοπούλου, Λίτσα 9, Μαρδάκη, Μπακαλάκη, Ζωντηρου, Σταθοπούλου 19 (1)

ΑΝΤΑΙΟΣ 57
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 34

Διαιτητές: Παπαγεωργίου, Παπαδόπουλος

Δεκάλεπτα: 19-10, 42-14, 55-26, 57-34

Ανταίος (Διαμαντής): Τόσκα 20 (2), Ανυιγκιμπο, Ομπιεφουλε, Ναντι 2, Κοντού, Σάνι, Όμπι 2, Ουγκου 2, Εραουγι Μ., Εραουγι Β. 7 (1), Αναζοντο , Ονουγκα 24 (1)

Αγ. Παρασκευή (Χατήρας):  Αλεξάνδρου 7, Παγίδα 5 (1), Σινάνογλου Α., Δασκαλάκη 10, Κεϊσόγλου 8, Σινιώρη, Πολυμένου 4, Κασκαβελη, Σινάνογλου Κ.

ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 63
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 21

Διαιτητές: Καψιώχας, Μαϊτού

Δεκάλεπτα: 15-3, 32-5, 40-10, 63-21

Κρόνος Γέρακα (Κόμης, Γεωργακόπουλος): Κυβερνητάκη 2, Κυριακάκη 2, Σκούρα 8 (2), Γαλάνη 8, Παναγοπούλου 14 (2), Σταθοπούλου 4, Σαμιτα 11, Κουλούρη 4, Αθανασίου 2, Κασιμάτη 5, Μελάγιες 3 (1), Κουμουτσάκου

Αθηναϊκός (Ξενάριος): Αγγελίδη 2, Κωνσταντινίδου, Ανδρόβικ 7, Μαυροβουνιώτη 8 (2), Χατζηθεοδώρου, Ψαρρά, Παρασκευοπούλου 4 (1)

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ- ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 62-26
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ- ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 57-49
ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ- ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 29-31
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ- ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 45-39

ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 62
ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 26

Διαιτητές: Δημουλάς, Ραπτογιάννης

Δεκάλεπτα: 19-2, 35-8, 50-16, 62-26

Ιάσων Κολωνού (Συριοπούλου): Καραγρηγορίου 4, Κυριακούδη 24, Βελέντζα 6, Λέρη 12, Σινάνι, Λιντζέρη 8, Κονταξή, Νικολαϊδου, Δαμίγου 8, Ιβανοβα, Μακρή

Άρης Χολαργού (Γεωργουδάκης, Βερροιόπουλος): Κολοβού 4, Μουλατσιώτη 8, Ιντζόγλου 6, Ματισεν, Σπανού, Βαρβιτσιώτη, Σωτηριάδη, Σεντουξη 6, Ιωάννου 2

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 57
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 49

Διαιτητές: Περδετζόγλου, Σάλτας

Δεκάλεπτα: 20-13, 33-29, 49-42, 57-49

Προμηθέας (Σκαρογιάννη, Παπακωνσταντίνου): Λιβιεράτου-Καραχάλιου Αλ.4,  Λιβιεράτου-Καραχάλιου Λ. 2, Τσικοντούρη 13 (3), Σαντα 4, Τόγκα 23 (2), Κουντουρά 4, Σουρελη 5, Κουρουπάκη 2

Κηφισιά (Νταραρας, Πολίτη): Λογοθέτη 14, Σταυρίδη 1, Πουραϊμη 6, Θρασυβουλίδου 13, Κιουλου, Τσακιρίδη 13 (3), Σιδηροπούλου 2, Αγγελάκη

ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 29
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 31

Διαιτητές: Ιασωνίδης, Ντσούνος

Δεκάλεπτα: 4-6, 16-14, 25-22, 29-31

Ένωση Γαλατσίου (Μουζάκης): Παντελαίου 2, Τζάκα 2, Γλογοβίτη 2, Λεοντίου 7, Συρραφου 2, Γεωργιάδη 8, Σαμιου 6

Άρης Πετρούπουλης (Μέτος, Μπαμπαλίκης): Καπάνταη 2, Μιλενκοβιτς, Μπαμπαλίκη 7, Μπουχλη Θ. 7, Μπουχλη Α. 8, Χολογκίτα 4, Τσιουφα, Νουλη 3

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 45
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 39

Διαιτητές: Τσαούση, Ψύχας

Δεκάλεπτα: 11-10, 20-21, 33-32, 45-39

Ιωνικός (Σκαλωμένος, Κουκης): Κατσουλα 10, Αυδικου 2, Κατρακάζου 15, Μπίτρζα 11 (1), Θεοχαροπούλου, Καρούσου 2, Φιλντιση, Κωσνταντακοπούλου 3, Τζίμα 2

Μαραθώνας (Σωτηριάδης, Πετρίδη): Νικολούτου, Ρούση 10, Βλαστάρη 3, Χρυσούλα 2, Μητσουρα, Αναστασοπούλου 21, Χιονάτου 3