Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 05ος ΟΜΙΛΟΣ
Βαθμολογία
Β | Α | Ν | Η | Μ | ΑΒ | ΕΠ | ΑΜ | ΔΠ | ||||
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΑΟΗ ΔΡΑΣΗ ΑΘΛΟΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
Ε.Α.Η.ΗΡΑΚΛΗΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΑΟ ΚΑΡΕΑ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
Αγωνιστικές Εκτύπωση σε αρχείο pdf
1η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
18:15
21/09/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | 0 - 0 | ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ||
16:30
22/09/24 |
39ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. | 0 - 0 | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ||
17:00
22/09/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Γ | ΑΟΗ ΔΡΑΣΗ ΑΘΛΟΣ | 0 - 0 | ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ | ||
19:30
22/09/24 |
Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) | ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ | 0 - 0 | Ε.Α.Η.ΗΡΑΚΛΗΣ | ||
21:30
22/09/24 |
Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | 0 - 0 | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
17:00
28/09/24 |
15ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | 0 - 0 | ΑΟΗ ΔΡΑΣΗ ΑΘΛΟΣ | ||
15:40
29/09/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Γ | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | ||
19:00
29/09/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝ. Β | Ε.Α.Η.ΗΡΑΚΛΗΣ | 0 - 0 | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | ||
19:15
29/09/24 |
Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) | ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | 0 - 0 | ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. | ||
20:30
29/09/24 |
8ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ | 0 - 0 | ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
16:30
06/10/24 |
39ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. | 0 - 0 | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | ||
17:00
06/10/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Γ | ΑΟΗ ΔΡΑΣΗ ΑΘΛΟΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ||
19:00
06/10/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝ. Β | Ε.Α.Η.ΗΡΑΚΛΗΣ | 0 - 0 | ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ | ||
19:30
06/10/24 |
Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) | ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | ||
21:30
06/10/24 |
Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | 0 - 0 | ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
17:00
12/10/24 |
15ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | 0 - 0 | ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ | ||
18:15
12/10/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | 0 - 0 | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | ||
15:40
13/10/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Γ | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ | ||
16:30
13/10/24 |
39ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. | 0 - 0 | Ε.Α.Η.ΗΡΑΚΛΗΣ | ||
19:15
13/10/24 |
Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) | ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | 0 - 0 | ΑΟΗ ΔΡΑΣΗ ΑΘΛΟΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
17:00
20/10/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Γ | ΑΟΗ ΔΡΑΣΗ ΑΘΛΟΣ | 0 - 0 | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | ||
19:00
20/10/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝ. Β | Ε.Α.Η.ΗΡΑΚΛΗΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | ||
19:30
20/10/24 |
Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) | ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ | 0 - 0 | ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ||
20:30
20/10/24 |
8ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ||
21:30
20/10/24 |
Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | 0 - 0 | ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. |
6η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
18:15
02/11/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | 0 - 0 | ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ | ||
15:40
03/11/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Γ | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | ||
16:30
03/11/24 |
39ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. | 0 - 0 | ΑΟΗ ΔΡΑΣΗ ΑΘΛΟΣ | ||
19:15
03/11/24 |
Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) | ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | 0 - 0 | ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ | ||
21:30
03/11/24 |
Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | 0 - 0 | Ε.Α.Η.ΗΡΑΚΛΗΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
17:00
09/11/24 |
15ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | 0 - 0 | ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ||
17:00
10/11/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Γ | ΑΟΗ ΔΡΑΣΗ ΑΘΛΟΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | ||
19:00
10/11/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝ. Β | Ε.Α.Η.ΗΡΑΚΛΗΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ||
19:30
10/11/24 |
Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) | ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ | 0 - 0 | ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. | ||
20:30
10/11/24 |
8ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ | 0 - 0 | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ |
8η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
18:15
16/11/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | 0 - 0 | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | ||
16:30
17/11/24 |
39ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. | 0 - 0 | ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ | ||
17:00
17/11/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Γ | ΑΟΗ ΔΡΑΣΗ ΑΘΛΟΣ | 0 - 0 | Ε.Α.Η.ΗΡΑΚΛΗΣ | ||
19:15
17/11/24 |
Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) | ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ||
21:30
17/11/24 |
Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | 0 - 0 | ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
17:00
23/11/24 |
15ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | 0 - 0 | ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. | ||
15:40
24/11/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Γ | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | ||
19:00
24/11/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝ. Β | Ε.Α.Η.ΗΡΑΚΛΗΣ | 0 - 0 | ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ||
19:30
24/11/24 |
Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) | ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ | 0 - 0 | ΑΟΗ ΔΡΑΣΗ ΑΘΛΟΣ | ||
20:30
24/11/24 |
8ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ | 0 - 0 | ΑΟ ΚΑΡΕΑ |
10η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
17:00
30/11/24 |
15ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | ||
15:40
01/12/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Γ | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. | ||
19:00
01/12/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝ. Β | Ε.Α.Η.ΗΡΑΚΛΗΣ | 0 - 0 | ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ | ||
19:15
01/12/24 |
Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) | ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | 0 - 0 | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | ||
20:30
01/12/24 |
8ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ | 0 - 0 | ΑΟΗ ΔΡΑΣΗ ΑΘΛΟΣ |
11η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
18:15
07/12/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | 0 - 0 | Ε.Α.Η.ΗΡΑΚΛΗΣ | ||
16:30
08/12/24 |
39ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. | 0 - 0 | ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ||
17:00
08/12/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Γ | ΑΟΗ ΔΡΑΣΗ ΑΘΛΟΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | ||
19:30
08/12/24 |
Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) | ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ | 0 - 0 | ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ | ||
21:30
08/12/24 |
Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
12η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
17:00
14/12/24 |
15ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | 0 - 0 | ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ | ||
18:15
14/12/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | 0 - 0 | ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. | ||
15:40
15/12/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Γ | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ΑΟΗ ΔΡΑΣΗ ΑΘΛΟΣ | ||
19:15
15/12/24 |
Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) | ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | ||
20:30
15/12/24 |
8ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ | 0 - 0 | Ε.Α.Η.ΗΡΑΚΛΗΣ |
13η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
17:00
22/12/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Γ | ΑΟΗ ΔΡΑΣΗ ΑΘΛΟΣ | 0 - 0 | ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ||
19:00
22/12/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝ. Β | Ε.Α.Η.ΗΡΑΚΛΗΣ | 0 - 0 | ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. | ||
19:30
22/12/24 |
Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) | ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ||
20:30
22/12/24 |
8ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ | 0 - 0 | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | ||
21:30
22/12/24 |
Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | 0 - 0 | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ |
14η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
17:00
18/01/25 |
15ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | 0 - 0 | Ε.Α.Η.ΗΡΑΚΛΗΣ | ||
18:15
18/01/25 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | 0 - 0 | ΑΟΗ ΔΡΑΣΗ ΑΘΛΟΣ | ||
15:40
19/01/25 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Γ | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ | ||
16:30
19/01/25 |
39ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. | 0 - 0 | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | ||
19:15
19/01/25 |
Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) | ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | 0 - 0 | ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ |
15η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
17:00
25/01/25 |
15ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ||
17:00
26/01/25 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Γ | ΑΟΗ ΔΡΑΣΗ ΑΘΛΟΣ | 0 - 0 | ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. | ||
19:00
26/01/25 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝ. Β | Ε.Α.Η.ΗΡΑΚΛΗΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | ||
19:30
26/01/25 |
Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) | ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ | 0 - 0 | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | ||
20:30
26/01/25 |
8ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ | 0 - 0 | ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ |
16η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
18:15
01/02/25 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | 0 - 0 | ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ | ||
15:40
02/02/25 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Γ | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | Ε.Α.Η.ΗΡΑΚΛΗΣ | ||
16:30
02/02/25 |
39ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. | 0 - 0 | ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ | ||
19:15
02/02/25 |
Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) | ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | ||
21:30
02/02/25 |
Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | 0 - 0 | ΑΟΗ ΔΡΑΣΗ ΑΘΛΟΣ |
17η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
17:00
08/02/25 |
15ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | 0 - 0 | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | ||
15:40
09/02/25 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Γ | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ||
19:00
09/02/25 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝ. Β | Ε.Α.Η.ΗΡΑΚΛΗΣ | 0 - 0 | ΑΟΗ ΔΡΑΣΗ ΑΘΛΟΣ | ||
19:30
09/02/25 |
Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) | ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | ||
20:30
09/02/25 |
8ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ | 0 - 0 | ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. |
18η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
18:15
15/02/25 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ||
16:30
16/02/25 |
39ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. | 0 - 0 | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | ||
17:00
16/02/25 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Γ | ΑΟΗ ΔΡΑΣΗ ΑΘΛΟΣ | 0 - 0 | ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ | ||
19:15
16/02/25 |
Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) | ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | 0 - 0 | Ε.Α.Η.ΗΡΑΚΛΗΣ | ||
21:30
16/02/25 |
Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | 0 - 0 | ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ |