Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 03ος ΟΜΙΛΟΣ
Βαθμολογία
Β | Α | Ν | Η | Μ | ΑΒ | ΕΠ | ΑΜ | ΔΠ | ||||
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
Αγωνιστικές Εκτύπωση σε αρχείο pdf
1η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
12:15
21/09/24 |
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ||
12:30
21/09/24 |
ΦΙΛΟΘΕΗΣ | ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ | 0 - 0 | ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ | ||
20:00
21/09/24 |
ΜΥΡΑΚΤΗΣ | ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ | 0 - 0 | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ||
12:00
22/09/24 |
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. | 0 - 0 | ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | ||
12:30
22/09/24 |
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ | ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | 0 - 0 | ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ |
2η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
15:00
28/09/24 |
ΓΟΥΔΗ Δ.ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ | 0 - 0 | ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. | ||
21:15
28/09/24 |
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄(Π.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ) | ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | 0 - 0 | ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ | ||
12:15
29/09/24 |
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ | ||
17:00
29/09/24 |
7ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 0 - 0 | ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ||
18:15
29/09/24 |
ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ |
3η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
12:15
05/10/24 |
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ | 0 - 0 | ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ | ||
20:00
05/10/24 |
ΜΥΡΑΚΤΗΣ | ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ | ||
21:15
05/10/24 |
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄(Π.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ) | ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | 0 - 0 | ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ | ||
12:00
06/10/24 |
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. | 0 - 0 | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ||
12:30
06/10/24 |
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ | ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | 0 - 0 | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
12:30
12/10/24 |
ΦΙΛΟΘΕΗΣ | ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ | 0 - 0 | ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ||
20:00
12/10/24 |
ΜΥΡΑΚΤΗΣ | ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ | 0 - 0 | ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | ||
12:15
13/10/24 |
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ | 0 - 0 | ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ||
17:00
13/10/24 |
7ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 0 - 0 | ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ | ||
18:15
13/10/24 |
ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. |
5η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
12:15
19/10/24 |
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ | 0 - 0 | ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ | ||
15:00
19/10/24 |
ΓΟΥΔΗ Δ.ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ | 0 - 0 | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ||
21:15
19/10/24 |
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄(Π.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ) | ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ||
12:00
20/10/24 |
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. | 0 - 0 | ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ | ||
12:30
20/10/24 |
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ | ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
12:15
02/11/24 |
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ | 0 - 0 | ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | ||
12:30
02/11/24 |
ΦΙΛΟΘΕΗΣ | ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. | ||
20:00
02/11/24 |
ΜΥΡΑΚΤΗΣ | ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ | 0 - 0 | ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ||
12:15
03/11/24 |
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ | 0 - 0 | ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ | ||
18:15
03/11/24 |
ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
7η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
15:00
09/11/24 |
ΓΟΥΔΗ Δ.ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ | 0 - 0 | ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ | ||
21:15
09/11/24 |
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄(Π.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ) | ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | 0 - 0 | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ||
12:00
10/11/24 |
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. | 0 - 0 | ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ | ||
12:30
10/11/24 |
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ | ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | 0 - 0 | ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ||
17:00
10/11/24 |
7ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 0 - 0 | ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
12:15
16/11/24 |
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ | 0 - 0 | ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. | ||
12:30
16/11/24 |
ΦΙΛΟΘΕΗΣ | ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ||
20:00
16/11/24 |
ΜΥΡΑΚΤΗΣ | ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ | 0 - 0 | ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ | ||
12:15
17/11/24 |
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ | 0 - 0 | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ||
12:30
17/11/24 |
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ | ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | 0 - 0 | ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ |
9η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
15:00
23/11/24 |
ΓΟΥΔΗ Δ.ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ | 0 - 0 | ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ||
21:15
23/11/24 |
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄(Π.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ) | ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | 0 - 0 | ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ | ||
12:00
24/11/24 |
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. | 0 - 0 | ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ||
17:00
24/11/24 |
7ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 0 - 0 | ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ | ||
18:15
24/11/24 |
ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ |
10η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
15:00
30/11/24 |
ΓΟΥΔΗ Δ.ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ | 0 - 0 | ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ||
21:15
30/11/24 |
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄(Π.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ) | ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | 0 - 0 | ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. | ||
12:15
01/12/24 |
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ | ||
17:00
01/12/24 |
7ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 0 - 0 | ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ||
18:15
01/12/24 |
ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ |
11η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
12:15
07/12/24 |
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ | 0 - 0 | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ||
12:30
07/12/24 |
ΦΙΛΟΘΕΗΣ | ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ | 0 - 0 | ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | ||
20:00
07/12/24 |
ΜΥΡΑΚΤΗΣ | ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ | 0 - 0 | ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ | ||
12:00
08/12/24 |
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. | 0 - 0 | ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ | ||
12:30
08/12/24 |
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ | ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
12η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
12:30
14/12/24 |
ΦΙΛΟΘΕΗΣ | ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ | ||
15:00
14/12/24 |
ΓΟΥΔΗ Δ.ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ | 0 - 0 | ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | ||
12:15
15/12/24 |
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ | 0 - 0 | ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ||
17:00
15/12/24 |
7ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 0 - 0 | ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. | ||
18:15
15/12/24 |
ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ |
13η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
12:15
21/12/24 |
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ | 0 - 0 | ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ | ||
15:00
21/12/24 |
ΓΟΥΔΗ Δ.ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ||
21:15
21/12/24 |
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄(Π.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ) | ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | 0 - 0 | ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ | ||
12:00
22/12/24 |
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. | 0 - 0 | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ||
12:30
22/12/24 |
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ | ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | 0 - 0 | ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ |
14η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
12:30
18/01/25 |
ΦΙΛΟΘΕΗΣ | ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ | 0 - 0 | ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ||
20:00
18/01/25 |
ΜΥΡΑΚΤΗΣ | ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ | 0 - 0 | ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ||
12:15
19/01/25 |
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. | ||
17:00
19/01/25 |
7ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 0 - 0 | ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | ||
18:15
19/01/25 |
ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ |
15η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
15:00
25/01/25 |
ΓΟΥΔΗ Δ.ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ | 0 - 0 | ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ | ||
21:15
25/01/25 |
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄(Π.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ) | ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | 0 - 0 | ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ||
12:00
26/01/25 |
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. | 0 - 0 | ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ | ||
12:30
26/01/25 |
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ | ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ | ||
17:00
26/01/25 |
7ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 0 - 0 | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ |
16η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
12:15
01/02/25 |
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ | 0 - 0 | ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ||
12:30
01/02/25 |
ΦΙΛΟΘΕΗΣ | ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ | 0 - 0 | ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ | ||
20:00
01/02/25 |
ΜΥΡΑΚΤΗΣ | ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. | ||
12:15
02/02/25 |
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ||
18:15
02/02/25 |
ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ |
17η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
15:00
08/02/25 |
ΓΟΥΔΗ Δ.ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ | 0 - 0 | ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ | ||
21:15
08/02/25 |
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄(Π.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ) | ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | 0 - 0 | ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ||
12:00
09/02/25 |
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. | 0 - 0 | ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ||
17:00
09/02/25 |
7ο Κ.ΝΕΟΤ. | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 0 - 0 | ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ | ||
18:15
09/02/25 |
ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ |
18η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
12:15
15/02/25 |
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ | 0 - 0 | ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ | ||
12:30
15/02/25 |
ΦΙΛΟΘΕΗΣ | ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ | 0 - 0 | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ||
20:00
15/02/25 |
ΜΥΡΑΚΤΗΣ | ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ||
12:15
16/02/25 |
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ | 0 - 0 | ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | ||
12:30
16/02/25 |
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ | ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. |