Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 13ος ΟΜΙΛΟΣ (Β' ΟΜΑΔΕΣ)
Βαθμολογία
Β | Α | Ν | Η | Μ | ΑΒ | ΕΠ | ΑΜ | ΔΠ | ||||
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Β' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΑΟ ΚΥΜΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Β' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
Αγωνιστικές Εκτύπωση σε αρχείο pdf
1η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
00:00
22/09/24 |
ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ (ΧΩΡΑΦΑ) | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β' | 0 - 0 | ΑΟ ΚΥΜΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | ||
00:00
22/09/24 |
ΣΠ.ΛΟΥΗ ΑΝ. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β' | 0 - 0 | ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Β' | ||
00:00
22/09/24 |
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β' | 0 - 0 | ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Β' | ||
00:00
22/09/24 |
ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β΄(Γ. ΚΑΚΟΥΡΗΣ) | ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β' | 0 - 0 | ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β' | ||
00:00
22/09/24 |
ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ | ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β' | 0 - 0 | ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' |
2η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
00:00
29/09/24 |
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝ. (ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ) | ΑΟ ΚΥΜΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β' | ||
00:00
29/09/24 |
ΜΠΟΘΟΥ | ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' | 0 - 0 | ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β' | ||
00:00
29/09/24 |
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. | ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β' | 0 - 0 | ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β' | ||
00:00
29/09/24 |
ΑΙΓΑΛΕΩ (Σ.ΒΕΝΕΤΗΣ) | ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Β' | 0 - 0 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β' | ||
00:00
29/09/24 |
ΧΟΛΙΔΗ | ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Β' | 0 - 0 | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β' |
3η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
00:00
06/10/24 |
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝ. (ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ) | ΑΟ ΚΥΜΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Β' | ||
00:00
06/10/24 |
ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β΄(Γ. ΚΑΚΟΥΡΗΣ) | ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β' | 0 - 0 | ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β' | ||
00:00
06/10/24 |
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β' | 0 - 0 | ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' | ||
00:00
06/10/24 |
ΣΠ.ΛΟΥΗ ΑΝ. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β' | 0 - 0 | ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β' | ||
00:00
06/10/24 |
ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ (ΧΩΡΑΦΑ) | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β' | 0 - 0 | ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Β' |
4η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
00:00
13/10/24 |
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. | ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β' | 0 - 0 | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β' | ||
00:00
13/10/24 |
ΜΠΟΘΟΥ | ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' | 0 - 0 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β' | ||
00:00
13/10/24 |
ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ | ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β' | 0 - 0 | ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β' | ||
00:00
13/10/24 |
ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β΄(Γ. ΚΑΚΟΥΡΗΣ) | ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β' | 0 - 0 | ΑΟ ΚΥΜΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | ||
00:00
13/10/24 |
ΑΙΓΑΛΕΩ (Σ.ΒΕΝΕΤΗΣ) | ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Β' | 0 - 0 | ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Β' |
5η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
00:00
20/10/24 |
ΧΟΛΙΔΗ | ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Β' | 0 - 0 | ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β' | ||
00:00
20/10/24 |
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝ. (ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ) | ΑΟ ΚΥΜΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Β' | ||
00:00
20/10/24 |
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β' | 0 - 0 | ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β' | ||
00:00
20/10/24 |
ΣΠ.ΛΟΥΗ ΑΝ. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β' | 0 - 0 | ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β' | ||
00:00
20/10/24 |
ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ (ΧΩΡΑΦΑ) | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β' | 0 - 0 | ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' |
6η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
00:00
03/11/24 |
ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ | ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β' | 0 - 0 | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β' | ||
00:00
03/11/24 |
ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β΄(Γ. ΚΑΚΟΥΡΗΣ) | ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β' | 0 - 0 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β' | ||
00:00
03/11/24 |
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β' | 0 - 0 | ΑΟ ΚΥΜΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | ||
00:00
03/11/24 |
ΜΠΟΘΟΥ | ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' | 0 - 0 | ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Β' | ||
00:00
03/11/24 |
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. | ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β' | 0 - 0 | ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Β' |
7η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
00:00
10/11/24 |
ΑΙΓΑΛΕΩ (Σ.ΒΕΝΕΤΗΣ) | ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Β' | 0 - 0 | ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' | ||
00:00
10/11/24 |
ΧΟΛΙΔΗ | ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Β' | 0 - 0 | ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β' | ||
00:00
10/11/24 |
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝ. (ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ) | ΑΟ ΚΥΜΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β' | ||
00:00
10/11/24 |
ΣΠ.ΛΟΥΗ ΑΝ. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β' | 0 - 0 | ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β' | ||
00:00
10/11/24 |
ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ (ΧΩΡΑΦΑ) | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β' | 0 - 0 | ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β' |
8η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
00:00
17/11/24 |
ΜΠΟΘΟΥ | ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' | 0 - 0 | ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β' | ||
00:00
17/11/24 |
ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ | ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β' | 0 - 0 | ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Β' | ||
00:00
17/11/24 |
ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β΄(Γ. ΚΑΚΟΥΡΗΣ) | ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β' | 0 - 0 | ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Β' | ||
00:00
17/11/24 |
ΣΠ.ΛΟΥΗ ΑΝ. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β' | 0 - 0 | ΑΟ ΚΥΜΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | ||
00:00
17/11/24 |
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β' | 0 - 0 | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β' |
9η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
00:00
24/11/24 |
ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ (ΧΩΡΑΦΑ) | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β' | 0 - 0 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β' | ||
00:00
24/11/24 |
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝ. (ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ) | ΑΟ ΚΥΜΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' | ||
00:00
24/11/24 |
ΧΟΛΙΔΗ | ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Β' | 0 - 0 | ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β' | ||
00:00
24/11/24 |
ΑΙΓΑΛΕΩ (Σ.ΒΕΝΕΤΗΣ) | ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Β' | 0 - 0 | ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β' | ||
00:00
24/11/24 |
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. | ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β' | 0 - 0 | ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β' |
10η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
00:00
01/12/24 |
ΜΠΟΘΟΥ | ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' | 0 - 0 | ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β' | ||
00:00
01/12/24 |
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. | ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β' | 0 - 0 | ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β' | ||
00:00
01/12/24 |
ΑΙΓΑΛΕΩ (Σ.ΒΕΝΕΤΗΣ) | ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Β' | 0 - 0 | ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β' | ||
00:00
01/12/24 |
ΧΟΛΙΔΗ | ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Β' | 0 - 0 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β' | ||
00:00
01/12/24 |
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝ. (ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ) | ΑΟ ΚΥΜΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β' |
11η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
00:00
08/12/24 |
ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ (ΧΩΡΑΦΑ) | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β' | 0 - 0 | ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Β' | ||
00:00
08/12/24 |
ΣΠ.ΛΟΥΗ ΑΝ. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β' | 0 - 0 | ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Β' | ||
00:00
08/12/24 |
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β' | 0 - 0 | ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β' | ||
00:00
08/12/24 |
ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β΄(Γ. ΚΑΚΟΥΡΗΣ) | ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β' | 0 - 0 | ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' | ||
00:00
08/12/24 |
ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ | ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β' | 0 - 0 | ΑΟ ΚΥΜΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ |
12η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
00:00
15/12/24 |
ΧΟΛΙΔΗ | ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Β' | 0 - 0 | ΑΟ ΚΥΜΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | ||
00:00
15/12/24 |
ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ | ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β' | 0 - 0 | ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β' | ||
00:00
15/12/24 |
ΜΠΟΘΟΥ | ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' | 0 - 0 | ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β' | ||
00:00
15/12/24 |
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. | ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β' | 0 - 0 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β' | ||
00:00
15/12/24 |
ΑΙΓΑΛΕΩ (Σ.ΒΕΝΕΤΗΣ) | ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Β' | 0 - 0 | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β' |
13η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
00:00
22/12/24 |
ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ (ΧΩΡΑΦΑ) | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β' | 0 - 0 | ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β' | ||
00:00
22/12/24 |
ΣΠ.ΛΟΥΗ ΑΝ. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β' | 0 - 0 | ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' | ||
00:00
22/12/24 |
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β' | 0 - 0 | ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β' | ||
00:00
22/12/24 |
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝ. (ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ) | ΑΟ ΚΥΜΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β' | ||
00:00
22/12/24 |
ΧΟΛΙΔΗ | ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Β' | 0 - 0 | ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Β' |
14η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
00:00
19/01/25 |
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. | ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β' | 0 - 0 | ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Β' | ||
00:00
19/01/25 |
ΑΙΓΑΛΕΩ (Σ.ΒΕΝΕΤΗΣ) | ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Β' | 0 - 0 | ΑΟ ΚΥΜΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | ||
00:00
19/01/25 |
ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β΄(Γ. ΚΑΚΟΥΡΗΣ) | ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β' | 0 - 0 | ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β' | ||
00:00
19/01/25 |
ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ | ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β' | 0 - 0 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β' | ||
00:00
19/01/25 |
ΜΠΟΘΟΥ | ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' | 0 - 0 | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β' |
15η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
00:00
26/01/25 |
ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ (ΧΩΡΑΦΑ) | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β' | 0 - 0 | ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β' | ||
00:00
26/01/25 |
ΣΠ.ΛΟΥΗ ΑΝ. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β' | 0 - 0 | ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β' | ||
00:00
26/01/25 |
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝ. (ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ) | ΑΟ ΚΥΜΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β' | ||
00:00
26/01/25 |
ΧΟΛΙΔΗ | ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Β' | 0 - 0 | ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' | ||
00:00
26/01/25 |
ΑΙΓΑΛΕΩ (Σ.ΒΕΝΕΤΗΣ) | ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Β' | 0 - 0 | ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β' |
16η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
00:00
02/02/25 |
ΜΠΟΘΟΥ | ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' | 0 - 0 | ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Β' | ||
00:00
02/02/25 |
ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ | ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β' | 0 - 0 | ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Β' | ||
00:00
02/02/25 |
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. | ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β' | 0 - 0 | ΑΟ ΚΥΜΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | ||
00:00
02/02/25 |
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β' | 0 - 0 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β' | ||
00:00
02/02/25 |
ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β΄(Γ. ΚΑΚΟΥΡΗΣ) | ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β' | 0 - 0 | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β' |
17η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
00:00
09/02/25 |
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. | ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β' | 0 - 0 | ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' | ||
00:00
09/02/25 |
ΑΙΓΑΛΕΩ (Σ.ΒΕΝΕΤΗΣ) | ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Β' | 0 - 0 | ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β' | ||
00:00
09/02/25 |
ΧΟΛΙΔΗ | ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Β' | 0 - 0 | ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β' | ||
00:00
09/02/25 |
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝ. (ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ) | ΑΟ ΚΥΜΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β' | ||
00:00
09/02/25 |
ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ (ΧΩΡΑΦΑ) | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β' | 0 - 0 | ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β' |
18η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
00:00
16/02/25 |
ΣΠ.ΛΟΥΗ ΑΝ. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β' | 0 - 0 | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β' | ||
00:00
16/02/25 |
ΜΠΟΘΟΥ | ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' | 0 - 0 | ΑΟ ΚΥΜΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | ||
00:00
16/02/25 |
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β' | 0 - 0 | ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Β' | ||
00:00
16/02/25 |
ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β΄(Γ. ΚΑΚΟΥΡΗΣ) | ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β' | 0 - 0 | ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Β' | ||
00:00
16/02/25 |
ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ | ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β' | 0 - 0 | ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β' |