Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Βαθμολογία
Β | Α | Ν | Η | Μ | ΑΒ | ΕΠ | ΑΜ | ΔΠ | ||||
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΡΟΥΦ 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (U23) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
Αγωνιστικές Εκτύπωση σε αρχείο pdf
1η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:00
02/10/24 |
ΚΑΛΥΒΙΩΝ | ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. | 0 - 0 | ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ||
21:30
02/10/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | 0 - 0 | ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ||
22:00
02/10/24 |
ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ | ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (U23) | 0 - 0 | ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | ||
22:00
02/10/24 |
ΡΟΥΦ ΚΛ. | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. | 0 - 0 | ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ | ||
ΡΕΠΟ: ΡΟΥΦ 80 | ||||||
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ |
2η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:00
09/10/24 |
ΡΟΥΦ ΚΛ. | ΡΟΥΦ 80 | 0 - 0 | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. | ||
21:30
09/10/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α | ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | ||
22:00
09/10/24 |
ΓΟΥΔΗ Δ.ΑΘΗΝΑΣ | ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ | 0 - 0 | ΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ | ||
22:00
09/10/24 |
ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | 0 - 0 | ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (U23) | ||
ΡΕΠΟ: ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. | ||||||
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ |
3η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:00
16/10/24 |
ΚΑΛΥΒΙΩΝ | ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. | 0 - 0 | ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ | ||
21:30
16/10/24 |
ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ | ΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ | 0 - 0 | ΡΟΥΦ 80 | ||
22:00
16/10/24 |
ΡΟΥΦ ΚΛ. | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. | 0 - 0 | ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | ||
22:00
16/10/24 |
ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ | ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (U23) | 0 - 0 | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | ||
ΡΕΠΟ: ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ||||||
ΡΕΠΟ: ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:00
23/10/24 |
ΡΟΥΦ ΚΛ. | ΡΟΥΦ 80 | 0 - 0 | ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. | ||
20:30
23/10/24 |
ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | 0 - 0 | ΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ | ||
22:00
23/10/24 |
ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | 0 - 0 | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. | ||
22:00
23/10/24 |
ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ | ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (U23) | 0 - 0 | ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ||
ΡΕΠΟ: ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | ||||||
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ |
5η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:00
30/10/24 |
ΚΑΛΥΒΙΩΝ | ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. | 0 - 0 | ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | ||
21:30
30/10/24 |
ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ | ΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ | 0 - 0 | ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ||
21:30
30/10/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α | ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ | ||
22:00
30/10/24 |
ΡΟΥΦ ΚΛ. | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. | 0 - 0 | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | ||
ΡΕΠΟ: ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (U23) | ||||||
ΡΕΠΟ: ΡΟΥΦ 80 |
6η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:00
06/11/24 |
ΡΟΥΦ ΚΛ. | ΡΟΥΦ 80 | 0 - 0 | ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ | ||
21:30
06/11/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | 0 - 0 | ΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ | ||
22:00
06/11/24 |
ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | 0 - 0 | ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. | ||
22:00
06/11/24 |
ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ | ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (U23) | 0 - 0 | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. | ||
ΡΕΠΟ: ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ||||||
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ |
7η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:00
13/11/24 |
ΚΑΛΥΒΙΩΝ | ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. | 0 - 0 | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | ||
21:30
13/11/24 |
ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ | ΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ | 0 - 0 | ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (U23) | ||
21:30
13/11/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α | ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ΡΟΥΦ 80 | ||
22:00
13/11/24 |
ΓΟΥΔΗ Δ.ΑΘΗΝΑΣ | ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ | 0 - 0 | ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | ||
ΡΕΠΟ: ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ||||||
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. |
8η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:30
20/11/24 |
ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | 0 - 0 | ΡΟΥΦ 80 | ||
22:00
20/11/24 |
ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ | ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (U23) | 0 - 0 | ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. | ||
22:00
20/11/24 |
ΡΟΥΦ ΚΛ. | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. | 0 - 0 | ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ||
22:00
20/11/24 |
ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | 0 - 0 | ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ | ||
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ | ||||||
ΡΕΠΟ: ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ |
9η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:00
27/11/24 |
ΡΟΥΦ ΚΛ. | ΡΟΥΦ 80 | 0 - 0 | ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ||
21:30
27/11/24 |
ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ | ΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ | 0 - 0 | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. | ||
21:30
27/11/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α | ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | ||
22:00
27/11/24 |
ΓΟΥΔΗ Δ.ΑΘΗΝΑΣ | ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ | 0 - 0 | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | ||
ΡΕΠΟ: ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (U23) | ||||||
ΡΕΠΟ: ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. |
10η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
21:30
04/12/24 |
ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ | ΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ | 0 - 0 | ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ||
21:30
04/12/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | 0 - 0 | ΡΟΥΦ 80 | ||
22:00
04/12/24 |
ΡΟΥΦ ΚΛ. | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. | 0 - 0 | ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. | ||
22:00
04/12/24 |
ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ | ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (U23) | 0 - 0 | ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ | ||
22:00
04/12/24 |
ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | 0 - 0 | ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ |
11η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:00
11/12/24 |
ΚΑΛΥΒΙΩΝ | ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. | 0 - 0 | ΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ | ||
20:00
11/12/24 |
ΡΟΥΦ ΚΛ. | ΡΟΥΦ 80 | 0 - 0 | ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (U23) | ||
20:30
11/12/24 |
ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | 0 - 0 | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | ||
21:30
11/12/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α | ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ||
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. | ||||||
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ |
12η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:30
18/12/24 |
ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | 0 - 0 | ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (U23) | ||
21:30
18/12/24 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α | ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. | ||
22:00
18/12/24 |
ΓΟΥΔΗ Δ.ΑΘΗΝΑΣ | ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ | 0 - 0 | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. | ||
22:00
18/12/24 |
ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | 0 - 0 | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | ||
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ | ||||||
ΡΕΠΟ: ΡΟΥΦ 80 |
13η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
21:30
08/01/25 |
ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ | ΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ | 0 - 0 | ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ | ||
21:30
08/01/25 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | 0 - 0 | ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ||
22:00
08/01/25 |
ΡΟΥΦ ΚΛ. | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. | 0 - 0 | ΡΟΥΦ 80 | ||
22:00
08/01/25 |
ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ | ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (U23) | 0 - 0 | ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ||
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | ||||||
ΡΕΠΟ: ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. |
14η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:00
15/01/25 |
ΡΟΥΦ ΚΛ. | ΡΟΥΦ 80 | 0 - 0 | ΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ | ||
20:30
15/01/25 |
ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | 0 - 0 | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. | ||
21:30
15/01/25 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | 0 - 0 | ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (U23) | ||
22:00
15/01/25 |
ΓΟΥΔΗ Δ.ΑΘΗΝΑΣ | ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ | 0 - 0 | ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. | ||
ΡΕΠΟ: ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ||||||
ΡΕΠΟ: ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ |
15η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:00
22/01/25 |
ΚΑΛΥΒΙΩΝ | ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. | 0 - 0 | ΡΟΥΦ 80 | ||
21:30
22/01/25 |
ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ | ΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ | 0 - 0 | ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | ||
21:30
22/01/25 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α | ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (U23) | ||
22:00
22/01/25 |
ΡΟΥΦ ΚΛ. | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. | 0 - 0 | ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ||
ΡΕΠΟ: ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | ||||||
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ |
16η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:30
29/01/25 |
ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | 0 - 0 | ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. | ||
21:30
29/01/25 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | 0 - 0 | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. | ||
22:00
29/01/25 |
ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | 0 - 0 | ΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ | ||
22:00
29/01/25 |
ΓΟΥΔΗ Δ.ΑΘΗΝΑΣ | ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ | 0 - 0 | ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ||
ΡΕΠΟ: ΡΟΥΦ 80 | ||||||
ΡΕΠΟ: ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (U23) |
17η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:00
05/02/25 |
ΚΑΛΥΒΙΩΝ | ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. | 0 - 0 | ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ||
21:30
05/02/25 |
ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ | ΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ | 0 - 0 | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | ||
22:00
05/02/25 |
ΡΟΥΦ ΚΛ. | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. | 0 - 0 | ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (U23) | ||
22:00
05/02/25 |
ΓΟΥΔΗ Δ.ΑΘΗΝΑΣ | ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ | 0 - 0 | ΡΟΥΦ 80 | ||
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | ||||||
ΡΕΠΟ: ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
18η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:00
12/02/25 |
ΡΟΥΦ ΚΛ. | ΡΟΥΦ 80 | 0 - 0 | ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ||
20:30
12/02/25 |
ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | 0 - 0 | ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ | ||
21:30
12/02/25 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | 0 - 0 | ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. | ||
22:00
12/02/25 |
ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ | ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (U23) | 0 - 0 | ΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ | ||
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. | ||||||
ΡΕΠΟ: ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ |
19η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:00
19/02/25 |
ΚΑΛΥΒΙΩΝ | ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. | 0 - 0 | ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (U23) | ||
20:00
19/02/25 |
ΡΟΥΦ ΚΛ. | ΡΟΥΦ 80 | 0 - 0 | ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | ||
21:30
19/02/25 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α | ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. | ||
22:00
19/02/25 |
ΓΟΥΔΗ Δ.ΑΘΗΝΑΣ | ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ | 0 - 0 | ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ||
ΡΕΠΟ: ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | ||||||
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ |
20η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:30
26/02/25 |
ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | 0 - 0 | ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ||
21:30
26/02/25 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | 0 - 0 | ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ | ||
22:00
26/02/25 |
ΡΟΥΦ ΚΛ. | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. | 0 - 0 | ΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ | ||
22:00
26/02/25 |
ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | 0 - 0 | ΡΟΥΦ 80 | ||
ΡΕΠΟ: ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. | ||||||
ΡΕΠΟ: ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (U23) |
21η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:00
05/03/25 |
ΡΟΥΦ ΚΛ. | ΡΟΥΦ 80 | 0 - 0 | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | ||
20:00
05/03/25 |
ΚΑΛΥΒΙΩΝ | ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. | 0 - 0 | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. | ||
20:30
05/03/25 |
ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | 0 - 0 | ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ||
21:30
05/03/25 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α | ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ | ||
22:00
05/03/25 |
ΓΟΥΔΗ Δ.ΑΘΗΝΑΣ | ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ | 0 - 0 | ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (U23) |
22η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
21:30
12/03/25 |
ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ | ΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ | 0 - 0 | ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. | ||
21:30
12/03/25 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | 0 - 0 | ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | ||
22:00
12/03/25 |
ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ | ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (U23) | 0 - 0 | ΡΟΥΦ 80 | ||
22:00
12/03/25 |
ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | 0 - 0 | ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ||
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ | ||||||
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. |