Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Βαθμολογία
Β | Α | Ν | Η | Μ | ΑΒ | ΕΠ | ΑΜ | ΔΠ | ||||
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Δ.Π. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
|
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0
Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
0,000
Διαφορά στους μεταξύ τους αγώνες, σε περίπτωση ισοβαθμίας
|
Αγωνιστικές Εκτύπωση σε αρχείο pdf
1η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
12:30
21/09/24 |
ΖΩΦΡΙΑΣ | ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | ||
15:30
21/09/24 |
ΥΜΗΤΤΟΥ | ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ | ||
15:30
21/09/24 |
ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. | ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ | 0 - 0 | ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ||
18:00
21/09/24 |
ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ | 0 - 0 | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ||
18:00
21/09/24 |
ΓΕΩΡΓΙΑ(ΖΕΤΑ) ΛΑΟΥΔΗ(ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟ) | ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | 0 - 0 | ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ | ||
18:45
21/09/24 |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Δ.Π. | 0 - 0 | ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ |
2η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
14:30
28/09/24 |
ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. | ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ | 0 - 0 | ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ | ||
17:00
28/09/24 |
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΛ. | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ | ||
18:00
28/09/24 |
ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ | ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | ||
19:30
28/09/24 |
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. | ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 0 - 0 | ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ | ||
20:00
28/09/24 |
ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. | ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ | 0 - 0 | ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Δ.Π. | ||
20:30
28/09/24 |
Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. | ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ | 0 - 0 | ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
12:30
05/10/24 |
ΖΩΦΡΙΑΣ | ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ | ||
15:30
05/10/24 |
ΥΜΗΤΤΟΥ | ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ | 0 - 0 | ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ | ||
18:00
05/10/24 |
ΓΕΩΡΓΙΑ(ΖΕΤΑ) ΛΑΟΥΔΗ(ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟ) | ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | 0 - 0 | ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ | ||
18:00
05/10/24 |
ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ | 0 - 0 | ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ||
18:45
05/10/24 |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Δ.Π. | 0 - 0 | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ||
19:30
05/10/24 |
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. | ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 0 - 0 | ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ |
4η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
15:30
12/10/24 |
ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. | ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ | 0 - 0 | ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ | ||
17:00
12/10/24 |
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΛ. | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 0 - 0 | ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ | ||
18:00
12/10/24 |
ΓΕΩΡΓΙΑ(ΖΕΤΑ) ΛΑΟΥΔΗ(ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟ) | ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | ||
18:00
12/10/24 |
ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ | ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ | ||
20:00
12/10/24 |
ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. | ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ | 0 - 0 | ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ | ||
20:30
12/10/24 |
Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. | ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ | 0 - 0 | ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Δ.Π. |
5η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
12:30
19/10/24 |
ΖΩΦΡΙΑΣ | ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ | 0 - 0 | ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ | ||
14:30
19/10/24 |
ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. | ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ | 0 - 0 | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ||
15:30
19/10/24 |
ΥΜΗΤΤΟΥ | ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ | 0 - 0 | ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ | ||
18:00
19/10/24 |
ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ | 0 - 0 | ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | ||
18:45
19/10/24 |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Δ.Π. | 0 - 0 | ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ||
19:30
19/10/24 |
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. | ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ |
6η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
15:30
02/11/24 |
ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. | ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ | 0 - 0 | ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Δ.Π. | ||
17:00
02/11/24 |
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΛ. | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 0 - 0 | ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ | ||
18:00
02/11/24 |
ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | ||
18:00
02/11/24 |
ΓΕΩΡΓΙΑ(ΖΕΤΑ) ΛΑΟΥΔΗ(ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟ) | ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ | ||
18:00
02/11/24 |
ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ | ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ | ||
20:30
02/11/24 |
Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. | ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ | 0 - 0 | ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ |
7η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
12:30
09/11/24 |
ΖΩΦΡΙΑΣ | ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ | 0 - 0 | ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ | ||
14:30
09/11/24 |
ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. | ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ | 0 - 0 | ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ||
15:30
09/11/24 |
ΥΜΗΤΤΟΥ | ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ | 0 - 0 | ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ | ||
18:45
09/11/24 |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Δ.Π. | 0 - 0 | ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | ||
19:30
09/11/24 |
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. | ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 0 - 0 | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ||
20:00
09/11/24 |
ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. | ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ | 0 - 0 | ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
15:30
16/11/24 |
ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. | ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ | 0 - 0 | ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ | ||
15:30
16/11/24 |
ΥΜΗΤΤΟΥ | ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | ||
18:00
16/11/24 |
ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ | ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ | ||
18:00
16/11/24 |
ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ | 0 - 0 | ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Δ.Π. | ||
18:00
16/11/24 |
ΓΕΩΡΓΙΑ(ΖΕΤΑ) ΛΑΟΥΔΗ(ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟ) | ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | 0 - 0 | ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ | ||
20:30
16/11/24 |
Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. | ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ | 0 - 0 | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
9η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
12:30
23/11/24 |
ΖΩΦΡΙΑΣ | ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ | 0 - 0 | ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ | ||
14:30
23/11/24 |
ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. | ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ | 0 - 0 | ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | ||
17:00
23/11/24 |
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΛ. | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 0 - 0 | ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ||
18:45
23/11/24 |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Δ.Π. | 0 - 0 | ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ | ||
19:30
23/11/24 |
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. | ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 0 - 0 | ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ | ||
20:00
23/11/24 |
ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. | ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ | 0 - 0 | ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ |
10η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
15:30
30/11/24 |
ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. | ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ | 0 - 0 | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ||
15:30
30/11/24 |
ΥΜΗΤΤΟΥ | ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ | 0 - 0 | ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ | ||
18:00
30/11/24 |
ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ | ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ | ||
18:00
30/11/24 |
ΓΕΩΡΓΙΑ(ΖΕΤΑ) ΛΑΟΥΔΗ(ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟ) | ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ | ||
18:00
30/11/24 |
ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ | 0 - 0 | ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ | ||
18:45
30/11/24 |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Δ.Π. | 0 - 0 | ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
11η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
12:30
07/12/24 |
ΖΩΦΡΙΑΣ | ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ | 0 - 0 | ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Δ.Π. | ||
14:30
07/12/24 |
ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. | ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ | ||
17:00
07/12/24 |
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΛ. | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 0 - 0 | ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | ||
19:30
07/12/24 |
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. | ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 0 - 0 | ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ||
20:00
07/12/24 |
ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. | ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ | 0 - 0 | ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ | ||
20:30
07/12/24 |
Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. | ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ | 0 - 0 | ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ |
12η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
14:30
14/12/24 |
ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. | ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ | 0 - 0 | ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Δ.Π. | ||
17:00
14/12/24 |
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΛ. | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 0 - 0 | ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ | ||
18:00
14/12/24 |
ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ | ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ | ||
19:30
14/12/24 |
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. | ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 0 - 0 | ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ | ||
20:00
14/12/24 |
ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. | ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ | ||
20:30
14/12/24 |
Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. | ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ | 0 - 0 | ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ |
13η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
12:30
21/12/24 |
ΖΩΦΡΙΑΣ | ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ | 0 - 0 | ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ | ||
15:30
21/12/24 |
ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. | ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | ||
15:30
21/12/24 |
ΥΜΗΤΤΟΥ | ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ | 0 - 0 | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ||
18:00
21/12/24 |
ΓΕΩΡΓΙΑ(ΖΕΤΑ) ΛΑΟΥΔΗ(ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟ) | ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | 0 - 0 | ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ||
18:00
21/12/24 |
ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ | 0 - 0 | ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ | ||
18:45
21/12/24 |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Δ.Π. | 0 - 0 | ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ |
14η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
14:30
11/01/25 |
ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. | ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | ||
15:30
11/01/25 |
ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. | ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ | 0 - 0 | ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | ||
17:00
11/01/25 |
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΛ. | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 0 - 0 | ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Δ.Π. | ||
18:00
11/01/25 |
ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ | ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ | ||
20:00
11/01/25 |
ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. | ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ | 0 - 0 | ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ | ||
20:30
11/01/25 |
Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. | ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ |
15η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
12:30
18/01/25 |
ΖΩΦΡΙΑΣ | ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ | 0 - 0 | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ||
14:30
18/01/25 |
ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. | ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ | 0 - 0 | ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ | ||
15:30
18/01/25 |
ΥΜΗΤΤΟΥ | ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ | 0 - 0 | ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ||
18:00
18/01/25 |
ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ | 0 - 0 | ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ | ||
18:45
18/01/25 |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Δ.Π. | 0 - 0 | ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ | ||
19:30
18/01/25 |
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. | ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 0 - 0 | ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ |
16η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
15:30
25/01/25 |
ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. | ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ | ||
17:00
25/01/25 |
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΛ. | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 0 - 0 | ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ | ||
18:00
25/01/25 |
ΓΕΩΡΓΙΑ(ΖΕΤΑ) ΛΑΟΥΔΗ(ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟ) | ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | 0 - 0 | ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ | ||
18:00
25/01/25 |
ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ | ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Δ.Π. | ||
20:00
25/01/25 |
ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. | ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | ||
20:30
25/01/25 |
Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. | ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ | 0 - 0 | ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ |
17η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
12:30
01/02/25 |
ΖΩΦΡΙΑΣ | ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ | 0 - 0 | ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ||
14:30
01/02/25 |
ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. | ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ | 0 - 0 | ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ | ||
15:30
01/02/25 |
ΥΜΗΤΤΟΥ | ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ | 0 - 0 | ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | ||
18:45
01/02/25 |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Δ.Π. | 0 - 0 | ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ | ||
19:30
01/02/25 |
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. | ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 0 - 0 | ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ | ||
20:00
01/02/25 |
ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. | ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ | 0 - 0 | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
18η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
15:30
08/02/25 |
ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. | ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ | 0 - 0 | ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ | ||
17:00
08/02/25 |
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΛ. | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | ||
18:00
08/02/25 |
ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ | ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ | ||
18:00
08/02/25 |
ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ | ||
18:00
08/02/25 |
ΓΕΩΡΓΙΑ(ΖΕΤΑ) ΛΑΟΥΔΗ(ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟ) | ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | 0 - 0 | ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Δ.Π. | ||
20:30
08/02/25 |
Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. | ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ |
19η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
12:30
15/02/25 |
ΖΩΦΡΙΑΣ | ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ | 0 - 0 | ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | ||
14:30
15/02/25 |
ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. | ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ | 0 - 0 | ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ | ||
17:00
15/02/25 |
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΛ. | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 0 - 0 | ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ | ||
18:45
15/02/25 |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Δ.Π. | 0 - 0 | ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ | ||
19:30
15/02/25 |
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. | ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ | ||
20:00
15/02/25 |
ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. | ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ | 0 - 0 | ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ |
20η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
15:30
22/02/25 |
ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. | ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ | 0 - 0 | ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ | ||
15:30
22/02/25 |
ΥΜΗΤΤΟΥ | ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ | 0 - 0 | ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Δ.Π. | ||
18:00
22/02/25 |
ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ | ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ||
18:00
22/02/25 |
ΓΕΩΡΓΙΑ(ΖΕΤΑ) ΛΑΟΥΔΗ(ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟ) | ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | 0 - 0 | ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ | ||
18:00
22/02/25 |
ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ | 0 - 0 | ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ | ||
20:30
22/02/25 |
Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. | ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
21η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
12:30
08/03/25 |
ΖΩΦΡΙΑΣ | ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ | ||
14:30
08/03/25 |
ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. | ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ | 0 - 0 | ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ | ||
17:00
08/03/25 |
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΛ. | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 0 - 0 | ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ | ||
19:30
08/03/25 |
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. | ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 0 - 0 | ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Δ.Π. | ||
20:00
08/03/25 |
ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. | ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ | 0 - 0 | ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | ||
20:30
08/03/25 |
Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. | ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ | 0 - 0 | ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ |
22η Αγωνιστική | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
15:30
15/03/25 |
ΥΜΗΤΤΟΥ | ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ | 0 - 0 | ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ | ||
15:30
15/03/25 |
ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. | ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ | 0 - 0 | ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ | ||
18:00
15/03/25 |
ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ | ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | ||
18:00
15/03/25 |
ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ | 0 - 0 | ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ | ||
18:00
15/03/25 |
ΓΕΩΡΓΙΑ(ΖΕΤΑ) ΛΑΟΥΔΗ(ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟ) | ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | 0 - 0 | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ||
18:45
15/03/25 |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Δ.Π. | 0 - 0 | ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ |