ΕΣΚΑ

Κλήσεις για τις Μικτές Περιφερειακές ομάδες Αγοριών

Εχει δημοσιευτεί σε ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΑΝΗΣ

Καλούνται οι παρακάτω αθλητές που επιλέχθηκαν,  να βρίσκονται από το Σάββατο 10 Οκτωβρίου και την Κυριακή 11 Οκτωβρίου και ώρα 8.15 π.μ. στο κλειστό γήπεδο ΕΡΓΑΝΗΣ (Ταταούλων και Κριεζώτου πλάι στο Θέατρο Βράχων Βύρωνα) για προπονήσεις με την περιφερειακή Μικτή Αγοριών.

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                    ΣΩΜΑΤΕΙΟ                          ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣ.

 

ΚΟΣΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                  ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ                    2001

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ  ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ                      2001

ΠΛΑΤΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ                     ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ              2001

ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ                 ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ                      2001

ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                 ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ              2001

ΛΙΜΑΝΤΖΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ      ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΤΕΡΗ            2001

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ    ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ        2001

ΚΑΡΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ                    ΑΣΕ ΔΟΥΚΑΣ                        2001

ΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ                            ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ              2001

ΚΟΚΟΡΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ      ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ                    2002

ΤΣΑΦΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ               ΚΑΠ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  2002

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΗΣ           ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ                    2002

ΠΟΛΑΤΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ            ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ                2002

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ        ΚΑΠ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ    2002

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ    ΚΑΠ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 2003

ΡΕΚΟΥΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΤΕΡΗ            2003

ΜΑΚΕΝΛΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠ.  ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ                     2003

ΛΙΑΚΑΤΗΣ ΒΑΙΟΣ                          ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                2003

 

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΤΣ

Καλούνται οι παρακάτω αθλητές  που επιλέχθηκαν,   να βρίσκονται από  το Σάββατο 10 Οκτωβρίου και την Κυριακή 11 Οκτωβρίου και ώρα 8.15 π.μ.  στο κλειστό γήπεδο ΜΕΤΣ (Μάρκου Μουσούρου 70) για προπονήσεις με την περιφερειακή Μικτή Αγοριών.

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                    ΣΩΜΑΤΕΙΟ                          ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣ.

ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ            ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ     2002

ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                2001

ΥΜΕΡΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                   ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ                          2001

ΜΑΝΩΛΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.        2001

ΚΑΤΣΙΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ           ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ                    2001

ΚΡΑΣΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ                        ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                2001

ΓΑΒΡΙΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ                ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ         2001

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΦΑΝΗΣ                          ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ                  2001

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ    ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                2001

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ      ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ         2001

ΑΛΕΝ ΑΝΤΩΝΗΣ                           ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                2001

ΓΚΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ         2001

ΜΑΡΑΣΙ ΜΙΚΕΛ                              ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.        2001

ΤΣΑΡΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ                       2001

ΡΗΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                           ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ                  2001

ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ                       ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ.       2002

ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ         ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ              2002

ΔΑΕΛΗΣ ΠΑΝΟΣ                            ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ         2002

ΚΟΛΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                  ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ                      2002

ΚΟΥΤΣΟΥΧΕΙΡΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚ.    ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘ.         2002

 

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΟΑΚΑ

Καλούνται οι παρακάτω αθλητές που επιλέχθηκαν,  να βρίσκονται από  το Σάββατο 10 Οκτωβρίου και την Κυριακή 11 Οκτωβρίου και ώρα 8.15 π.μ. στο κλειστό βοηθητικό γήπεδο Ο.Α.Κ.Α. (Λεωφ. Σπ. Λούη) για προπονήσεις με την περιφερειακή Μικτή Αγοριών.

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                    ΣΩΜΑΤΕΙΟ                          ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣ.

ΤΣΟΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ                         2001

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓ.    ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ           2001

ΔΑΟΥΤΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡ               2001

ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                   ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΤΕΡΗ            2001

ΒΟΣΚΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                   ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ               2001

ΝΕΣΤΕΡΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ          ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ      2001

ΦΛΑΣΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ                   ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ               2001

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ    ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΤΕΡΗ        2001

ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ              ΚΑΠ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ    2002

ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ       ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ      2002

ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΡ.    ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ Π.    2002

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ               ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ                     2002

ΚΟΝΤΟΥΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ              ΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΟ     2002

ΣΟΥΚΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                   ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ                    2002

ΤΣΙΚΛΗΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ      2003

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΟ     2003

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ.       ΓΕ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ          2003

ΑΡΤΕΜΙΑΔΗΣ ΑΡΤΕΜΗΣ            ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ      2003

ΣΑΞΙΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                  ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠ.         2003

ΣΕΡΕΠΙΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                  ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠ.         2003

 

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΣΠΑΤΩΝ

 

Καλούνται οι παρακάτω αθλητές που επιλέχθηκαν,  να βρίσκονται από το Σάββατο 10 Οκτωβρίου και την Κυριακή 11 Οκτωβρίου και ώρα 8.15 π.μ. στο κλειστό γήπεδο ΣΠΑΤΩΝ (Διαδόχου Κωνσταντίνου και Γ. Κατσούλη) για προπονήσεις με την περιφερειακή Μικτή Αγοριών.

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                    ΣΩΜΑΤΕΙΟ                          ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣ.

 

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΖΩΗΣ                   ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ       2001

ΜΑΡΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ                          ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ               2001

ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                      ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ              2001

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ            ΑΣΕ ΔΟΥΚΑΣ                      2001

ΣΙΑΛΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ              ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ                    2001

ΔΟΛΙΑΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ               ΑΟΚ ΑΚΑΔ.ΑΘΗΝΩΝ      2001

ΠΑΣΙΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ          ΚΟΛΛΕΓΙΟ  ΝΤΕΡΗ             2001

ΜΑΝΩΛΗΣ-ΣΑΡΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑΣ                      2001

ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                     ΓΣ ΚΟΡΩΠΙ                          2001

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΓ.             ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ                  2001

ΛΑΝΑΡΑΣ ΡΑΦΑΗΛ                      ΑΟΚ ΑΚΑΔ.ΑΘΗΝΩΝ      2001

ΝΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                 ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Ρ.        2001

ΒΑΡΩΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ                  ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ                    2001

ΣΤΑΥΡΑΚΟΥΚΑΣ ΒΑΣ.                ΕΚΠΑΙΔ.ΠΛΑΤΩΝ              2001

ΣΠΑΣΩΦ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                   ΕΚΠΑΙΔ.ΠΛΑΤΩΝ              2002

ΛΕΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ                          ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΤΕΡΗ                 2002

ΚΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ             ΕΚΠΑΙΔ. ΠΛΑΤΩΝ             2002

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ       ΚΑΠ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ       2002

ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΝΙΚΟΣ              ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ              2002

ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΣΚ ΑΝΟΙΞΗΣ                      2003

ΠΑΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ                         ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΤΕΡΗ             2003