ΕΣΚΑ

Κλήσεις για την Μικτή Ομάδα ΕΣΚΑ Κορασίδων (2001)

Εχει δημοσιευτεί σε ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

Καλούνται οι ποιο κάτω αναφερόμενες αθλήτριες, να βρίσκονται την Παρασκευή 13 Ιουνίου και ώρα 19:45   στο κλειστό γυμναστήριο ΓΟΥΔΗ(Δήμου Αθήνας) δίπλα στο κολυμβητήριο, για προπόνηση :

 

ΤΟΤΣΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ                                                                                  (ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ)

ΚΟΛΛΙΑΔΗΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ                                                                         (ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ)

ΚΥΡΙΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ – ΕΛΕΝΗ                                                                       (ΑΕΚ ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ)

ΒΑΡΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΛΙΝΑ                                                                                (ΑΕΚ ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ)

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                                                                        (ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ)

ΜΕΤΣΟ ΙΩΑΝΝΑ                                                                                           (ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ)

ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΖΩΗ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ                                                                  (ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ)

ΤΖΙΟΒΑ ΕΛΣΑ                                                                                                (ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ)

ΒΛΑΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ                                                                             (ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ)

ΒΛΑΧΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ                                                                                      (ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ)

ΒΑΣΙΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ                                                                                 (ΡΟΥΦ 80)

ΓΑΤΟΝ ΛΥΔΙΑ                                                                                               (ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ)

ΚΑΡΕΚΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ                                                                                       (ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ)

ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ                                                                             (ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)

ΜΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ                                                                                            (ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ)

ΠΑΠΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ                                                                               (ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ)

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΒΑΛΙΑ                                                                                  (ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ)

ΜΟΝΟΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ                                                                                    (ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ)

ΕΥΚΑΡΠΙΔΗ ΛΟΥΚΙΑ                                                                                     (ΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ)

ΜΠΕΖΑΙΤΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ                                                                           (ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ)